Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś coś podsumować, co się nowego dowiedzieliśmy z wczoraj/dzisiaj? Ja wiem tylko o nowych dekoderach i zmianach na transporterach.

Bo w tym śmietniku nie da się niczego ogarnąć !

 

 

Najtańszy pakiet to 39 zł, pojawiły się banery z reklamą

Usuną nPremium w n na kartę i dadzą w zamian Canal+family - czyli pakiet c+ jest dzielony, prawdopodobnie pakiet canal+family będzie kosztował tyle co npremium czyli 20 zł i będą na nim transmitowane mecz, filmy, seriale i bajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując 39 najniższy pakiet - info banery

Canal+ famiy 19,90 - info n na kartę

Oglądajcie reklamy dokładniej - od 39 zł będzie Liga Mistrzów czyli będzie to nie najtańszy pakiet tylko odpowiednik Canal+StartHD. Na pewno będzie jakiś poniżej 20 pln bez opcji premium - z możliwością ich dokupienia.

 

A z innej beczki: pytanie do APSów N-ki - czy wy aktywujecie klientom usługę, czy ma sobie sam robić aktywację w domu - i ile to trwa (w cyfrze aktywacja była robiona w punkcie i trwała 2-5 minut)

Wiadomo, klient teraz często nastawiony jest roszczeniowo i chce dostać gotowe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1080p to o ile pamietam +30% bitrate. Większa różnice zobaczysz zwiększając bitrate 1080i :) no i marketingowo to jest nie do sprzedania. 3d nie przeszło (juz 2 platforma wyłącza taka usługę) więc i 1080p nie ma szans bo różnica jest tu żadna (wobec różnicy 2d/3d)

 

C+ nie moze sobie pozwolic na to ze zabraknie tresci 3d bo to powod do wypowiedzenia umowy, tresc 3d z c+ ma byc w nc+, tak samo pozostanie tresci 3d w c+

wiec, nie wiem z kad to twierdzenie ze juz druga platforma wylacza taka usluge

 

Cos bajki piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...