Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem tak ''wróciłem'' i jak znam zycie to zamiast taniej bedzie drożej i tyle i zobaczycie ze pakiet tak jak pisze SK ze C+C+FILM,C+ FILM 2 z HBO,HBO2 i HBO COMEDY bedzie ze 60 zł kosztował do tego C+SPORT i C+ FAMILY i C+ FAMILY 2 ze 30 zł i wyjdzie nam sumka 90 zł + U+ za 59 czuli albo 109 zł albo 139 zł i zobaczycie ze to będzie ''stara kupa zawinieta w nowe sreberko'' ale tak samo cuchnąca kupą ;-)

 

Julian nie da wam nic taniej bo juz przy ostatniej odsłonie pozabierał z C+ PLATINUM usługi VOD Seriale+ i Prapremiery.TVP to teraz tak zakombinuje ze będzie drozej jak na pocztku i po ostatniej odsłonie

 

Obym sie mylił ale cos mi rozum mówi ze bedzie drożej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W co Ty wierzysz ''zabojadowi'' ze da Ci cos taniej.On tylko mysli jak Was/nas z kasy ''opi....ić'' i wmówić ze to jest super tanio i elastycznie.Tej platformie nic już nie pomoże chyba ze pójdą w ślady CP i zrobią 6 M-cy za free i umowę na 29 m-cy ;-)

 

@Kibo widze ze juz mnie kontrolujesz co piszę :D Cieszę sie niezmiernie :D ze mam swojego ''anioła stróża'' :D Masz 4 m-ce konto a ,postów 3 razy wiecej odemnie po 2 latach na forum także świadczy to iż .......... (resztę domyśl sie co chce napisać) :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze nowych a za jakis czas obecnych ;-) Mam nadzieję ze kanały kodowane nie bądą widniały na ich stronie z info ze sa kanałami FTA jak np. SUPERSTACJA która jest kodowana ale według NC+ jest to kanał FTA a Orange Sport raz jest FTA raz ''niegwarantowany'' ;-) Niech sie w końcu zdecyduja

 

@Kibo z racji iz pisalismy na PM nie bede sie z Toba kłócił o głupie ''nc+'' i robił sobie wrogów.

 

Ja pisze tak jak to widzę i z reguły po jakimś czasie wychodzi ze ''miało byc lepiej a jest gorzej jak było'' :D Sam wiesz ze swojego doświadczenia zawodowego ze nikt Ci nic za darmo nie da a te zmiany to tylko i wyłącznie ''manipulacja'' klientem aby widział ze cos sie dzieje a w rzeczywistości jest ''stagnacja'' i nic nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem ze będziecie mnie od ''czci i wiary'' wyzywać ;-) Co myslicie ze C+ połączony z HBO bedzie za 30 zł ;-) W życiu za mniej niż 60 zł to nie bedzie no moze 50 zł ale wtedy Ci co pomigrowali w All Exclusive za 179 zł to zapamiętają im na koniec obecnej umowy ;-) Nie moga drastycznie cen obniżyć bo Ci co pomigrowali lub zostali naciągnięci na migracje też im to nie zapomną.Muszą też pamietać o tych klientach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu nc+ przeprowadzało ankietę w której było 8 ofert:

- COMFORT+ - 29,9 zł

- UNIVERSE+ - 49,9 zł

- COMFORT+ C+FILM - 54,9 zł

- COMFORT+ C+SPORT+FAMILY - 54,9 zł

- COMFORT+ C+SPORT+FAMILY+FILM - 79,9

- UNIVERSE+ C+FILM - 74,9 zł

- UNIVERSE+ C+SPORT+FAMILY - 74,9 zł

- UNIVERSE+ C+SPORT+FAMILY+FILM - 99,9 zł.

 

+ do wszystkich ofert HBO i CINEMAX za 25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu nc+ przeprowadzało ankietę w której było 8 ofert:

- COMFORT+ - 29,9 zł

- UNIVERSE+ - 49,9 zł

- COMFORT+ C+FILM - 54,9 zł

- COMFORT+ C+SPORT+FAMILY - 54,9 zł

- COMFORT+ C+SPORT+FAMILY+FILM - 79,9

- UNIVERSE+ C+FILM - 74,9 zł

- UNIVERSE+ C+SPORT+FAMILY - 74,9 zł

- UNIVERSE+ C+SPORT+FAMILY+FILM - 99,9 zł.

+ do wszystkich ofert HBO i CINEMAX za 25 zł.

 

Wg mnie 25 zł więcej za kanały: CANAL+ FILM i CANAL+ FILM 2 to jakiś żart :roll: i tak przecież wiele filmów, które będą na FILM1 i FILM2 pojawią się na FAMILY 1 i 2, a 25 zł to dużo :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...