Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie narzekam. Kanały tematyczne nc+ (ale kino+ HD, PLANETE+ HD itp.) są ok, AXN Spin HD - chyba tylko programy z Ginx! od grach. Zależy mi na CANAL+ Film HD oraz CANAL+ Film 2 HD, ale nie wiem czy uda mi się je JAKOŚ wyrwać, bo na CANAL+ Family HD i CANAL+ Family 2 HD będzie głównie sport, a mnie on zbytnio nie interesuje. Jedynie NBA. Ze sportu, to ESPN America i nic więcej.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Miszczak dzisiaj na prezentacji powiedział, że wszystko to co zaoferują zweryfikujemy My czyli klienci i abonenci, po czym dodał, że wie że będzie dobrze. No to się chłopina trochę zdziwił. Idąc dalej, rozumiem że jak nie zmigrowałem do nc+ to nie mam kanałów nowych bo w C+ i w Mojej umowie ich nie mam, ale dlaczego w takim razie wciskają mi jakąś z krzaka wyciągniętą listę kanałów? Skoro jestem nadal w C+ a nie w nc+ to chce mieć do końca umowy kanały w kolejności takiej w jakiej miałem. Napisałem w tej sprawie dzisiaj do Nich zapytanie i spytałem też czy marka kanałów TVN i C+ jest tak niska, że aż kopiują rozwiązania żywcem wzięte z CP? Ciekawe co mi jutro odpiszą. Tak czy owak jestem mocno rozczarowany a brak TCM, CN i Trace Tv dla Mnie osobiście to duży minus tej nowej platformy. Pozatym w d..e mogą sobie wsadzić slogan, że teraz oferta jest elastyczna i każdy dobiera co chce. Ja się pytam gdzie ta elastyczność? Jak chce sport cały to muszę przy okazji brać jakiś badziew który dla Mnie jest zbędny. Komedia normalnie, że firma która kupiła inna gra według zasad tej kupionej a nie według swoich dawnych, dobrze sprawdzonych. Zal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkioch zainteresowanych inną telewizją kieruje do Cyfrowego Polsatu. Za 89.90zł mamy pełen pakiet programowy czyli 125 kanałów + 31 HD. Dodatkowo trwa promocja gdzie zanosząc rachunek od innego usługodawcy (typu NC+) otrzymujemy pół roku za darmo i multiroom na cały okres umowy za 0zł.

 

Wyobraźcie sobie, że szukaliśmy czegoś innego i nie ma żadnych ofert na rynku. Wychodzi na to, że Cyfrowy Polsat zyska wiele jeżeli cwanie teraz zagrają.

 

Wszystko fajnie, ale tutaj ludzie są świadomi czego chcą. Przynajmniej tak myślę.

Bo jak tak sobie prześledziłem na stronie CP jakie kanału mają ze sportu to mnie osobiście one kompletnie nie zadowalają.

Co z tego, że zapłaciłbym mniej jak nic tam dla mnie nie ma ciekawego?

Ta oferta dobra jest dla ludzi, którzy chcieli by mieć jakąś tam tv, "żeby coś im tam w tle grało" itp.

Klient bardziej świadomy [pod katem sportu] w ofercie CP ma marny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dilinger79 - prawda ale nie do końca. Wszystko zależy o jakim mówisz sporcie. Jak ktoś lubi dużo siatkówki, boksu, tenisa, piłki ręcznej to wtedy CP jest jak znalazł. A i F1 jest, Polska E-klasa i w lecie lekkoatletyka. Tak więc świadomym być to raz, dwa wiedząc jaki konkretnie sportu/ów Nas interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dilinger79 - prawda ale nie do końca. Wszystko zależy o jakim mówisz sporcie. Jak ktoś lubi dużo siatkówki, boksu, tenisa, piłki ręcznej to wtedy CP jest jak znalazł. A i F1 jest, Polska E-klasa i w lecie lekkoatletyka. Tak więc świadomym być to raz, dwa wiedząc jaki konkretnie sportu/ów Nas interesuje.

 

Dokladnie,

a jak ktoś woli żużel, NBA i trochę kopanej to już w CP za wiele nie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie... mam umowe do kwietnia na c+kompakt 62zł miesięcznie, co będzie jak nie przedłuże umowy, ona poleci na czas nieokreslony? ile to będzie wtedy kosztować?

 

i jeszcze jedno, Ci co przedłużyli umowe na pakiet c+optimum przed wejściem nc+ to oni zostaną tylko z c+ i c+sport? czy jak?

 

prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i czegoś nie kumam. Niedawno przedłużyłem umowę z c+ i dzisiaj przylatuje do mnie ojciec (ja sam mało oglądam TV), że lista kanałów zmieniona i nie może niczego znaleźć. Nie bardzo w tym siedzę i mam pytanie do starych wyg od cyfry: czy wszystkim zmienili układ programów tzn. tym od starego c+ i nc+?

Przedłużałem umowę telefonicznie i wszystkie kanały w optimum HD,które miałem miały pozostać (przy niższej cenie o 20 zł za miesiąc). Tylko że parę programów wyświetla mi teraz brak uprawnień. Co jest grane :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...