Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Splitter nadal możesz używać, przynajmniej na razie;)

To zależy jaką kto ma długa umowę. Jeśli kilka tygodni to niestety trzeba myśleć co dalej.

 

jesli chodzi o splitter ja uzywam juz 3 lata tego

 

http://www.pl.greeneightsystem.com/

 

i smiga genialnie bez zadnych ciec itp mam bezprzewodowy na 2 dekodery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, szczerze mowiac nie rozumiem Waszych narzekan i lamentow, dlaczego??! A dlatego:

1. Wszyscy tu na forum czekali na fuzje, cieszyli sie ze w koncu beda miec to i tamto a na uwagi o zmonopolizowaniu rynku odowiadali lekcewarzaco. Tak mamy monopol nc+ (nc+ wyraznie podzielil rynek na high tier (bogatszych, tu ma monopol (LM+top ligi+zuzel) i low tier (biedniejszych tych pozostawil ewidentnie CP)

2. Narzekacie ze macie przedluzone umowy i Wam zmieniaja liste kanalow blokuja dostep do kanalow ktore mieliscie badz wyrzucaja je z oferty ... i co im zrobicie ... najwyzej rozwiazecie umowe z winy operatora. mowiac z angielska So what? jak juz wyzej pisalem oferty CP i nc+ sa absolutnie rozne i nie porownywalne a jezeli ktos abonowal C+ badz n dla podstawowych kanalow to nie jest targetem dla nowej platformy i jeo odejscie nie zaszkodzi nc+ (pamietajscie ze tu wazne jest ERPU (moglem sie pomylic w skrocie) a nie liczba abonentow!!!), a jezeli chce miec kopana + dobre kino + dobre kanaly autorskie to NIE MA alternatywy. Musi podpisac umowe z nc+. Jesetm w stanie uwierzyc iz oni specjalnie beda ograniczac dotychczasowe ofert n badz C+ (usowac kanaly premium, kanaly HD itp ...)

 

Najbardziej rozbawiaja mnie grozby o przejsciu do CP ..... prosze bardzo ... tam naprawde nie ma co ogladac nie mowiac o jakosci sprzetu i obrazu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo płacz i płać albo nie oglądasz i już.

Pogogluj za Al Jazeera Sport. Może nie tak fantastycznie jak w nc+ (komentarz w większości angielski, ale zdarzają się arabskie, ilość HD), ale na pewno jest to solidna alternatywa (wszystkie mecze LM i LE, a do tego La Liga, Serie A, Ligue 1, NBA i dużo więcej). 10 kanałów SD i 2 kanały HD za ~50 zł miesięcznie (kupione przez internet za granicą, a nie u polskich zdzierców).

 

Korzystam od 2010 i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO znika z nc+, w poniedziałek CP ma ogłosić przejęcie na wyłączność HBO.

Tak piszą różne portale.

A 1 kwietnia do CP wchodzi SportKlub, Ceomedy Central i Comedy Central Family na wyłączność.

 

Ja jestem przerażony co do cen, uciekam do CP lub kablówki. Tyle mnie widzieli w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO znika z nc+, w poniedziałek CP ma ogłosić przejęcie na wyłączność HBO.

Tak piszą różne portale.

A 1 kwietnia do CP wchodzi SportKlub, Ceomedy Central i Comedy Central Family na wyłączność.

 

Ja jestem przerażony co do cen, uciekam do CP lub kablówki. Tyle mnie widzieli w nc+.

 

Nie siejcie paniki plotkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...