Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy pracownik APS dostał dziś jasny instruktaż na co można sobie pozwolić przy proponowanych ofertach. Przy pakiecie Domowym za 39 zł maksymalna obniżka to 7 zł ale już przy pakiecie Prestiż Premium za 199 zł można zejść do 169 zł

 

NC+ to platforma Premium i taki jest jej cel, wysokie ceny, świetna jakość usługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, poczekajmy do jutra z cenami :) Przy tych cenach (co podaje podpisujący się nickiem NCplus+) to nc+ nie straciłaby wcale 15-20%, ale 30-40% abonentów.

A tak poza tym - czy ten gościu podpisujący się jako NCplus+ nie chciał po prostu mieć 5 minut sławy? Bo źle to rozgrywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ten dekoder potrafi jak nbox recorder turbo . wysyłać sygnał telewizyjny po kablu internetowym do dekodera białego .

 

Masz chyba na myśli przesłanie uprawnień do MR. Tak będzie mógł.

 

nie chodzi mi o uprawnienia . tylko jak obecnie jest multiroom premium ( że dekoder czarny wysyła obraz do białego dekodera bez podłączenia białego do anteny satelitarnej ). rozumiem, że ten dekoder nowy też potrafi przesyłać obraz z dekodera na dekoder .

i że będzie działał nowy dekoder z białym dekoderem ( cienkim )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy pracownik APS dostał dziś jasny instruktaż na co można sobie pozwolić przy proponowanych ofertach. Przy pakiecie Domowym za 39 zł maksymalna obniżka to 7 zł ale już przy pakiecie Prestiż Premium za 199 zł można zejść do 169 zł

@NCplus+

Czyli ja jako nowy klient, co mam zrobić by uzyskać tą zniżkę 7 zł bym miał ten pakiet Domowy za 32 zł abonamentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

[beep]ie w banie, żaden pracownik APS nie zna cen pakietów a po drugie sprzedawca nie ma wpływu na promocje w systemie i nie moze dawać żadnych rabatów :!: Znowu dajecie sie wkrecać... :crazy:

 

Każdy pracownik APS dostał dziś jasny instruktaż na co można sobie pozwolić przy proponowanych ofertach. Przy pakiecie Domowym za 39 zł maksymalna obniżka to 7 zł ale już przy pakiecie Prestiż Premium za 199 zł można zejść do 169 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, spoko, Ty jesteś z nc+ a my ze Sky.

Gdyby zdecydowali się narzucić takie ceny, to musieliby zrezygnować z dzwonienia do abonentów którzy zostawili kontaktowy numer telefonu i większość pracowników przekierować do działu obsługi klienta, gdzie zasyp wypowiedzeń już by czekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że już sam nie wiem czy jutro będzie można cokolwiek zrobić w APS.

Odwiedziłem dziś po południu APS i gość powiedział że sam nie wie co będzie jutro. Stwierdził tylko że w piątek lub sobotę ma szkolenie.

Jak zapytałem o dekodery, stwierdził że dostał już MediaBox`y i Pace`y z cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie coś jak "cena równowagi rynkowej", działa na zasadzie podniesienia ceny, równoznacznym z utratą klientów, ale rekompensuje to właśnie ta wyższa cena. W przypadku platform chętnie tą zależność wykorzystają, bo zmniejszą się kosztu utrzymania klientów. Dlatego jestem przekonany, że ceny wzrosną co najmniej o 30%

 

Jeśli dają tylko 2 canal+ za 19zł tyle tam kosztował pakiet npremium to będzie bardzo drogo http://n.pl/oferta/n-na-karte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...