Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Ale dlaczego kilka kanałów działa? Jak padło to chyba powinny wszystkie paść.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer w jednej lokalizacji nie odpowiada całkiem, a pozostałe są naprawdę mocno obciążone, praktycznie też padły i dlatego niektórzy mogą mieć na IPTV niektóre kanały, jeśli ich MAC STB zostanie częściowo przepuszczony. Dzisiaj powinni to naprawić do północy, ale niestety nie mogę nic zapewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można przenieść emisji z IPTV na STV? Ludziom to nie robi różnicy w jakim systemie ma nadawać. Chodzi tylko o to, by można wreszcie oglądać TV. Ja nie mam już drugi dzień i już to jest wkurzające. :(

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Przymierzam się do umowy z Netią na telewizję, ale nurtuje mnie dźwięk w Netia Playerze. Ze specyfikacji umieszczonej w sieci dla playera wynika, że po USB dekoduje on tylko rodzinę DTS, natomiast nic nie ma o Dolby Digital. Jak rozumiem, można zapomnieć o tym formacie z USB? 

Druga sprawa: co dostajemy na Playerze, jak program jest nadawany w DTS, a co, jak w Dolby? Tzn. nurtuje mnie, czy Netia przycina wielokanałowy dźwięk do stereo, a jeżeli nie to czy obydwa systemy DD i DTS przepuszcza, czy tak jak po USB, radzi sobie tylko z DTS? 

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako, że w temacie Netii jest straszna posucha to zapytam, czy ktoś wie dlaczego w Netii nie ma żadnych kanałów dla dorosłych? Np. Hustlera, czy temu podobnych?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universal Channel znika z rynku, więc myślę że w miejsce tej stacji która zniknie za jakiś czas powinna wejść, przynajmniej tak mi się wydaje, TVN Fabuła HD.

A jakie są wasze typy odnośnie kanału serialowego, który powinien wejść w miejsce Universal Channel w Netii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...