Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykle tego nie robię, ale tym razem wypiszę moje subiektywne spostrzeżenia:

1. Najtańszy pakiet 39 PLN. Brak pakietów socjalnych niestety może się odbić czkawką. Wiadomo, że nie przynoszą one zysków, ale zawsze warto je mieć,żeby zachęcić do wyższej opcji. CP takie posiada i nie wydaje mi się aby narzekali. Być może ten mankament rozwiąże oferta na kartę.

2. Brak możliwości dokupu opcji C+ do najtańszych opcji. Nie wiemy ilu jest takich abonentów w Cyfrze+, którzy abonują ją praktycznie tylko dla paczki C+. Wnioskuję, że chyba niedużo, skoro nakładają na nich obowiązek wykupu abo aż za 119 PLN. Płacili dajmy na to 50 a teraz będą 120% więcej. Ciekawe ilu to przyjmie.

3.Brak C+Sport niżej niż 119 PLN. To film można było dać w Gold a opcji Sportu już nie? Bardziej chodzi mi o możliwość zamiany filmu na sport. Bardzo, bardzo zła decyzja. Rozumiem, że sport będzie też na Family i na Nsport, no ale to co najlepsze, zapewne zostanie w najwyższej opcji. Dotychczas, żeby to mieć wystarczyło 30 PLN. Dziś trzeba wybulić 119 PLN. Ilu się takich znajdzie? Dla ludzi mieszkających za granicą, to żaden problem raptem kilkanaście euro czy Funtów. Ale dla tych zarabiających w ZŁ to bardzo duża zmiana.

4. Nazwy pakietów: Przepraszam, czy my żyjemy w Polsce, czy w UK? Mogli jeszcze w języku niemieckim dać a co. Universe? Już widzę jak pięknie będą to wymawiać. Ale z drugiej strony. Może to właśnie dla klienteli zza granicy jest przygotowana ta oferta? Ceny, nazwy pakietów. Być może nieźle pomyśleli. Po przeliczeniach są tańsi niż SKY.

5. Kto kogo przejął? Wszystkim zajmuję się Iti Neovision. Canal+Cyfrowy tylko operatorem swoich kanałów tematycznych. A może już niedługo i tego nie będą robić. Szkoda bo jakoś bardziej doceniam właśnie Canal Plus niż ITI. No ale to tylko moja opinia.

6. Skoro tematyczne kanały są tak ważne dla nc+ to pewnie powstanie ich więcej. Jakieś podróżnicze odmiany Planete, Może podział Ale kino. Nsport za jakiś czas też pewnie nazwę zmieni.

 

O takich, sprawach jak multiroom, opcje "nielinearne" jak to ładnie nazwali nie ma co mówić, bo to generalnie nic nowego. Wszystko było w N.

Ogólnie rzecz mówiąc: Z dużej chmury mały deszcz. Czas pokaże co z tego wyniknie. Żadnych nowych, rewolucyjnych rozwiązań. Brak tej"technologii której dotąd nie było".

Jeżeli miałbym się doszukiwać większych plusów to jedynie to, że wszystkie opcje Premium na jednym dekoderze. I w sumie tylko to. Przynajmniej na tą chwilę.

 

P.S do pakietu Comfort+ można dokupić opcję Multi+ za 10zł. Nie wiem tylko co się w tym pakiecie znajduję, ale zakładam, że tematyczne z plusem i N Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zmienili listę kanałów - było 796 kanałów jest teraz 807. Dodali History i zmienili ustawienie powyżej 200. Teraz chłopcy z techniki będą bawić się listami kilka razy na dzień. A Słoneczny Zygmunt zaciera ręce!. Ok. 16 kończy się wielka narada w tej NC+ - mają być znane propozycje dla aktualnych posiadaczy C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby w tej aktualizacji Softu wkońcu zrobili porządek z tą listą! Bo w takiej formie jak dla mnie jest nie do przyjęcia !

 

Zgadzam sie w 100% Dno, dno jeszcze raz dno i metr mulu!!! Totalnie nieprzygotowani chyba do tego byli... Zenada totalna! Widac, ze spieszyli sie, aby przed Wielkanoca wystartowac... Solorz sie cieszy niestety :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nC+ to bardziej n (w sensie mentalności i organizacji) niż stara dobra Cyfra+. A permanentny błąd 404 na https://www.ica.cyfraplus.pl/ to jest turbo żenada. Jak większość forum, facebook'a i twitter'a na razie jestem zawiedziony... I te horrendalne ceny!

 

Liczyłem po cichu że będę mógł wybrać kanały które mnie interesują a tu jakieś szalone pakiety z [beep] niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodna opinia wszystkich ośrodków badania opinii publicznej Polandii:

 

Na konferencji najlepiej wypadła Mołek, lansując siebie i przy okazji swoją córkę!. Dwie pieczenie przy jednej konferencji!

Najgorzej - jakiś francuski agent informując o promocji C+ Platinum za 59zł. Ktoś to już dostał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co podniecać cenami standardowymi bo i tak wszyscy korzystają z promocji.

To są ceny promocyjne!!! :brawo: Zerknij do regulaminu promocji. Standardowa cena Platinum to 149zł. Comfort 59, Universe 89zł, Gold 129zł :read:http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... Cennik.pdf https://ncplus.pl/sklep/Content/pdf/reg ... %2012m.pdf https://ncplus.pl/sklep/Content/pdf/reg ... %2012m.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...