Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz wcześniej "(ciagle jestem w cyfrze optimum). " a od kiedy w ofercie cyfry+ był TVN24 HD

 

No wiesz, jest masa programów, które kiedys były sd i mimo braku zmiany pakietu z automatu wprowadzili hd.

Kanał 6 jest póki co u mnie zarezerwowany dla tvn 24 więc może z czasem włączą. Zwłaszcza, że tvn24 hd proponują już od najtańszego pakietu.

przecież tvn24hd to kanal super hiper premium prosto od iti spier**** :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyć mnie obrażał? :>

raczej nc+ ;)

 

I wcale się nie dziwię. Odwalili straszną manianę z ofertą i listą kanałów.

Pozostaje nadzieja, że mimo wielkiej reklamy, zachwytów itp., itd. nie są jeszcze przygotowani w pełni i walnęli takie zaporowe ceny by dać sobie czas na dopracowanie wszystkiego i wejście z normalnymi cenami, tak myślę.

Póki co bedą łapać tych co umowy im się kończą i z tego żyć :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej, to NiewypałCenowy+. Promocja marki TVN na czele nowej listy to kpina z dawnych Cyfrowiczów. Nie dość że nie cierpię tego tvnowskiego badziewia to jeszcze Tellenbach postanowił się promować naszym kosztem. Mam nadzieję że kiedyś go żabojady wykopią.

Heh, to jest wręcz parodia fuzji! CYFRA+ przejęła n'kę, a tymczasem to n'ka i jej "władze" rządzą we wszystkim w nowej platformie. Ludzie CYFRY+ (żabojady) nie mają nic do gadania. Takie jaja to tylko w Polsce! :shock:

Całe szczęście, że mam swój własny tuner. Dzięki temu na pozycjach 1 i 2 nadal mam odpowiednio TVP1 i TVP2. Żadna platforma mojej listy kanałów mi nie tknie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej, to NiewypałCenowy+. Promocja marki TVN na czele nowej listy to kpina z dawnych Cyfrowiczów. Nie dość że nie cierpię tego tvnowskiego badziewia to jeszcze Tellenbach postanowił się promować naszym kosztem. Mam nadzieję że kiedyś go żabojady wykopią.

Heh, to jest wręcz parodia fuzji! CYFRA+ przejęła n'kę, a tymczasem to n'ka i jej "władze" rządzą we wszystkim w nowej platformie. Ludzie CYFRY+ (żabojady) nie mają nic do gadania. Takie jaja to tylko w Polsce! :shock:

Całe szczęście, że mam swój własny tuner. Dzięki temu na pozycjach 1 i 2 nadal mam odpowiednio TVP1 i TVP2. Żadna platforma mojej listy kanałów mi nie tknie. :)

 

5 osób z Cyfry+ jest w zarządzie nc+, 2 z N i 2 z UPC:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arttt

Rozumiem, że dla fanów piłki nożnej oferta CP nie jest atraktyjna. I tu się zgadzam.

Jadnak dla osób, którym na piłce nie zależy (np. mi) oferta CP może być naprawdę atrakcyjna w porównaniu z obecną nc+... :?

Dla mnie tym bardziej, że CP daje też moduł CI+ w trybie legacy, a więc poniekąd umożliwia także dostęp do swojej oferty na własnym, niezależnym sprzęcie klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoderach nki po migracji na liście pozostały m.in. Universal i WiP. Na SK pisali, że lista kanałów jest tymczasowa. Niektóre dublujące się kanały jestem w stanie zrozumieć, ale co robi Kuchnia+ na kanale nr 9? :crazy:

 

Na jednym serwisie pokazali zdjęcie/planszę z wykazem niektórych kanałów HD dostępnych w nc+. Poza kanałami, które już są dostępne są jeszcze loga Universal HD i Polsat Film HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za wszystkie Wasze uwagi. Są one dla nas naprawdę ważne. Jest nam przykro, że nasza nowa oferta spotkała się z taką krytyką z Waszej strony. Z drugiej strony - rozumiemy Wasze zaniepokojenie. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde z Waszych pytań indywidualnie. Obiecujemy, że jutro w serii postów wyjaśnimy kwestie, o które pytacie. Mamy nadzieję, że gdy wyjaśnimy sprawy, co do których macie wątpliwości, to spojrzycie na naszą propozycję przychylniejszym okiem :).

 

Info z oficjalnego kanału na Facebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowujac nowa oferta nc+ wyglada jakby to n przejmowalo a nie cplus,

 

plusem sa tylko nowe kanały c+ hd reszta to na minus brak kanałów znanych z c+ takich jak:

-cn boomerang tcm,

-cbs, extrem sport channel

-trace tv

-sportklubów

-universal ,sci-fi, 13 th,

 

Najlepiej na tej fuzji wyjdzie CP a mianowiscie wszystkie kanały Polsatu dostepne są juz od najnizszych pakietów, programy własne c+ takie jak planete, ale kino, mini mini itd są od pakietu wyzszego niz teraz w cyfrze plus to jest minus

 

kolejny plus na rzecz CP

usuniete te kanały co wyzej wymieniłem sa w cp

kolejny minus dostep do pakietu cinemx i hbo powyzej kwoty w ncplus a w cp juz od 60 złdostepny pakiet,

 

Wydaje mi się ze z tych 2,5 mln abonentow n i c+ zrobi sie chyba 1,5mln

Brak tych pogrubionych to jest plus i to duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-sportklubów

Brak tych pogrubionych to jest plus i to duży.[/b]

Mow moze za siebie, to ma byc oferta programowa nie tylko dla ciebie ale i dla innych, np. teraz ogladam As wywiadu na Sportklubie.

Jakosc jest jaka jest, programy sa jakie sa, ale bez przesady, jak nie lubisz sportu to nie wypowiadaj sie za innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Predox ale on pisze ze swojego punktu widzenia (i ja podzielam to zdanie), a nie w imieniu wszystkich abonentów. Ja jestem maniakiem piłki nożnej a na Sportklubie obejrzałem odkąd był w ofercie jeden mecz (Chelsea w pucharze Anglii jakieś 2 lata temu) i to z bólem. Jak lubisz liczyć pixele na TV twoje prawo. Moim zdaniem bardzo dobry ruch pozbycie się kanałów wątpliwej jakości bądz treści :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...