Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Crash napisał(a):

Dzisiaj niestety stałych klientów traktuje się gorzej niż nowych i jedyna opcja żeby wgl coś ugrać jest wyslanie wypowiedzenia.

Dlatego uważam że najlepiej negocjować sam internet za jak najniższą cenę, a tą ich telewizję w marnym wydaniu olać.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważasz, ja TV prawie nie oglądam. Raptem kilka godzin w tygodniu 3-4 to maks. Na TV OLED średnio wygląda obraz. SD to już jest nie akceptowalne. Jakbym oglądał TV częściej to pewnie bym szukał innego operatora. Ale TV głównie mi służy do serwisów VOD i grania na Xbox Series X. Więc każdy wybiera ofertę pod swoje potrzeby. Dobrze aby mieć wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam następujący problem. Jest umowa Netii na dwa lata (TV i internet), został jeszcze rok. Problem jest taki, że kończy się wynajem mieszkania i następuje tymczasowa przeprowadzka w miejsce, gdzie na pewno usługa nie może być kontynuowana z braku dostępu do mediów. Tak po dwóch miesiącach, nastąpi znów przeprowadzka do miejsca, gdzie usługa jest dostępna. Jak to teraz ugryźć. Tak naprawdę nie zależy nam na zerwaniu umowy. Czy jest możliwość po prostu wypięcia sprzętu z obecnego mieszkania, zabrania ze sobą do tymczasowego miejsca zamieszkania, a poźniej użycia sprzętu w nowym miejscu zamieszkania? Abonament był by cały czas płacony. Czy sprzęt jest przypisany do mieszkania?

Będę niedługo dzwonił i tak do Netii z zapytaniem, ale ciekawi mnie czy ktoś miał taki przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rhode4321 napisał(a):

Witam

Mam następujący problem. Jest umowa Netii na dwa lata (TV i internet), został jeszcze rok. Problem jest taki, że kończy się wynajem mieszkania i następuje tymczasowa przeprowadzka w miejsce, gdzie na pewno usługa nie może być kontynuowana z braku dostępu do mediów. Tak po dwóch miesiącach, nastąpi znów przeprowadzka do miejsca, gdzie usługa jest dostępna. Jak to teraz ugryźć. Tak naprawdę nie zależy nam na zerwaniu umowy. Czy jest możliwość po prostu wypięcia sprzętu z obecnego mieszkania, zabrania ze sobą do tymczasowego miejsca zamieszkania, a poźniej użycia sprzętu w nowym miejscu zamieszkania? Abonament był by cały czas płacony. Czy sprzęt jest przypisany do mieszkania?

Będę niedługo dzwonił i tak do Netii z zapytaniem, ale ciekawi mnie czy ktoś miał taki przypadek.

Musisz zgłosić przeniesienie usługi. Za to pobierana jest jednorazowa opłata. Ruter ma być w lokalu w którym masz zawartą umowę. Samowolnie nie możesz go przenosić w inne miejsce. Poza tym ta usługa i tak prawdopodobnie by Ci nie zadziałała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się tam bawią w tej Netii. Płacić dodatkowo za dekoder i jeszcze nie mieć go na stałe to dobry deal. 360 zł dodatkowego dochodu rocznie dla operatora. A dla dwuletniej umowy to już 720 zł. A czy będzie go można wziąć i przetestować to się jeszcze okaże. Znając życie będzie trzeba aneksować umowę i to jeszcze na dwa lata. Stare umowy ludzie będą trzymać bo to co teraz sprzedaje lekko mówiąc nie jest tanie. 

Edytowane przez Net24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, sebagit napisał(a):

Nowy dekoder 4K na Android TV z głośnikiem. Opłata 30 zł miesięcznie. Odlot emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

https://gsmonline.pl/artykuly/netia-soundbox-4k-grupa-polsat-plus-decyduje-sie-na-dekoder-z-androidem-i-glosnikami
 

30zł miesięcznie a po zakończeniu umowy urządzenie i tak trzeba oddać. Faktycznie odlot. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bang & Olufsen pozycjonuje się jako marka dla audiofilii. Ich sprzęt jest drogi i w większości recenzji ma pozytywne oceny. Patrząc na ten dekoder kojarzy mi się z boomboxami i głośnikami bezprzewodowymi za 300-400 zł. Nie sądzę, aby dźwięk konkurował z soundbarami za 1000-2000 zł. Na pewno poprawi głośniki-pierdziawki w większości telewizorów. Na pewno nie zastąpi kina domowego.

Nowe logo Netii pasuje do "parasola" grupy Polsat Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kiepski ten nowy rebranding Netii. Jednak rozumiem, że chcą wszystko usystematyzować, tutaj jednak wygląda to bardzo kiepsko. Logo Netia GO wygląda przedziwnie.

 

Szkoda mi bardzo poprzedniej identyfikacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...