Skocz do zawartości

Kiedy TVP SPORT w C+?


darekimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Słuchajcie, może rzeczywiście coś wisi w powietrzu. Może jeszcze nigdy nie było tak blisko porozumienia jak teraz, bo na drugiego mail'a odesłali mi coś takiego:

 

Szanowny Panie,

 

 

Nie chcąc wprowadzać Pana w błąd co do terminów i

kosztów wprowadzenia ww. kanału proszę o cierpliwość. Dokładne i

kompleksowe informacje otrzyma Pan w magazynie abonentów Plus+ lub na

stronie http://www.cyfraplus.pl/_abo_aktualnosci_szukaj.html

 

W końcu, tak jak to ktoś już napisał, w dobie kryzysu finansowego i zagrożenia likwidacją z powodu braku rentowności (czytaj poszukiwania nowych źródeł dochodu), są bardziej skłonni na ustępstwa i odpuszczenie ze stawianych do tej pory warunków.

 

Nawiązując do otrzymanego mail'a - czekam cierpliwie. Jeszcze tak ze dwa tygodnie :lol2: . I potem wysyłam kolejnego :wink: .

 

Przepraszam, że cytuję sam siebie, ale chciałbym zachować ciągłość. Minęły dwa tygodnie w związku z tym wysłałem kolejnego mail'a. Zobaczymy co tym razem napiszą? :?:roll: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by dodać dzisiejszy artykuł w mediach 2

TVP Sport w Cyfrze+ do końca marca?

Michał Rogowicz, 16 lutego 2009, godz. 12:05

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarła nasza redakcja wynika, że jedna z największych platform - Cyfra+ wprowadzi do końca marca kanał sportowy TVP Sport.

Niestety informacji ten nie potwierdził nikt z biura prasowego Cyfry+ . - Rozmowy wprawdzie trwają, niemniej jednak nie ma jeszcze konkretnych ustaleń - powiedział Michał Stryjecki.

 

Niedawno kanał TVP Sport opublikował wiosenną ramówkę. Na antenie TVP Sport widzowie zobaczą "na żywo" wszystkie biegi biatlonowego Pucharu Świata i wybrane konkursy (włącznie z kwalifikacjami) PŚ w skokach. Ponadto oferta TVP Sport uzupełniona będzie o transmisje z Mistrzostw Świata w łyżwiarstwie figurowym w Los Angeles, MŚ w short tracku w Wiedniu i MŚ w łyżwiarstwie szybkim w kanadyjskim Richmond. TVP Sport będzie emitować wszystkie mecze reprezentacji Polski w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata w 2010 roku. Dla fanów koszykówki TVP Sport przygotowała na wiosnę magazyn „Za trzy”, dla wszystkich kibiców zaś nowe odcinki programów: „Sportową debatę”, „Sportową niedzielę” i „Sportowy wieczór”.

.Może tym razem sprawa ruszy się do przodu.Pozdrowienia .PS nie zauważyłem,że cytowany ar.z media2 zamieszczono wcześniej w dziale nowe kanały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto odpowiedź, którą dostałem z Cyfry+:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że w najbliższym czasie

planujemy wprowadzić kanał TVP Sport. Nie ma oficjalnych informacji na

temat oferty TVP w jakości HD.

 

No comment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ciekawe ciekawe a ja sobie spokojnie czekam Filmbox miał dojść do pakietu normalnego i co:P heh TVP SPORT co wy w tym kanale takiego widzicie?? :brawo: Kupić TNK i nie marudzić fajni sportu z dolnej półki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić TNK i nie marudzić fajni sportu z dolnej półki...

 

 

Twoim celem było obrażanie ludzi ? Ja np chcę oglądać żużel na każdy mecz w tym kraju chodzi kilkanaście tysięcy ludzi a na pilę w niektórych miastach ludzi chodzą w setkach więc się zastanów dwa razy co piszesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że hokej na lodzie czy "żużel" na lodzie to także dyscypliny warte obejrzenia, a takie rzeczy to tylko w TVP Sport. :wink:

 

lucius, myslę że jednak coś drgnęło, bo kiedyś nie odpisywano, że rozmowy w sprawie TVP Sport trwają. :roll:

 

są rozmowy prowadzone w sprawie TVP SPORT i TNV HD tak więc w cyfrze tych nowych kanałów możemy się spodziewać moim zdaniem. (Tylko ciekawe kiedy).

TVN HD czy TVP HD? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole TVP SPORT jak jakiś program typu mango, czy polonia1. Poza tym żużel czy koszykówka to ciekawe sporty, które maja wielu fanów w naszym kraju. Jeszcze by mogli TVP HISTORIA dać do oferty, no i POLSAT I POLSAT NEWS. Pozdrawiam i trzymajmy kciuki za Adama i Justynę na mistrzostwach swaiata - transmisje min w TVP SPORT> :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja jaką dostałem wczoraj na temat włączenia TVP Sport w cyfrze:

 

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że jeżeli pojawi się konkretna data wprowadzenia kanału TVP Sport, zostanie Pan o tym fakcie poinformowany.

 

Również oferta nowych kanałów, jak pojawią się na naszej platformie, będzie dostępna na stronie internetowej, a także w Magazynie Plus+.

 

Na dzień 19/02/2009 roku nie posiadamy informacji, kiedy ww. program pojawi się w ofercie programowej".

 

 

W razie pytań chętnie udzielę informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...