Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Predox ale on pisze ze swojego punktu widzenia (i ja podzielam to zdanie), a nie w imieniu wszystkich abonentów. Ja jestem maniakiem piłki nożnej a na Sportklubie obejrzałem odkąd był w ofercie jeden mecz (Chelsea w pucharze Anglii jakieś 2 lata temu) i to z bólem. Jak lubisz liczyć pixele na TV twoje prawo. Moim zdaniem bardzo dobry ruch pozbycie się kanałów wątpliwej jakości bądz treści :brawo:

Jesli mamy sie czepiac to takich programow jest duzo wiecej, mimo tego ze mam Al Jazeere Sport full pakiet to zawsze na Sportklubie znalazlem cos dla siebie, a pixeloza, coz... mozemy sie czepic o to duzo wiekszej lidzby nadawcow, jak np. Telekomunikacji Polskiej i Orange Sport... jakosc nadawania identyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie wyglada to jakby n przejelo c+ a nie odwrotnie, ale widac ze nie vivendum za platforme odpowiada a iti neovision

 

 

najwiecej zyska CP, bo bedzie miec kase ze swoich kanałów ktore sa w podstawowym pakiecie, a tutaj duz straci stara c+ z kanałami ale kino, mini mini, hyper, teletoon , kuchnia i domo, bo spadnie liczba osob ogladajacych wplywy z gniazdek i udzialy rynkowe tez spadna a co za tym idzie wplywy z reklam

minus kolejny wycofanie sport klubow dostepnych w ofercie obu platform,

 

i teraz pytanie do kiedy canal + ma umowe na wytwornie uniwersal, bo skoro kanały wyleciały z oferty to moze tez to sugerowac czy moze się i umowa na filmy konczyc,

wszyscu sie podniecaja szeroko oferta, ale jesli chodzi o oferte filmowa to canal+ nic nie zyska wiecej niz 6 lat temu stracil na rzecz n i teraz moze niedlugo [beep]i uniwersala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że wszystkie kanały Viacomu, oba Eurosporty, Animal Planet, Discovery Historia i ESPN Ameica nie są gwarantowane?

 

Gdzie jest BBC Entertainment?

 

 

bbc jest , espn wylatuje w lipcu bo go zamykaja, a z reszta tj viacomem, discovery pewnie trwaja negocjacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pooglądać na wieczór History CHannel, niestety, wciąż komunikat "nieobsługiwany system kodowania", kopię fora i tylko płacze i offtop. W ofercie są programy na kolejne dni, więc liczę, że kanał pozostanie jak był. Czekać na aktualizację, czy ktoś to już uruchomił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel skąd masz info że zamykają ESPN America? Podasz źródło? Był to nieliczny kanał na który się cieszyłem, NHL, kilka bo kilka meczy ale zawsze coś. Podaj info jak masz :)

btvision podało że ESPN Classic i America 31 lipca znikają z regionu EMEA do którego Polska się zalicza.

http://www.btplc.com/News/Articles/Show ... E241ED630B

Separate from the agreement with BT, ESPN is proposing the wind down of ESPN Classic throughout the EMEA region and the non-UK ESPN America TV businesses.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te całe Nc+ to kpina. Prawda taka że jeśli kogoś nie interesuje sport to najlepszym i najtańszym wyborem jest Cyfrowy Polsat - najbardziej ekskluzywny pakiet kosztuje tam 89 (!) zł! Za to jedynym atutem 'ence plus' jest Liga Mistrzów i liga angielska/hiszpańska/francuska i tak dalej... Ale żeby to mieć muszę płacić 120 zł - kpina... Jako kibic piłkarski i pasjonat hiszpańskiego futbolu liczyłem bardzo na tę platformę, póki co miałem N z kanałami PREMIUM, teraz nie będę miał nic... Ceny z kosmosu, nie miałem nic do N, ale wiedziałem jak połączą się z bandycką Cyfrą to wyniknie z tego taki absurd jaki mamy teraz. Idę do Polsatu, dziękuje tej wielkiej rewolucji TV na naszym rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa oferta COMFORT+ zaczyna się od 39zł w promocji.Z informacji zawartych w cenniku i regulaminie na stronie ncplus.pl wynika jednak, że standardowa cena za ten pakiet to 59 zł/mc.

 

Kolejny pakiet UNIVERSE+ to jeszcze większy zastrzyk jakości HD. W dostępnych 108 programach aż 34 nadawane są w wysokiej rozdzielczości. W tym segmencie to bezkonkurencyjna oferta - zawiera precyzyjnie wyselekcjonowaną paletę najlepszych kanałów tematycznych na rynku dostępną już za 59 zł/mc w promocji (89 zł/mc bez promocji).

 

to ci tania oferta, to chyba beda uciekac ludzie do CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis z oficjalny facebooka (https://www.facebook.com/ncplus) cytuję:

 

"Dziękujemy za wszystkie Wasze uwagi. Są one dla nas naprawdę ważne. Jest nam przykro, że nasza nowa oferta spotkała się z taką krytyką z Waszej strony. Z drugiej strony - rozumiemy Wasze zaniepokojenie. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde z Waszych pytań indywidualnie. Obiecujemy, że jutro w serii postów wyjaśnimy kwestie, o które pytacie. Mamy nadzieję, że gdy wyjaśnimy sprawy, co do których macie wątpliwości, to spojrzycie na naszą propozycję przychylniejszym okiem :)."

 

Co mają na myśli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok i niedowierzanie :!::!::!:

 

Z Cyfrą+ od 2002 roku i taki cios !

Z n-ką od dnia startu (10.2006.).

 

Żeby oglądać MiniMini trzeba dać 59zł?

Do wczoraj było za 14zł ! (Start HD)

 

Żeby oglądać nSport trzeba dać 59zł?

W n na kartę mam za 19,90zł !!! (Domowy HD)

 

Żeby oglądać 6xCanal+ trzeba dać 119zł?

Do wczoraj było za 54zł ( :?: ) (Canal+Start HD)

 

Mam PVR ADB pre-paid za 199zł. Doładowanie kończy mi się 01.04.

Czy będę mógł przejść na n na kartę za 20/40/60zł :?:

Czy sprzęt mogę już dać na utylizację? :(

 

Jedyne rozsądne działanie to uruchomienie 3 pakietów w n na kartę za 59,70zł

W nSport i C+Family też będzie trochę sportu. No i bez umowy.

 

Załamka :(:crazy::(:crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś CYFRA+ i n słynęły z porządku w dekoderze, a teraz takie coś. Ogólnie ujdzie, ale mogło być lepiej. Bezsensem jest ale kino+ HD prawie obok siebie, bo na pozycji 46. i 50. Równie dobrze mogli dać na 49. i 50. pozycje. Nie rozumiem po co są te kopie kanałów. Dodam tylko, że po raz pierwszy CANAL+ Sport HD pojawił się przy kanałach sportowych.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkioch zainteresowanych inną telewizją kieruje do Cyfrowego Polsatu. Za 89.90zł mamy pełen pakiet programowy czyli 125 kanałów + 31 HD. Dodatkowo trwa promocja gdzie zanosząc rachunek od innego usługodawcy (typu NC+) otrzymujemy pół roku za darmo i multiroom na cały okres umowy za 0zł.

 

Wyobraźcie sobie, że szukaliśmy czegoś innego i nie ma żadnych ofert na rynku. Wychodzi na to, że Cyfrowy Polsat zyska wiele jeżeli cwanie teraz zagrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas prezentacji oferty programowej na konferencji prasowej nc+ pokazywali materiał z wypowiedziami różnych osób z BBC, FOX czy właśnie TVP i jakiś gościu powiedział, że na wyłączność. Press.pl pisało, że wyłączność ma być do końca roku.

;)

 

Co do FightBoxu HD, to 5 kwietnia może być całkiem realny, bo wtedy dojdzie do zmian na transponderach.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...