Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem na co liczy NC+... Może, że po masowych odejściach w ubiegłym roku pozostały już tylko osoby, które albo nic nie rozumieją i będą płacić bez żadnego mrugnięcia albo ci co z wygodnictwa nie przejdą do CP. Coś mi się wydaje, że znowu prezes będzie musiał przepraszać abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę mniej niż płaciłem w Cyfrze i większość użytkowników tego forum też tak ma, ewentualnie płacą nieco więcej za lepszą ofertę (np. podniesienie ze Startu na Comfort czy Universe). Nie wyobrażam sobie przejścia do CP, gdzie za tę samą kasę miałbym mniej. A jeśli ktoś liczył na to, że na stałe będą promocje dla nowych abonentów, w których za 60 zł będzie Universe z C+ to już jego wina, takich ofert nie dają nawet najtańsze kablówki. Przedłużającym umowę dają przynajmniej te 3xC+ a zazwyczaj 6 na lewo i prawo za niedużą kasę, jak ktoś twierdzi, że to drogo, to niech sobie przyłoży lodu do głowy. Mamy początek miesiąca, nikomu się nie kończy umowa, więc konsultanci wykorzystując zamieszanie z nową ofertą próbują namówić jak najwięcej abonentów na podniesienie opłat. Ci, którzy się nie dadzą na koniec miesiąca dostaną lepsze oferty, bo za chwilę ktoś się obudzi :) Minusem oferty dla nowych klientów jest brak odpowiednika C+ Start z Cyfry, dla przedłużających obecnie promowanie umów na 24 miesiące. Z tym, że ja akurat jeśli zaproponują mi podobną ofertę jak teraz na 24 miesiące to chętnie ją wezmę, bo jestem zadowolony z tych cen. Niektórzy wiadomo, że będą się pluli, tak jak parę miesięcy temu ludzie się burzyli, że jak nie dostaną Universe z C+ za 49 złotych to uciekną do Polsatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy początek miesiąca, nikomu się nie kończy umowa, więc konsultanci wykorzystując zamieszanie z nową ofertą próbują namówić jak najwięcej abonentów na podniesienie opłat. Ci, którzy się nie dadzą na koniec miesiąca dostaną lepsze oferty, bo za chwilę ktoś się obudzi :) Minusem oferty dla nowych klientów jest brak odpowiednika C+ Start z Cyfry, dla przedłużających obecnie promowanie umów na 24 miesiące. Z tym, że ja akurat jeśli zaproponują mi podobną ofertę jak teraz na 24 miesiące to chętnie ją wezmę, bo jestem zadowolony z tych cen. Niektórzy wiadomo, że będą się pluli, tak jak parę miesięcy temu ludzie się burzyli, że jak nie dostaną Universe z C+ za 49 złotych to uciekną do Polsatu :)

 

Nie sadze by sie ktos przebudzil i mialoby byc lepiej, taniej to juz napewno nie bedzie bo to by juz bylo nieoplacalne dla operatora. takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, masz całkowitą rację. Tak samo jak weszło nc+ i Platinum było za 119 złotych, też wszyscy mówili, że ceny już w dół nie pójdą. Jakoś nie widzę teraz tych ofert za 119 złotych. Ja mam umowę do końca maja i płacę 69 złotych za Silver ze wszystkimi C+. Nie będę im płacił więcej, nie zmienię multiroomu na inny i jestem pewien, że mi się to uda. Nastawiam się albo na zjechanie do 59 złotych albo na dołożenie HBO i myślę, że to mi się uda. Ile teraz płacisz, kolego N.W.A? Kończy Ci się teraz umowa? Jeśli nie to nie masz się co martwić, martwić się będzie można jak na końcu miesiąca faktycznie będą podnosili ceny w górę.

 

E: Dzięki ircios, czytam forum na bieżąco i wiem, co mogę ugrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pincet

 

to co mam i za ile luknij do tego dzialu ostatnia strona wszystko sie dowiesz co mialem a co teraz mam

Oferty - dla stałych abonentów nc+ tam sie dowiesz co u mnie w trawie piszczy, a ceny jak wywinduja w gore to mozna odstapic od umowy podpisuje umowe na czas oznaczony za tyle i tyle miesiecznie, kazda zmiana na niekozysc moja moga sie liczyc z wypowiedzeniem.

Ps. ja w cyfrze tez wiecej placilem nim przeszedlem do nc+ wiec rozumie, a co do tanszych ofert w przyszlosci nie mam nic przeciwko temu a nawet bylbym bardzo za :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i tym bardziej Cię nie rozumiem patrząc na to, co się zgodziłeś. Ja jestem spokojny o to, że na koniec miesiąca oferty na przedłużenie będą lepsze i jakbyś poczekał, to mógłbyś zejść z ceny :) Cen dla obecnych abonentów nie podniosą, bo to by było samobójstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem narazie zadowolony, ale za ponad roczek jak pojdzie wypowiedzenie to bede to chcial za duzo mniej ale w granicach takich na jakie pozwoli mi nc+ mysle ze za jakies 30-40zl taniej, no ale za ponad rok to jeszcze sie duzoooo moze pozmieniac.

 

scifi pojawil sie tuner niezalezny, kodowania sa nie idzie fta, uniwersal tez idzie, 13ta ulica ale z tp. 10,723 29900 H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scifi pojawil sie tuner niezalezny, kodowania sa nie idzie fta, uniwersal tez idzie, 13ta ulica ale z tp. 10,723 29900 H

U mnie nie ma, sygnał zakodowany, 13 ulicy nie sprawdzałem. Może to dlatego, że masz nową ofertę Comfort z Extra+? Lamenty, że nowe kanały tylko dla zmieniających ofertę za 3,2,1...

 

E: 13 ulicy też nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę mniej niż płaciłem w Cyfrze i większość użytkowników tego forum też tak ma, ewentualnie płacą nieco więcej za lepszą ofertę (np. podniesienie ze Startu na Comfort czy Universe). Nie wyobrażam sobie przejścia do CP, gdzie za tę samą kasę miałbym mniej. A jeśli ktoś liczył na to, że na stałe będą promocje dla nowych abonentów, w których za 60 zł będzie Universe z C+ to już jego wina, takich ofert nie dają nawet najtańsze kablówki. Przedłużającym umowę dają przynajmniej te 3xC+ a zazwyczaj 6 na lewo i prawo za niedużą kasę, jak ktoś twierdzi, że to drogo, to niech sobie przyłoży lodu do głowy. Mamy początek miesiąca, nikomu się nie kończy umowa, więc konsultanci wykorzystując zamieszanie z nową ofertą próbują namówić jak najwięcej abonentów na podniesienie opłat. Ci, którzy się nie dadzą na koniec miesiąca dostaną lepsze oferty, bo za chwilę ktoś się obudzi :) Minusem oferty dla nowych klientów jest brak odpowiednika C+ Start z Cyfry, dla przedłużających obecnie promowanie umów na 24 miesiące. Z tym, że ja akurat jeśli zaproponują mi podobną ofertę jak teraz na 24 miesiące to chętnie ją wezmę, bo jestem zadowolony z tych cen. Niektórzy wiadomo, że będą się pluli, tak jak parę miesięcy temu ludzie się burzyli, że jak nie dostaną Universe z C+ za 49 złotych to uciekną do Polsatu :)

 

jednak ciekawi mnie czy za-do 75/85zł można nadal przedłużyć zestaw c+ silver/universe 6x c+ 3 hbo history i bonus :D na 14/24 miesiące i mieć spokój ale na cameleonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) kazda zmiana na niekozysc moja moga sie liczyc z wypowiedzeniem.

 

Nie każda. Wywala Ci kanał za kanałem z niegwarantowanej listy i zostaniesz z okrojoną ofertą za tą samą cenę bez możliwości wypowiedzenia. A mają z czego wywalać bo łącznie tych kanałów niegwarantowanych mają jedynie 36 (w Comfort+ jest 11 a w Extra+ jest 25).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...