Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że to tylko i wyłącznie nasza-Klientów wina. To są przecież koszty, a skoro większości pasuje gorsza jakość, to po co przepłacać? Nawet na tym forum wielokrotnie widziałem swego czasu głosy, że najmniej zależy klientowi na jakości, byleby tylko miał dużo kanałów. Dopiero mniej więcej od kilku miesięcy zaczęła się większa presja. Dlatego też Netia nie spieszyła się, bo po co?


Jakość nie jest wyjątkowo zła, jest taka, jak tydzień, miesiąc, rok, dwa lata temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem wam dlaczego niestety tak jest. Sygnał jest puszczany do każdego klienta taki sam i brakuje ewidentnie kogoś kto zaryzykuje teraz i po prostu stworzy dla tych szybszych łącz całkowicie nowy profil technologiczny. Dziwi mnie dlaczego nie spróbowano zrobić tego już wcześniej na łączach HFC, ETTH I PON. A opóźnienie niestety wynika z technologii.

Rozwój blokuje mocno LLU i BSA oraz ADSL i slaby VDSL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przejściu na h.265 nie potrzeba będzie większej przepustowości, niż obecnie - wydajniejszy algorytm przekaże więcej informacji w te samej jednostce informacji, więc nie tu jest problem. Problemem jest lenistwo i lekceważenie potrzeb klientów i brak ambicji i potrzeb, by konkurować z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim dekoderze też była aktualizacja (dekoder 1.5) i teraz znowu mam problem z nagrywaniem na dysk lokalny. Dysk jest wykrywany, ale zatrzymywanie i nagrywanie jest niedostępne. Przy sprawdzaniu dysku pasek nie dochodzi do końca i zapala się na czerwono. Ktoś może wie co w takiej sytuacji zrobić ? (czy to może być problem z dekoderem czy to raczej wina aktualizacji?) A po aktualizacji to co zauważyłem to zmienił się wygląd paska przy zmianie kanałów i ta zmiana na +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co będzie zawierać ta aktualizacja GN? Może w końcu możliwość nagrywania każdego kanału np. Eleven. Troche to wkurzające, że płacąc za usługę nie mogę zatrzymać na chwilę meczu, gdy idę do kuchni.

Zgadzam się, w końcu 15 zł za samą nagrywarkę to nie jest tak mało .A usługa nic się nie rozwija , dodają nowe kanały ale nagrywarka nie jest tam dostępna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GN to przede wszystkim jednak kwestie licencyjne. Nie każdy kanał się zgodzi.

Zgadzam się, w końcu 15 zł za samą nagrywarkę to nie jest tak mało .A usługa nic się nie rozwija , dodają nowe kanały ale nagrywarka nie jest tam dostępna

Przy przedłużeniu umowy można spokojnie wynegocjować GN za 0. Akurat GN za 0 dają chętniej niż miesiące rabatowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GN to przede wszystkim jednak kwestie licencyjne. Nie każdy kanał się zgodzi.

 

 

Może i nie każdy, ale Netia dodała bardzo dużo nowych kanałów i tam na żadnym z nich nie ma zgody na GN ?? Nie chcę mi się wierzyć , by się postarali to i by zgode otrzymali. Mi się wydaje że bardziej chodzi o to że musieli by zainwestować w dodatkowy sprzęt w postaci serwerów itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...