Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Bang & Olufsen pozycjonuje się jako marka dla audiofilii. Ich sprzęt jest drogi i w większości recenzji ma pozytywne oceny. Patrząc na ten dekoder kojarzy mi się z boomboxami i głośnikami bezprzewodowymi za 300-400 zł. Nie sądzę, aby dźwięk konkurował z soundbarami za 1000-2000 zł. Na pewno poprawi głośniki-pierdziawki w większości telewizorów. Na pewno nie zastąpi kina domowego.
Nowe logo Netii pasuje do "parasola" grupy Polsat Plus.
Bang&Olufsen nawet nie wie w co się wpakował no ale kasa się zgadza, to niech w tej paratelewizji będzie ich logo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kończy mi  się  umowa na internet światłowodowy 1 gb, płacę 119 zł jakoś w  tym mam  j opłatę za podłączenie pod  domek  jednorodziny co mogę wynegocjować od netii jaka kwota najniższa za  1gb czy może  jakaś  oferta łączona np z  disney, tidal czy  tv? Proszę  o pomoc żebym wiedział co  mogę ugrać na   swoją korzyść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile płacisz za podpięcie do domku? 15-20 zł?

Ja mam ofertę w mieszkaniu, Internet 1Gb+ TV S (tv totalnie zbędna, ale paradoksalnie sam net był droższy zarówno na start jak i przy przedłużeniu). Obecnie płacę 60 zł za taki zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pi0trek napisał(a):
na ich stronie nie mogę w ogóle znaleźć o tym informacji

Informacje jest w regulaminie. Multiroom kosztuje 10 zł a z dekoderem 4K 15 zł

https://www.netia.pl/getmedia/bb5bbd79-dd60-4782-b71b-710bbda31d65/SWP-Nieziemska-rozrywka-rabat-3-miesiace

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowy dekoder Netii wejdzie do oferty sat/ iptv polsat, box to poważnie rozważę połączenie polsat box iptv+ niezależna subskrypcja c+ online
dekoder ma tylko dwie wady
Pilot ma zbyt głośne przyciski 
Miesięczna opłata za wypożyczenie dekodera jest z kosmosu  

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netii u mnie nie ma.... ale jeśli T mobile do końca roku nie dotrze do mnie ze światłowodem i telewizją to rozważam combo typu Orange światłowód+Polsat box sat/iptv+ niezależna offerta sportowa c+o

nline wszystko tylko po to żeby wywalić antenę satelitarną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowy dekoder Netii wejdzie do oferty sat/ iptv polsat, box to poważnie rozważę połączenie polsat box iptv+ niezależna subskrypcja c+ online
dekoder ma tylko dwie wady
Pilot ma zbyt głośne przyciski 
Miesięczna opłata za wypożyczenie dekodera jest z kosmosu  
Nie rozumiem sensu tego urządzenia. Opłata za dzierżawę sprzętu przez dwa lata to 720 zł. Za niewielkie ponad 1000 zł można kupić soundbar z dodatkowym bezprzewodowym subwooferem. Jakość dźwięku jestem przekonany, że bije to maleństwo od Netii. Do tego taki głośnik nie starzeje się w szybkim tempie i za 5 lat też będzie można z niego bez problemu skorzystać. Oferta dla mnie Netii jest dla [beep].

Przykład , ten model Sony.

https://www.proshop.pl/Kino-domowe/Sony-HT-S400-sound-bar-system-for-TV-wireless/3075064?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=pricesite&ceneo_cid=b3b68fa0-cbc0-df94-0ec5-063e7cfd087f


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakby co to tu jest pełna recenzja, co ciekawe dekoder ma złącze salelitarne (ciekawe czy unicable) więc wcześniej czy później pojawi się w ofercie polsat box.  

@cidik ideałem dla mnie byłaby Magenta Dom Nielimitowany internet  w telefonie+internet "Światłowosowy"+TV nie ukrywajmy że teraz (ramówkowa tv jest potrzebna tylko starszym ludziom lub tylko do sportu) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale w tym sunbarze nie masz certyfikowanego google TV z topowymi bebechami. 
Smart TV mam w TV. Naprawdę nie potrzebuje Androida w dekoderze od operatora. Na moim PHILIPS OLED 806 android działa wystarczająco szybko.


@_Artek_ IPTV Polsatu i Netii to najgorsza oferta na rynku jeśli chodzi o parametry techniczne, o wiele lepiej to już wygląda na sat
@sebagit na niektórych działa magia marki Bang&Olufsen
Niech działa, dla mnie za ok 1000 zł można kupić lepszy sprzęt. Do tego jak to ma dawać dobry efekt stereo jak głośniki są tak blisko..... Tego się nie da oszukać programowo. Do tego basy.... Głośnik basowy musi mieć dużą średnicę, aby było czuć ten dźwięk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sebagit napisał(a):

Smart TV mam w TV. Naprawdę nie potrzebuje Androida w dekoderze od operatora. Na moim PHILIPS OLED 806 android działa wystarczająco szybko.

Ty nie potrzebujesz, ja nie potrzebuje ale na pewno znajdą się ludzie którzy mają tv samsunga albo starszy smart tv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.03.2024 o 13:18, sebagit napisał(a):

Nie chce mi się z Tobą rozmawiać. Ewidentnie dobry TV to ty widziałeś tylko w testach na YouTube, ale nie u siebie w domu.

Nie ja tu posiadam chińskiego tp visiona z ogromną posteryzacją i wypranymi kolorami przez zwalonną gammę 🤣

 

W dniu 5.03.2024 o 13:18, sebagit napisał(a):

Temat można zamknąć, bo jest bezsensowny.

Jak twoja wiedza o tv 😄

W dniu 5.03.2024 o 13:18, sebagit napisał(a):

Ja jestem zadowolony z zakupu i tylko to się liczy. Ty ciesz się z testów na YouTube i oglądaj je na swoim wypasionym TV.

No widzisz, nawet nie mając twojego chinola to 100x więcej o nim wiem 😁 Nawet ogarniasz, że masz uciętą rozdzielczość w XSX i wyprane kolory przez niską gammę 😆 Jedynie dlaczego jesteś zadowolony z tego chińskiego szmelcu to dlatego, że się nie znasz 😸 Laik z byle g💩a będzie zadowolony 😙

Edytowane przez huak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...