Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że Netia będzie mimo wszystko rozwijać Giganagrywarkę, bo jest to super usługa, ale niestety coraz więcej jest kanałów, na których ona nie działa, a płacąc 15 zł miesięcznie powinno to lepiej działać.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kończy mi się umowa z Netią. Czy jest możliwość wynegocjowania konkretnych kanałów, a nie pakietów?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to możliwe. Mam kolegę, ma pakiety: sportowy, dla kobiet, HBO za 60zł w sumie. I ma Comedy Central. Jeden kanał z [beep] już od czasu, kiedy jego umowa przeszła na czas nieokreślony.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że pojawił się pakiet Cinemax za 10zł? Czyżby niedługo pakiet Kino miał się popsuć?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to możliwe. Mam kolegę, ma pakiety: sportowy, dla kobiet, HBO za 60zł w sumie. I ma Comedy Central. Jeden kanał z [beep] już od czasu, kiedy jego umowa przeszła na czas nieokreślony.

 

Na przełomie marca/kwietnia skończyła mi się umowa i teraz mam na czas nieokreślony i również jak Twój kolega dodali mi ten program. Nie wiem, albo to jest jakieś długotrwałe okno otwarte lub po prostu bonus za "lojalność".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mogą mi zaproponować na koniec umowy jeśli mam pełny pakiet?

 

Jedynie obniżenie ceny. Choć w tym przypadku nie byłbym pewien. Jak Mi się kończyła umowa i chciałem negocjować zmianę to Mi mówili, że nie da się obniżyć kwoty, bo ceny pakietów, które teraz mam wzrosły. W sumie dobrze, że zostawili na tym samym poziomie, co miałem. Teraz bym musiał dopłacać co najmniej 30 zł więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko jeśli dadzą mi nawet to co mam za tę samą cenę to co to dla mnie za interes? Przecież mogę nie przedłużać umowy i korzystać na obecnej, która będzie na czas nieokreślony...


Proste. Nc+ nie ma kanałów sportowych Polsatu a Polsat Canal plus. No i kilka innych mniej znaczących dla mnie kanałów. Przy czym cena pełnego pakietu kosztuje 199 zł i nie oferuje internetu w tej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem na infolinię i te osoby które miały już wykupiony sport i emocje nie muszą nic dopłacać aby oglądać nowe kanały.

To mamy rozbieżne informacje, bo ja się dowiedziałem, że aby oglądać nowe kanały po oknie otwartym, trzeba podmienić pakiety z Sport i Emocje na Sport i Emocje Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...