Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To po co im kanały sportowe w tygodniu skoro wszyscy grają w weekend? A do tego nie jest znana przyszłość obecności w C+ niektórych lig

Jak sie skupili na piłce to mają problem... Jakoś w Polsatach Sport czy Eurosporcie nie ma takiego problemu...

A w lecie to już wogóle posucha w C+ SPORT będzie skoro ligi odpoczywają

Tak wszyscy grają w weekend.Jak nie masz zielonego pojęcia kto i kiedy gra to się lepiej nie odzywaj znawco :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co im kanały sportowe w tygodniu skoro wszyscy grają w weekend? A do tego nie jest znana przyszłość obecności w C+ niektórych lig

Jak sie skupili na piłce to mają problem... Jakoś w Polsatach Sport czy Eurosporcie nie ma takiego problemu...

A w lecie to już wogóle posucha w C+ SPORT będzie skoro ligi odpoczywają

Tak wszyscy grają w weekend.Jak nie masz zielonego pojęcia kto i kiedy gra to się lepiej nie odzywaj znawco :lol2:

 

Nie wszyscy - nie tak dawno l. hiszpańska grała we wtorek a l.włoska nawet kiedyś w środę i regularnie w poniedziałki - znafco! :lol2:

To, że nie zawsze C+ pokazuje to nie moja wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to mnie śmieszą. Ktoś napisze że OKAZJONALNIE mogą puścić jakiś mecz na Family, to zaraz oburzenie że mecz będzie transmitowany a nie powtórka filmu.

 

Dla tych co się nie znają to mecze są od piątku do poniedziałku. Dodatkowo jak jest LM i LE to dochodzi wtorek, środa czwartek, więc wychodzi że cały tydzień jest piłka.

 

No i teraz w półfinałach będzie tylko po jednym meczu we wtorek i środę więc pewnie transmisja będzie tylko na Canal+. Zobaczymy kogo wylosują dzisiaj, bo na Canal+ będą pokazywać rewanże (pierwsze mecze będą 5 i 6 maja więc jeszcze na starej paczce) i jak kogoś rozstrzelają już w pierwszym meczu to wtedy może zrobią zmianę i przeniosą mecz do C+ Sport.

W czwartek LE pewnie będzie na Canal+ Sport i Canal+ Sport2 bo będą dwa mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega to wręcz nie śmieszy tylko wkurza. myśli pewnie , że napisał coś mądrego i LEPSZEGO od tych śmieszących.

Może forum zbanuje dostęp marudzącym...zostawi ekspertów @pawopa, @Arkona.. itp. Nikt nikogo nie rozbawi .Nie będzie marudzenia. Same przemyslane fakty.

Zamiast ktoś zacznie swe [beep]ny tekstem o rośmieszaniu i marudzeniu... niech wróci do własnych i pośmieją się z własnej głupoty i megalomanii. BO BYWAŁO.

I retorycznie: czym różni się "madra" opinia, że z zadowoleniem ktoś przyjmuje np. C+Seriale (choć nie zna repertuaru, ramówki itp.) o śmiesznego" narzekania (też przecież opinii) , że będzie mniej filmów (choć może to nieprawda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przypomnienia:

 

Propozycja ośmiu kanałów CANAL+ jest kluczowym elementem obchodów 20-lecia działalności CANAL+ w Polsce.

Od 20 lat CANAL+ robi wszystko, aby być wyjątkowym graczem na polskim rynku telewizyjnym. Dziś, wprowadzając nową ofertę ośmiu kanałów z rodziny CANAL+, potwierdzamy, że nieustająco wyznaczamy trendy. Odświeżone portfolio stanowi dla nas zobowiązanie, że dostarczymy widzom programy w najlepszej jakości, a przez to najbardziej kompletną i najbogatszą ofertę telewizji premium na rynku

 

– powiedział Julien Verley, prezes platformy cyfrowej nc+.

 

Z powyższego wynika, że to wszystko dla dobra widza. A ile będzie tego dobra, to się niebawem okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przypomnienia:

 

Propozycja ośmiu kanałów CANAL+ jest kluczowym elementem obchodów 20-lecia działalności CANAL+ w Polsce.

Od 20 lat CANAL+ robi wszystko, aby być wyjątkowym graczem na polskim rynku telewizyjnym. Dziś, wprowadzając nową ofertę ośmiu kanałów z rodziny CANAL+, potwierdzamy, że nieustająco wyznaczamy trendy. Odświeżone portfolio stanowi dla nas zobowiązanie, że dostarczymy widzom programy w najlepszej jakości, a przez to najbardziej kompletną i najbogatszą ofertę telewizji premium na rynku

 

– powiedział Julien Verley, prezes platformy cyfrowej nc+.

 

Z powyższego wynika, że to wszystko dla dobra widza. A ile będzie tego dobra, to się niebawem okaże.

 

Nieco spadły ceny za paczkę, dochodzą 2 kanały, więc musieli sobie gdzieś to odbić - na jakości. Realizują ścieżkę francuską (z mniejszym lub większym opóźnieniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paweł...równorzędnie z ch[beep]em. A co sobie pogadamy to nasze.

Całkiem zapomnieliście, ze cytowany wyzej prezes parę miesięcy temu zapowiadał całkiem inny C+ (głowny). Prace trwają, czy moze sądzicie , że szef takiej firmy ot tak beknął sobie i NIC z tego nie wynika? Moim zdaniem jeszcze da się coś uwalić.

Nawet ślepawy widzi, ze zmiany w muxie to droga zachęcająca do abonowania (zainteresowanie tych co NIE płacą) a nie wygoda dla płacących. Polsatyzacja czyli dużo formy, mało treści aby tylko zmieścić się w cenie. Niskiej cenie bo klient już pokazał (oprócz paru na forum) , ze za chińskiego boga więcej nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega to wręcz nie śmieszy tylko wkurza. myśli pewnie , że napisał coś mądrego i LEPSZEGO od tych śmieszących.

Może forum zbanuje dostęp marudzącym...zostawi ekspertów @pawopa, @Arkona.. itp.

Nigdy bym nie przypuszczał, że tak wysoko mnie cenisz. Nie wiem czym zasłużyłem sobie na tytuł eksperta :).

A teraz poważnie nie lubię marudzenia, do tego pozbawionego podstaw. Bo cała ta dyskusja opiera się co najwyżej na przypuszczeniach. Sam krytykuję nc+ choćby za mierne seriale, czy w ubiegły weekend za olanie kibiców nba. Nie zmienia to postaci rzeczy, że jeśli chodzi o sport to ta platforma zaspokaja 99% moich potrzeb i jeśli tu nic się nie zmieni(czyli wszystkie najważniejsze prawa piłkarskie i nba będą przedłużone), ja nie będę narzekał. Podobnie jest z filmami, dzięki dostępowi do paczki Canal+ i HBO mój apetyt na dobre filmy jest w dużej mierze zaspokojony. Inna sprawa to tak niedoceniane na tym forum seriale, tu do tej pory nie było najlepiej. Nawet niewielka poprawa będzie mnie cieszyć. Dlatego trzymam kciuki za Canal+ Seriale(bez dużych nadziei jednak) oraz Canal+ Discovery, bo taki kanał na poziomie jest potrzeby. A co z tego wyjdzie, któż to wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem upadła czyjaś uwaga, że Family moze to być kanał nadający tylko do 22. Zasadniczą wartość dodaną stanowić będzie plan dla C+Discovery.

Jakwidać, te podane zmiany TO żadne zmiany. NP. półfinał LM na głownym (na ogół słabszej jakości technicznej do tej pory) w tym czasie na Sport..powtórki. To mi róznica. Tylko dla kogo?

I gdzie te żądane liczne powtórki meczów na Sport2? Kolejna fama pada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, okazuje się, że hasło "200 proc. sportu" to raczej 200 proc. powtórek magazynów :)

 

To jest żenujące, że w Canal+, Canal+ 1, Canal+ Film, Canal+ Family przed południem są TYLKO ich głupie magazyny :(

 

Dobra, panowie. Nie gadajcie tutaj o zarobkach.

 

Abonent płacący za Canal+ to abonent, bez względu czy zarabia mniej czy więcej. Więc jeśli ktoś płaci to oczekuje, że o każdej porze dnia i nocy w Canal+ będzie mógł obejrzeć film, a w Canal+ Family np. animacje, a nie durne magazyny, które mogą tłuc na głównym Canal+. I tyle :)

 

Jedno jest pewne. Jeśli przy tej miernocie nie obniżą ceny za Canal+ do 30 zł, jako tej standardowej, to będzie kiszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadano, że na głównym CANAL+ będą wybrane weekendowe mecze T-Mobile Ekstraklasy i Barclays Premier League (mowa jeszcze o tym sezonie futbolowym). O podobnych godzinach tych spotkań mamy kolejno takie rozgrywki:

Liga BBVA, Serie A TIM, Ligue 1, NBA Playoffs, w jeden weekend Final4 VELUX EHF Champions League. Kiedy jednocześnie jest rozgrywane NA ŻYWO kilka meczów, to trzy kanały sportowe C+ mogą nie wystarczyć.

 

Może i wykorzystane kanału nie-typowo sportowego do transmisji sportowej kiedy jest wolna ramówka na kanale sportowym nie jest jakimś dobrym pomysłem, ale są momenty kiedy jest natłok relacji na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak, i nie :)

Jak rozumiem, że nowy podział Canal+ miał być m.in. w tym celu, by każdy kanał prezentował określone treści. Czyli włączając np. Canal+ Film chce o każdej porze dnia i nocy jakiś film. Włączając Canal+ Family oczekują o każdej porze treści dla całej rodziny (np. filmy, seriale familijne, animacje). Ale kurde, kiedy do południa na czterech antenach (Canal+, Canal+1, Canal+ Film, Canal+ Family) mam być codziennie powtórka czterech magazynów, to po kiego grzyba to wszystko? Ja już nie wspomnę o takich starociach jak "Pianista" czy "Killer".

 

Także kanały sportowe (Canal+ Sport, Canal+ Sport2) powoli zmieniają się w powtórki magazynów, a nie transmisji sportowych.

 

Pewnie i w Canal+ Seriale będą same powtórki seriali, ale właśnie od tego ma być ten kanał. Chociaż jestem ciekawy czy nie upchną tam także tych swoich magazynów do południa, bo wtedy będzie już piąty kanał z "Łapu capu". Aż strach pomyśleć jaka będzie ramówka Canal+ Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

Jedno jest pewne. Jeśli przy tej miernocie nie obniżą ceny za Canal+ do 30 zł, jako tej standardowej, to będzie kiszka :)

 

Są tacy co płacą za Canal+ ?Może nowi bo starzy mają w "cenie" dotychczasowego pakietu ;)

 

A tak na poważnie to może główny canal+ stanie się niebawem częścią pakietu Extra czy Multi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem upadła czyjaś uwaga, że Family moze to być kanał nadający tylko do 22. Zasadniczą wartość dodaną stanowić będzie plan dla C+Discovery.

Jakwidać, te podane zmiany TO żadne zmiany. NP. półfinał LM na głownym (na ogół słabszej jakości technicznej do tej pory) w tym czasie na Sport..powtórki. To mi róznica. Tylko dla kogo?

I gdzie te żądane liczne powtórki meczów na Sport2? Kolejna fama pada?

 

Ta uwaga nie upadła - do 22:00 jest C+ Family, później jest tylko sama nazwa, bo programy już nie są dla rodziny. I pytanie: co tu robią kolejne powtórki powtórek?

 

A sportu jest tyle ile było - tylko wcześniej było to sprytnie wplecione w kanały Family a teraz po prostu gołym okiem widać ile tego jest

Do tego niefortunny termin wprowadzenia zmian - kiedy kończy się sezon rozgrywek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...