Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podsumowujac nowa oferta nc+ wyglada jakby to n przejmowalo a nie cplus,

 

plusem sa tylko nowe kanały c+ hd reszta to na minus brak kanałów znanych z c+ takich jak:

-cn boomerang tcm,

-cbs, extrem sport channel

-trace tv

-sportklubów

-universal ,sci-fi, 13 th,

 

Najlepiej na tej fuzji wyjdzie CP a mianowiscie wszystkie kanały Polsatu dostepne są juz od najnizszych pakietów, programy własne c+ takie jak planete, ale kino, mini mini itd są od pakietu wyzszego niz teraz w cyfrze plus to jest minus

 

kolejny plus na rzecz CP

usuniete te kanały co wyzej wymieniłem sa w cp

kolejny minus dostep do pakietu cinemx i hbo powyzej kwoty w ncplus a w cp juz od 60 złdostepny pakiet,

 

Wydaje mi się ze z tych 2,5 mln abonentow n i c+ zrobi sie chyba 1,5mln

Boomerang-u nie było w cyfrze :smile: , reszty kanałów które wymieniłeś nie żal mi wcale może poza trace tv,bo ich jakość lub zawartość była jak dla mnie daremna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się do ICA C+ (ale na stronie nc+), wybrałem opcje kontaktu, po czym się wylogowałem, a na tej stronie: https://ncplus.pl/sklep/promocje/migration/zamow pojawił się nie mój numer umowy i nie mój numer telefonu...

I pomyśleć, że w tym momencie komuś wyświetlają się moje dane...

tez tak miałem i co wszedłem to za każdym razem inne dane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, jaka migracja? Wszyscy idą z automatu czy jak? Posiadam n-ke, po włączeniu do prądu odpaliłem dekoder i cały czas mi wisi ekran aktywacyjny. Wszyscy tak mają? Przepraszam za to, ale kompletnie jestem niezorientowany co do całego dzisiejszego dnia. Może ktoś to wyjaśnić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była mowa o Mezzo, koledzy potwierdzali, że otrzymali po migracji w opacji dodatkowej za 5 zl., tymczasem oto mail, jaki przed chwila otrzymalem (umowa jest na żonę) :

 

"Szanowna Pani,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że za platforma nc+ nie przewiduje w swojej ofercie kanału Mezzo.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z wyrazami szacunku

 

Magdalena Demirlioglu

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej"

 

Sam widzialem cennik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz wcześniej "(ciagle jestem w cyfrze optimum). " a od kiedy w ofercie cyfry+ był TVN24 HD

 

No wiesz, jest masa programów, które kiedys były sd i mimo braku zmiany pakietu z automatu wprowadzili hd.

Kanał 6 jest póki co u mnie zarezerwowany dla tvn 24 więc może z czasem włączą. Zwłaszcza, że tvn24 hd proponują już od najtańszego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz wcześniej "(ciagle jestem w cyfrze optimum). " a od kiedy w ofercie cyfry+ był TVN24 HD

 

No wiesz, jest masa programów, które kiedys były sd i mimo braku zmiany pakietu z automatu wprowadzili hd.

Kanał 6 jest póki co u mnie zarezerwowany dla tvn 24 więc może z czasem włączą. Zwłaszcza, że tvn24 hd proponują już od najtańszego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze:) Ale, żeby wyłączyć kanały tematyczne z najniższych pakietów, to już jest kpina na maxa. Druga sprawa, to niech sobie wsadzą ten multiroom w [beep]ę. Trzecia, to jak można na pozycji 1 usytuować TVN? Kto tam kupił te udziały C+ w N, czy może odwrotnie. No i czwarta, to ceny i "elastyczność" pakietów. Czy oni w nc- wogóle sobie zdają sprawę, co oni nawyczyniali? Ostatno taki coś zrobiła INEA i nazwała promocję Petarda:) Ta nc, to Niewypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...