Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie wśród obecnych kanałów muzycznych brakuje kanału muzycznego z muzyką łatwą, przyjemną i taneczną. W której między innymi można by było posłuchać kawałków Orkiestry Glenna Millera i innych tego typu orkiestr, zespołów. Ale cóż nie ja o tym tu decyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Mnie wśród obecnych kanałów muzycznych brakuje kanału muzycznego z muzyką łatwą, przyjemną i taneczną.

MTV Base spełnia te wymagania :wink:8)

 

Ciekaw jestem czy NC+ wprowadzi do swojej oferty "Brazzers Tv Europe" :oops::wink:8)

Vectra już ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Mezzo - wczoraj dostałem go gratis przy przedłużeniu umowy nawet o niego nie pytając. Wcześniej miałem go okresowo w Cyfrze+.

Na ADB już byś go nie zobaczył chyba że na liście jako zakodowany.Brazzers?Kolejne fikołki w ofercie chyba mało realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czyżby ruszyć miala usluga na wzór cyfra+online?:>

 

https://www.facebook.com/ncplus/posts/3 ... hare_reply

 

Pod postem pisza ze niedlugo wiecej szczegółów

 

Pewnie mają pełno w portkach ze strachu przed UPC, które uruchomiło super usługę horizon TV. Wiem, że super bo używam :-) . Działa bardzo dobrze i na kompie i na androidzie. Wystarczy zaakceptować warunki logując się do ich odpowiednika ica i już. Dla pakietu, który mam jest nawet za darmo. Dla innych jest za 5 PLN i płaci się tylko raz a można używać jednocześnie na trzech urządzeniach. Przy połączeniu internetowym z ich siecią do dyspozycji jest 100 kanałów a z zewnątrz - 70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az Ci zazdrosze...tv puls za friko:))

po co wtedy ten nsport dolączac..ludzie chca tv puls a nie enea ekstralige.

 

a tak na powaznie.

brak uslugi cyfra plus on-line i powinni wrszczie cos z tym zrobic zeby czlowiek mial do dyspozycji c+sport na wczAasch dajmy na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby uruchomili dostęp części kanałów online. Byłbym w stanie dopłacić.

Oczywiście idealnie by było, gdyby były w ten sposób dostępne nie tylko kanały ze stajni C+, ale też np. NGC, Nat Geo Wild i inne. Ale to raczej utopia.

Samo udostępnienie kanałów sportowych już będzie wielki plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...