Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednego nie rozumiem JUlien czyli szef nc+ polskiej platformy gosc z Francji ktore ma zadne pojecie o rynku polskim wprowadza ceny europejskie . On za nic nie robienie zarabia 500000 euro a moze zaproponowac mu tajskie baty wtedy moze on sam zrozumie polski rynek.

 

Co do APS sam je obserwuje i nie slysze by ktos dostawal cos za 49zl tylko oddaja sprzet i chwile potem ida do okienka CP czemu bo obecnie canal+ to tylko sport kino tam to jakosc wylacznie upscale podgladnalem sobie Hobbita Skyfall bo zadna pozycja mnie nieinteresowala to wszystko bylo zalosnym upscalem nastepnie pogladnalem 12h z Cage obraz to byl jak za zajechanego VHS i oni za calosc chca 50zl . To ktos kto nielubi pilki bo pilka ma ustawiony bitratre powyzej 10mbit pojdzie do polsatu bo tam ma wszystko za 89zl i wiecej i taniej.

Gdyby Cp mial lige mistrzow i na zywo Hiszpanska Angielska a nie z opoznieniem to Libicki nie mogl by zasnac z radosci ile by mu przybylo klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kino tam to jakosc wylacznie upscale podgladnalem sobie Hobbita Skyfall bo zadna pozycja mnie nieinteresowala to wszystko bylo zalosnym upscalem...

Piszesz bzdury. Oba filmy były w HD. Oczywiście, zdarzają się upscale (głównie filmy Monolithu), ale jest ich coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co obiło mi się o uszy w jednym z APS ma być jakaś aktualizacja punktów APS i część ma zniknąć.Więc chyba sprzedaż nie idzie tak jak powinna iść.

uuu to nie dobrze - szkoda mi tych pracowników, którzy zaraz będą na zasiłku :/:roll:

 

ale co za problem zrobić jeszcze jeden okrojony pakiet (nie nawidzę tej nazwy "socjalny") i do niego dać możliwość dokupywania wybranych kanałów, lub grup kanałów (np. Pakiet Discovery, AXN, Disney itp.), oraz kanałów premium (HBO, C+) - to mógłby być strzał w dziesiątkę, a tak to jest gorzej niż źle :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie albo wystraszyli się reakcji NC+ albo nowa oferta będzie inna niż w tym poście na s.tv . :)

To raczej były naciski że strony nc+ - wątpię, żeby od tak skasowali tego newsa :]

Dlaczego wałek? Jest to co było, plus dodatkowe opcje. Nikt zdrowy na umyśle, nie spodziewał się obniżki cen :P:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się nikt nie spodziewał się obniżki cen ale jak widać nc+ pogrąża się po raz kolejny. Zamiast iść na rękę abonentom to oni wszystko robią na przekór przeciwko klientom co jest nie bardzo zrozumiałem. Jak będą prowadzić dalej taką strategie to zamiast zyskiwać abonentów będą tracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...