Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

@Djadijos

Skąd info o naszych 2 kanałach w Netii?

Trochę czegoś nie rozumiem ?

 

Potwierdzamy oficjalnie, od wczoraj w Netii można oglądać 2 nowe kanały firmy MWE:

Top Kids HD - 107 (pakiet Młodsze Dzieci)

Power TV HD - 223 (pakiet podstawowy Na Start)

Zapraszamy do oglądania! :)

 

Na razie Netia rozpoczęła z nami współpracę w zakresie tych 2 kanałów.

Prowadzimy oczywiście starania o dołączenie także Adventure HD i Nuta.TV w przyszłości.

Mam nadzieję że już wkrótce się pojawią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie nową umowę i widzę, że dla starych klientów usługa "bezpieczny internet" jest obowiązkowa, ktoś się orientuje czy w praktyce można wyłączyć ten badziew bez utraty cen promocyjnych?

 

 

1.3. W przypadku nieposiadania usług dodatkowych wskazanych poniżej, warunkiem skorzystania z Promocji jest jednoczesne zamówienie przez Abonenta:
 
1.3.1. do Usługi Internetowej – Usługę dodatkową Bezpieczny Internet 2,
 
1.3.2. do Usługi Telewizyjnej Usługę Dodatkową Giganagrywarka,
 
1.3.3. Do Usługi Telefonicznej Usługę Identyfikacja Numeru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego nie jestem pewien bo w poprzedniej umowie zapis był inny:

 

 

 

1.2. Z Promocji może skorzystać wyłącznie Nowy Abonent, który zawrze z Operatorem Umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych obejmującą Usługi:

1.2.1. Usługa Internetowa łącznie z usługą dodatkową Bezpieczny Internet 2 albo

1.2.2. Usługa Telefoniczna łącznie z usługą dodatkową Identyfikacja Numeru, albo

1.2.3. Pakiet Usług łącznie z usługą dodatkową Bezpieczny Internet 2 oraz Identyfikacja Numeru.

 

Dodatkowo wydaje mi się, że wcześniej anulowałem to samemu w panelu, a teraz nie widzę takiej opcji, zobaczymy co support odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez nol nie przejdzie, tak jak mówiłem można po wejściu w życie dezaktywowac usługi dodatkowe. Każde usługi dodatkowe praktycznie można tak wyłączyć (inne warunki są tylko dla hbo go i go on),n ajlepiej poprzez infolinię.

Edytowane przez djadijos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam powracające pytanie - kiedy Netia zrobi coś z tym [beep]nym bitrate i przestanie zasłaniać się, że komuś coś może nie pasować? Oglądam właśnie mecz na PolsatSportHD, oglądałem też wczoraj, oglądam wiele meczy - jak biegnie zawodnik, to koło niego jest "obwódka", która rozmywa wszystko, przez co przebiegnie. Dodatkowo murawa jest wielobarwną plamą, wyglądającą jak kartoflisko. Żenada, naprawdę i wstyd. To nie lata 90-te i SD. Wróciłem od Rodziców, którzy mają "zwykłą" kablówkę osiedlową, więc mam bezpośrednie porównanie. No po prostu aż sie nie chce oglądać, mam tego serdecznie dość!!! :/// Do diabła, cena, to nie wszystko, przestańcie robić sobie jaja (bo już nie kpiny) ze znaczka HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Netia Player 2.0 - już mam podłączony wiec mogę napisać kilka słów.

Pierwsze co się rzuca w oczy to szybkość działania. Menu wreszcie nie laguje, chodzi tak samo płynnie jak przed aktualizacja softu na NP 1.5 albo i jeszcze trochę szybciej, Moim zdaniem nie powinni tego aktualizacji w ogóle wypuszczać na NP 1.5 bo strasznie to pzymulało a w ostatnim dniu w ogóle player odmówił współpracy.

Druga sprawa to poprawili to co mnie wkurzało w NP 1.5 - czułość odbiornika IR. Teraz pilotem można celować w ściany czyś sufit a player i tak odbierze sygnał. Wreszcie.

Przełączanie kanałów jest bardzo szybkie i to mi się tez podoba.

Co do jakości obrazu to nie zauważyłem zmian jak narazie ale mam raczej leciwy TV 40 calowy, na którym ciężko będzie zauważyć różnice.

To chyba tyle.

Jeszcze tylko czekam na naprawę Giganagrywarki bo po zmianie sprzętu przestała działać (kod błędu 23, brak tokenu czy coś takiego).

Playera wymieniłem w ramach przedłużenia umowy gdy pomarudziłem trochę na działanie starego,

 

Żeby nie było tak różowo to dodam że player łapał zwiechy czasami. Reset ustawień pomógł ja narazie i mam nadzieje ze to już się nie powtórzy.

Edytowane przez japre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...