Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast się cieszę, że w nc+ pojawią się nowe kanały. Wszystko jest dla każdego. Nie każdemu musi się podobać. Niestety, choć większość tego narodu, to tylko potrafi narzekać. Ważne, że coś się dzieje w nc+. Oby było jeszcze lepiej. Owszem, wpadki były, raz większe, raz mniejsze. Nie każdemu idzie idealnie z samego początku. Zawsze są jakieś potknięcia. Nie rozumiem też ludzi, którzy mówią, że przywrócili te kanały. Jak niby? Nigdy kanałów CBS czy UNI nie było w nc+ i je przywrócili? Brawo za idealny tok myślenia. nc+ to nowy produkt utworzony na fundamentach dwóch innych. Myślenie nie boli... tak mi się wydaje.

:);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że mamy za dużo kanałów HD w jakości mlecznej czyt CP. Kiedyś gadałem z jedna osobą czemu Polsat ma tak tragiczne HD to mówił że w Polsacie posiadają za stary sprzęt i idą na ilość nie inwestują w jakość twierdząc że Kowalskiemu wystarczy znaczek HD o bitrAJcie do 5mbit. A czemu mecze Polskiej RP oraz ligowej ze stadionów są w dobrym HD proste bo tam właśnie maja swoje wozy transmisyjne i tyle .

 

Następne nowości dopiero na sierpień tak wiec będzie spokój po 21 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tvp sport hd male szanse ze bedzie, a co do PN HD to juz wogole nie ma co liczyc ze bedzie.

 

w ogóle, całe szczęście że nie wogle

 

Naprawdę tak wam bardzo zależy na informacjach i gadających głowach w HD? :roll:

 

Tak. Belki w SD wyglądają fatalnie, nie powinno to dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam na wlasnym sprzecie stare wersje eurosport'u chodza nadal.

Ps. id kanalu pod nazwa Ch-5148 tylko kodowanie seca leci film jakis od 12lat dozwolony i pytanie co to moze byc tp.11,487/H/27500 oczywiscie za kanal a nie film :D zreszta tytul jak komus epg pokazuje moze podac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ta chwile universal hd i (13 ulica(street) z tp na ktorym mi nie swiecilo) swieca

e! jeszcze ciemno, a o scifi nie powiem, bo mi juz pare dni blyszczy i teraz tak samo

edit: e! swieci

czyli cala paka universal zablysnela okolo godz 2-giej 12.03.14r. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...