Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony trochę zrozumiałe że masz pretensje, a z drugiej w końcu będzie porządek i nie będą niepotrzebnie dublować transmisji jednocześnie na canal+ sport i canal+ sport 3/4, bo to było całkowicie nieprzemyślane marnowanie pasma. Z kolei transmisje muszą być na canal+ sport 3 i 4, bo te kanały są udostępniane dla abonentów Polsat Box. Ja tych kanałów nie mam w pakiecie Netii i mieć będę, bo streaming sportu w takiej formie z ponad 30-sekundowym mnie nie interesuje i nie przedłużę umowy na telewizję. Tak to sobie mogą nadawać kanały filmowe i inne głupoty. Sport wolę oglądać przez tv-sat. Canal+ Sport 3 i 4 o ile się nie mylę można mieć bez umowy w ofercie prepaid canal+ na kartę. 

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację , może i będzie porządek ale niech Netia doda do pakietu Prestige C+ 3 , 4 i C+ now . Umowa kończy się za rok a z tygodnia na tydzień człowiek dowiaduje się że nie będzie mógł obejrzeć ekstraklasy . Na pytanie konsulat Netii oczywiście nabiera wody w usta i odpowiada że na chwilę obecną nie ma wiedzy czy pakiet będzie poszerzony o te kanały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 15:51, Koziol1005 napisał(a):

Posiadam pakiet Canal Plus selcet w Netii. Oglądam ekstraklasę a od 12 kwietnia ma być pokazywana na Canal Plus sport 3 i 4 . W Netii nie ma tych kanałów nawet w pakiecie Prestige . Masakra co oni robią abonentom.

Nie ma to gorszej masakry niż katować się mizerną jakością obrazu 😆 

 

W dniu 23.03.2024 o 20:49, opensource napisał(a):

streaming sportu w takiej formie z ponad 30-sekundowym mnie nie interesuje i nie przedłużę umowy na telewizję

ale interesuje cię mizerna jakość obrazu? 🤣 Buhaha 😹 Co tam 30 sekundowe opóźnienie przy tym, pikuś 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, huak napisał(a):

Nie ma to gorszej masakry niż katować się mizerną jakością obrazu 😆 

 

ale interesuje cię mizerna jakość obrazu? 🤣 Buhaha 😹 Co tam 30 sekundowe opóźnienie przy tym, pikuś 😅

Jeszcze raz napiszę - streaming sportu na żywo w takiej formie jak nadaje Netia mnie nie interesuje. Telewizje miałem w promocji za 0zł bo była w pakiecie z internetem. Promocja na tv się kończy więc leci wypowiedzenie. Żartujesz chyba że w Netii masz super jakość obrazu, chyba że oglądasz na telefonie. 🤣

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sebagit napisał(a):

Witam wszystkich, czy macie Stars TV w pakiecie M4K ? Był dostępny od ponad trzech lat i niestety zakodowali.

Zakodowali kanał który w DVB-T2 i DVB-S2 nadaje fta - śmiechu warte. 🤣

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakodowali kanał który w DVB-T2 i DVB-S2 nadaje fta - śmiechu warte.
Dokładnie, masakra z tą Netią. Zamiast powiększać ofertę, zająć się jakością kanałów. To..... proponują wypożyczanie dekodera z głośnikiem za 720 zł w skali umowy na dwa lata. I usuwają kanały, które i tak są niekodowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak TV to dodatek z którego korzystam kilka godzin w tygodniu, to Netia nie jest zła. Podpisując umowę wiedziałem, że Stars TV jest w najwyższym pakiecie. Byłem miło zaskoczony, że po miesiącu od podpisania umowy ( i po tym jak zakodowali kanały, których nie mam w pakiecie) zostawili ten kanał. I tak był trzy lata, a być go nie powinno. Nie będę teraz dzwonił i się kłócił, bo wiedziałem na jaką umowę się godzę. A tak poważnie ile z osób będących na forum ogląda często TV ? Takich osób jest coraz mniej. A odnośnie VAT to święta racja. Dlatego będą wciskali w tej samej cenie internet solo i z TV S. A mi jako klientowi, lepiej mieć TV niż nie mieć. A za 10 dają nagrywarkę i kanały TVN i Discovery. Więc też nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LorDx napisał(a):

Światłowodu nie ma nikt w lepszej cenie na rynku, tv jest na 8% a usługi na 23%, teraz wiesz dlaczego opłaca im się wciskać oferty łączone.

 

Tylko że jeśli trzeba przedłużyć umowę to okazuje się że nawet za kanały które są w DVB-T2 doliczają opłaty, a z uwagi na to że praktycznie nie korzystam z tej telewizji to za kanały np. TVP których i tak nie oglądam to im płacił nie będę. Pozostaje negocjować z nimi umowę tylko na internet i jak najniższy pakiet.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja z netii jest dobra do sporadycznego oglądania. 
Mając pakiet M można coś znaleźć dla siebie. Jest Polsat sport i Eurosport, więc najważniejsze wydarzenia sportowe będą.


Minusem tej telewizji jest jakość, która jest wyraźnie słabsza od telewizji naziemnej czy satelitarnej, a dodatkowo dochodzą opóźnienia.
Na moje oko między naziemną a Netią jest około 40 sekund opóźnienia. 
 

4 lata korzystałem z netii i w uzupełnieniu naziemną. Po tych latach zrezygnowałem z tv w netii i wróciłem do telewizji satelitarnej. 
 

Odrobinę niechętnie zgodzili się żebym przeszedł na sam internet. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, "bez kampanii reklamowych", a co tydzień ulotki z Netii porozrzucane, to samo Play - tak to wygląda w praktyce. Czy ten człowiek w ogóle wie o czym pisze?
Com tydzień ? U mnie bywa , że jest kilka ulotek w tygodniu. Każda od innego przedstawiciela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tv z Netii. Dekoder podłączony do jednego tv. Na drugim tv z androidem aplikację Netia Go. 

Problem jest taki, że zawartość aplikacji Netia Go z tego telewizora z androidem różni się od zawartości Netia Go do której loguję się z poziomu dekodera. Niektóre kanały nie są tam aktywne.

Wykupiłem pakiet Netia Sport Premium. Działa na telefonie, komputerze, tv z androidem. Natomiast kiedy wchodzę do Netia Go z poziomu dekodera to nie mogę tego pakietu wybrać. Nie tyle, że nie działa po włączeniu. Jego tam po prostu nie ma.

Dekoder został przelogowany, przywrócony do ustawień fabrycznych. Wyświetla się, że ma najnowsze oprogramowanie.

Czy ktoś się z czymś takim spotkał?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...