Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grzebałem! To taki odnośnik, że coś poprawiłem. A poprawiłem, ponieważ cześć posta chciałem uszanować, aby w całości nie wylądował w koszu. Uszanowałem to, co odnosiło się do usera @dragon78

 

Tak sobie myślę, że moje pouczenia idą w las...

 

Może jakaś kara? Na poczytanie Regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan kolega King już przedłużył umowe? bo widać nowe sygnatury pochwal się ile $?

 

Ogólnie wieje wiochą nadal cisza w sprawie MEZZO

Inni coś komentuje o Hustlerze za 4 zeta na termin nieokreślony innym dają Redlighta za 5zeta ale o MEZZO cisza a ten kanał ma najdłuższy staż

kończą się umowy dla niezmigrowanych

 

Dragon Cinema miał być w kwietniu 14 to raz

a dwa to to że to jest kanał z kinem Azjatyckim i tylko w HD ale jakie HD czy mleczne by Polsat czy coś ala TVP HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ankiecie (która coraz bardziej się sprawdza) Dragon Cinema było w pakiecie 9 tematycznych za 10zł o ile się nie mylę. Podobnie Candyman i H2.

W sumie Masz racje, w ankiecie bylo w paczce zawarte kilkakanalow, ale ta paczka byla wyceniana dwa razy napewno, pamietam ze z kwota w dol schodzili i minimum bylo zapytanie czy za 5zl ta paczke sie dobierze, a pulap byl od 10zl. Ja oddalem najpierw za 10taka haczyk a pozniej inna konfiguracja z tym samym ale w nizszej kwocie i rowniez dalem haka na 5taka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :wink: zejdźcie na ziemię! W ankiecie była mowa jeszcze o Polsat Sport-idąc waszym tokiem rozumowania-kanał ten również dołączy do nc+?Trzeba być wielkim optymistą ,żeby w to uwierzyć.Więcej realizmu proszę-Polsat Cyfrowy nadal jest i będzie konkurencją :wink:

Możliwe ,że sprawdzano jakie nowe kanały, które zawitają na polskim rynku lub są już obecne cieszyłyby się największym powodzeniem wśród abonentów.

Oj będzie spore rozczarowanie jak zamiast do nc+ trafią najpierw do konkurencji :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :wink: zejdźcie na ziemię! W ankiecie była mowa jeszcze o Polsat Sport-idąc waszym tokiem rozumowania-kanał ten również dołączy do nc+?Trzeba być wielkim optymistą ,żeby w to uwierzyć.Więcej realizmu proszę-Polsat Cyfrowy nadal jest i będzie konkurencją :wink:

Możliwe ,że sprawdzano jakie nowe kanały, które zawitają na polskim rynku lub są już obecne cieszyłyby się największym powodzeniem wśród abonentów.

Oj będzie spore rozczarowanie jak zamiast do nc+ trafią najpierw do konkurencji :smile:

 

PS i PSE w nc+ jest możliwe - np. dokupienie do Superpremium za 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...