Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież nikt nie kazał ci podpisywać umowy z Netią ,mogłeś wybrać innego operatora. I zamiast wypłakiwać swoje żale na forum lepiej zgłaszać swoje problemy pomocy technicznej, może od razu nie rozwiążą problemu ale będą mieli znak że jest niezadowolenie ze strony abonentów i w takim przypadku szybciej się nim ktoś zajmie , tym bardziej jak będzie więcej zgłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypłakuję, to jest forum, a nie kółko wzajemnej adoracji. Czytają to także potencjalni, przyszli Klienci Netii, dlatego niech będą świadomi tego, na co się piszą. Netia na pewno też tu zagląda i ma tego świadomość, że czytają to wszyscy, więc, jeśli im zależy na utrzymaniu pozycji, to weźmie się do roboty. A pomoc techniczna, to swoją drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą drogi kolego po części ale twoja wypowiedź

 

"Nie spotkałem się nigdy wcześniej z jakąkolwiek firmą, która świadczy swoje usługi w tak skandaliczny sposób."

 

To stanowcze przegięcie bo jest wiele większych operatorów o których pisaliśmy którzy mogli by się uczyć od Netii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od miesiąca testuje telewizji netii ponieważ zgodziłem się na przedłużenie umowy na internet tzn :50mb w cenie 49,90 zł tv z pakietami do 35 zł to tak, złożyłem już 2 reklamacje ,dostając 3 miesiące korzystania z pakietu full za free. dodatkowo dostałem nowy dekoder n7800 , wcześniejszy 7700 mroził obraz i czas przełączania programów wynosił około 5 sek . Teraz jest idealnie, dodatkowo zgłosiłem reklamacje ponieważ podczas rozmowy informowano mnie że tv nie zjada pakietu internet ale okazało się że 10-12 mb przy włączonej tv jest mniej . Czekam na odpowiedź . Ale samą tv oceniam pozytywnie , po zgłoszeniu problemu kontakt telefoniczny był wtedy kiedy miałem czas, próby zwiększenia pingu ,serio pełen szacun , Jakość TV na nowym dekoderze zadowalająca faktem jest że idzie to po necie , dla porównania telewizja w orange tzw. orange love to do Netii jest na poziomie miernym .

Nie wiem po co tej fake na temat Netii ale serio , idą w dobrym kierunku i przez to przeszedłem z nc+ :) i nie żałuję

Edytowane przez michuer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje Canal+ w systemie IPTV? Konsultant proponuje za niego 35 zł a na stronie kosztuje albo 40 i 45 zł. Moglibyście chociaż dodać kilka przynajmniej dwa kanały filmowe do oferty pakietu idealnego :) TVN FABUŁA i AMC HD. Zakończyły pod koniec tamtego roku dwa kanały i nic nie dodaliście nic za nich . Mówicie że ten pakiet nie jest rozwijany a jest dodaliście ostatnio kanały w HD . W tym pakiecie są tylko dwa kanały filmowe biednie :( Chciałem wsiąść nowe pakiety ale konsultant mi doradził zostać więc zostałem przy tej samej ofercie. Czy mogę dokupić ELEVENY do IPTV? W część kablówkach są osobnymi pakietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja usłyszałem, że gdyby urządzenie resetowało się raz na tydzień to można rozmawiać o wymianie, a w moim przypadku, czyli reset co 2-3 tygodnie nie ma szans - spowodowane jest to małą ilością nowych urządzeń (przynajmniej w Warszawie), ale niby mają wymieniać urządzenia na nowe wszystkim, kiedy dostaną więcej sprzętu. Pewnie zwykłe bajki, żeby klienta zbyć, ale jak ktoś chce wymienić to według mnie kluczowym parametrem jest ilość restartów.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje Canal+ w systemie IPTV? Konsultant proponuje za niego 35 zł a na stronie kosztuje albo 40 i 45 zł. Moglibyście chociaż dodać kilka przynajmniej dwa kanały filmowe do oferty pakietu idealnego :) TVN FABUŁA i AMC HD. Zakończyły pod koniec tamtego roku dwa kanały i nic nie dodaliście nic za nich . Mówicie że ten pakiet nie jest rozwijany a jest dodaliście ostatnio kanały w HD . W tym pakiecie są tylko dwa kanały filmowe biednie :( Chciałem wsiąść nowe pakiety ale konsultant mi doradził zostać więc zostałem przy tej samej ofercie. Czy mogę dokupić ELEVENY do IPTV? W część kablówkach są osobnymi pakietami.

Nie będzie tam nic raczej dodawane. Mogły być jedynie dodane te 3 programy: Nowa TV, Metro i WP1 jako rekompensata za usunięcie CBS Drama i tak samo nie będzie dodanych Elevenów (identycznie jest na platformie Dialog Media, która też już nie jest rozwijana).

 

Na IPTV starym Netiowym Canal+ jest ograniczony do kilku kanałów, które wtedy były dostępne, gdy powstał pakiet Idealny i kosztuje 35 zł bodajże.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie tam nic raczej dodawane. Mogły być jedynie dodane te 3 programy: Nowa TV, Metro i WP1 jako rekompensata za usunięcie CBS Drama i tak samo nie będzie dodanych Elevenów (identycznie jest na platformie Dialog Media, która też już nie jest rozwijana).

 

Na IPTV starym Netiowym Canal+ jest ograniczony do kilku kanałów, które wtedy były dostępne, gdy powstał pakiet Idealny i kosztuje 35 zł bodajże.

Proszę wymienić mi kanały CANAL+ za te 35 zł Będzie brakować nowych kanałów np. Seriale , Discovery  ,>1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób korzystających z Giganagrywarki. Czy u Was też podczas oglądania cofniętego lub nagranego materiału są spadki jakości obrazu (jakby z HD przełączało się na niższą jakość)? Jest dobra jakość, po chwili przełącza się na niższą i po chwili znowu wysoka.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...