Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 MBit [beep] nie urywa, proponuję Ci eksperyment, weź laptopa albo tablet i postaw tam, gdzie będziesz miał dekoder, następnie puść sobie coś z jutuba albo z innych stron ze streamingiem i zobacz, czy Ci się będzie przycinało, jeśli nie będzie problemu to nie powinno być problemu również z access pointem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam nad przesiadką z PACe'a na ten dekoder.

 

czy jedno z wejść USB może być wykorzystane na podłączenie jakiegoś zwykłego małego adaptera wi-fi? czy internet będzie działał bez kabli? czy jednak tylko i wyłącznie kabel sieciowy + przystawka Acces Point z wi-fi obok dekodera? nie znam się na tym kompletnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukałem, ale nie znalazło mi podobnych zapytań w tym temacie, dlatego postanowiłem zapytać:

czy jest jakaś możliwość, żeby zgrać materiały z tego dekodera, na przykład nagrania na dysk laptopa czy też ogólnie na jakieś zewnętrzne urządzenie? Czy może posiada jakieś blokady nagrywania? Czy sprawdzi się do tego nagrywarka HDD/DVD, do której podłączamy dekoder np. przez EURO / HDMI ? Sprzedający takiej nagrywarki z Allegro odpisał mi, że tak, jednak chciałbym upewnić się tutaj, może ktoś już próbował robić coś takiego.

Z góry dzięki za odpowiedź ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi to być w HD, jakość SD powinna wystarczyć.

Czyli mówicie, że warto spróbować z nagrywarką DVD/HDD? Może ktoś już próbował i mógłby polecić jakiś konkretny model?

Na dysku takiej nagrywarki te pliki filmowe są już zapisane w jakichś normalnych formatach typu DivX i można je bez problemu zrzucić do np. kompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem wczesniej - takie połączenie po kablach euro powinno zadziałac.

Dekoder - nagrywarka - telewizor.

Tylko nagrywasz to co ogladasz na dekoderze.

Włączasz odtwarzanie filmu z dekodera wciskasz nagrywanie na nagrywarce. Ustawiasz w nagrywarce z ktorego eurozlącza ma nagrywac - z tego co masz dekoder podłączony. Materiał będzie w jakosci SD. Jak nagrywrka ma możliwosc to możesz nagrywac na płyty DVD lub dysk nagrywarki. Nagraną płytę odtworzysz w komputerze jak zwykłą płytę dvd :).

Na telewizorze też w jakosci SD będzie.

W dekoderze musisz ustawic że sygnał idzie z eurozłącza a nie z HDMI.

Ja mam nagrywarkę sony rdr-gx3 nagrywa tylko na płyty dvd - służy mi do zgrywania kaset vhs na płyty dvd. Dla mnie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...