Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że wielu się rozczaruje (...) Według mnie to będzie (...) Filmy zapewne nie wyjdą (...) TVP Kultura to raczej nie będzie (...) Podejrzewam, że kanał nie wystartuje (...) Kanał powinien też (...) Słyszałem, że (...) Być może będzie (... itd ... itp ...)

 

Łoł, tyle przemyśleń na temat nieistniejącego kanału jakby od tego losy świata zależały... Nie mogłeś w nocy spać, czy co ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystartują w lutym. Nawet jakby mieli teraz już zacząć to puszczaliby planszę lub paski łowickie lub puszczaliby zapętlony program stopklatki ze strony internetowej wraz ze zwiastunami. Chcą robić szum, że już chcą wejść, aby o nich się mówiło (dodatkowa bezpłatna reklama).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stan wygląda że negocjacje są w toku gdyż nawet osoby prowadzące profil na Facebooku profilu "Stopklatka.pl" nie wiedzą kiedy kanał wystartuje. Mimo tego jednak sądzę że wystartują w lutym lub najpóźniej do 1 marca - jak nie w DVB-T to chociaż w Cyfrowym Polsacie czyli na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarząd Stopklatka S.A. (dalej "Emitent" lub "Spółka") informuje o podpisaniu w dniu dzisiejszym, tj. 30 stycznia 2014 r. umowy zakupu praw do filmów w ramach licencji pomiędzy Spółką ("Licencjobiorca") a Cinephil France S.A.S. ("Licencjodawca").

 

Przedmiotem niniejszej umowy jest udzielenie przez Licencjodawcę na rzecz Licencjobiorcy praw do rozpowszechniania na terytorium Polski wskazanych w umowie tytułów filmowych ("Filmy", "Tytuły") w ramach bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej (prawa wyłączne) z równoczesną reemisją w sieciach kablowych i satelitarnych oraz IPTV (prawa niewyłączne).

 

Licencjobiorca uprawniony jest do wykorzystania nabytych Tytułów na potrzeby kanału Stopklatka TV oraz udzielania sub-licencji podmiotom trzecim. Okres obowiązywania licencji do poszczególnych Filmów został indywidualnie ustalony dla każdego z nich.

 

Zgodnie z postanowieniami umowy Licencjodawca dostarczy do Licencjobiorcy (na odpowiednich nośnikach) Tytuły, do których zakupił on prawa w ciągu 15 dni od daty podpisania umowy.

 

Łączna kwota, jaką Licencjobiorca zobowiązany jest zapłacić za wszystkie nabyte Filmy wynosi 1.200.000,00 USD (słownie: jeden milion dwieście tysięcy dolarów).

 

http://www.stopklatka-sa.pl/relacje-inw ... ywow,26004

 

Warto zwrócić uwagę, że filmy powinny być dostarczone do 14 lutego 2014 zgodnie z warunkami Umowy (dzień przed zmianami w DVB-T)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zwrócić uwagę, że filmy powinny być dostarczone do 14 lutego 2014 zgodnie z warunkami Umowy (dzień przed zmianami w DVB-T)

 

Pewnie to taka forma nacisku na KRRiT i UKE, żeby ich wpuścili na MUX wcześniej. No, ale moim zdaniem za późno się obudzili, w Polsce tak szybko biurokratyczna robota nie przebiega, żeby się wyrobili do 14-ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

18144.gif

Ja tymczasem zastanawiam się czy to coś zaprezentowane powyżej to ostateczne logo Stopklatki TV gdyż wcześniej stacja posługiwała się tym z gwiazdą znanym z portalu internetowego o takiej samej nazwie jak tytuł stacji. Moim zdaniem logo jest w miarę dobre i myślę że równie dobrze będzie prezentować się na ekranie

Mam natomiast nadzieje że stacja pojawi się nie tylko w Cyfrowym Polsacie ale i w nc+ o czym portal Satkurier.pl rozpisuje się tutaj: https://satkurier.pl/news/96624/stopklatka-tv-w-nc.html

W końcu miejsce na satelicie mają więc pozostaje im tylko zachęcić innych korzystających z Hot Birda operatorów by z tego samego miejsca ciągnęli sygnał stacji jeszcze przed wystartowaniem stacji w DVB-T :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...