Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Tylko ta stacja tego właśnie nie robi. A jeśli kiedyś faktycznie trafi się temat warty krytyki, to w zalewie tych fejków mało kto zauważy coś co na krytykę zasługuje. I przez to jest bardziej groteskowa i niewiarygodna i oglądana głównie dla beki przez niekrórych. W tym tkwi problem. 

I może byłoby to zabawne gdyby nie to że tzw. twardy elektorat w każde słowo wierzy i powtarza z pełną powagą i przekonaniem te tezy. Pół biedy jeśli tylko powtarza, ale niektórzy biorą to tak na poważnie że przeradza się to w nienawiść. I to jest już problem społeczny. 

Problem polega na tym, że Polska jest podzielona i Ci co uznają TVN24(tak jak Ty)nigdy nie uznają Republiki i na odwrót i winni temu są po 50%dwie strony, dwie partie i dwie osoby, wiadomo kto, to trwało i trwa latami. Polityka. Dla Beki to wiadomo kto ogląda. Już dziś działania, które podejmuje ten rząd zasługują moim zdaniem na krytykę, a to dopiero 7 miesięcy minęło. Republika podejmuje tematy, których na TVN24 próżno szukać i nie mam na myśli premiera Tuska i tych pasków. Oglądałem kiedyś TVN24, ale nie mam ochoty przez całe dnie słuchać jazgotu na PiS i Kaczyńskiego.

Edytowane przez Kirk
Usunięto fragment łamiący regulamin.
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, satmaniak2000 napisał(a):

Republika podejmuje tematy, których na TVN24 próżno szukać i nie mam na myśli premiera Tuska i tych pasków.

Zgadzam się. Są tak ważne tematy jak kupa zrobiona do jeziora przez obywatela innego państwa. Próżno tego szukać w TVN24. Dobrze że jest Republika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, zawartość paska można ocenić bez oglądania. Nie róbmy z siebie ćwierćinteligentów że nie potrafimy ocenić zdania napisanego na pasku, a głównie to jest w Republice krytykowane. 

Poza tym nie tylko ja je wklejam. Więc dobrze by było uważniej czytać wątek i nie robić sobie wycieczek personalnych do mnie. 

 

Czym innym jednak jest ocena paska, a czym innym pisanie że o powstańcach i powstaniu nie było debaty, gdy była. Jeśli się nie wie że była a pisze się że nie było, to chyba logiczne jest że trzeba oglądać aby to wiedzieć, albo nie podawać nie sprawdzonych informacji. 

 

W stawianiu zarzutów warto być obiektywnym, aby się nie kompromitować. 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tutaj straszną hipokryzję. Zwracasz uwagę na to, żeby nie robić tutaj wycieczek personalnych, a Ty co robisz? Ja nie napisałem, że TVN24 nie zrobiło wcale debaty i nie było o tym mowy - nic takiego nie napisałem, więc przestań kłamać. Konkretnie po godz. 18 i w późniejszych godzinach zrobiłem tylko porównanie co jest emitowane na tych kanałach i wtedy wszędzie była mowa o Powstaniu, a na TVN24 PiS i Trump, a nie napisałem, że wcale nie było mowy o Powstaniu w tym dniu. Jak dla mnie większy przekaz o Powstaniu przebijał się na Polsacie i Republice, nawet u Jankowskiego, a to czy będę śledził non stop TVN24 to moja sprawa. W tym czasie o którym pisałem w postach mowy o debacie nie było na tle innych stacji w tym czasie.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, satmaniak2000 napisał(a):

 Ja nie napisałem, że TVN24 nie zrobiło wcale debaty i nie było o tym mowy - nic takiego nie napisałem, więc przestań kłamać. 

Ocierasz się o śmieszność, bo można łatwo zweryfikować co pisałeś w odpowiednim wątku.

Cytat

Twoja Głowa przyjmuje to, że na TVN24 nie było studia z dziennikarzami i debaty o Powstaniu Warszawskim, przynajmniej ja jej nie widziałem, tak jak widziałem to na Republice czy Polsacie, a moja nie. To pokazuje podejście tej stacji do tematów

 

Pisałeś to w nocy, a więc po debacie, która była o godzinie 20:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to kwestia interpretacji, a Ty masz z tym widzę problem. Napisałem, odnosiłem się tylko do konkretnych godzin co było emitowane, a Ty od razu odwracając kota ogonem wyolbrzymiasz, że ktoś pisze, że nie było wcale. W tym drugim poście, który zacytowałeś jest wyraźnie napisane: "przynajmniej ja jej nie widziałem". Temat dla mnie zakończony i twoje wycieczki personalne jak Ty to określasz, ale w moja stronę będą ignorowane. 

Edytowane przez Kirk
Jeśli sam prosisz o to, by nie kierowano wycieczek personalnych, to ich też nie stosuj,
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdybym ja czegoś nie widział, to bym napisał - Osobiście nie widziałem studia z debatą i na tym bym zakończył.

Piszesz że nie było, dalej że nie widziałeś (czyli poddajesz w wątpliwość swoją tezę że nie było), a kończysz 

Cytat

To pokazuje podejście tej stacji do tematów.

Skoro nie wiesz że nie było, bo jak sam przyznajesz nie widziałeś, to skąd ta teza? ;)

 

Wystarczy wejść na wątek TVN24 i zobaczyć wpisy które umieszczałeś przed tym wpisem i nie trzeba być polonistą aby ocenić co i jak piszesz.

Finito z mojej strony, bo to nie wątek na dyskusję o TVN24.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem TV Republika pojawiła się na 6 miejscu w rankigu oglądalności co dla mnie jest nieco dziwne gdyż takiej oglądalności niespodziewałen się po tej stacji: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp1-umocnila-pozycje-lidera-tv-republika-po-ogromnym-wzroscie-tuz-za-tvn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać, że wśród młodych 18-35 lat spada oglądalność telewizji. Kiedyś Nielsen miał grupę komercyjną do 49 lat, ale musiał rozszerzyć do 59. Społeczeństwo dodatkowo starzeje się. Grupa 60+ powiększa się. 

Jakby zrobili większy podział na grupy wiekowe, okaże się, że TVN24 ma więcej młodszych widzów niż Republika. Ale ci młodsi to tacy 50+ niż 30+. 

Sądzę, że typowy młody widz ogląda kanały informacyjne, gdy coś dzieje się ważnego i nie słucha godzinami mówienia polityków. Jeśli nic się nie dzieje, włączą na minutę, czy świat nie zawalił się i uciekają do rozrywek w Polsacie i w TVNie. Chwilowy szał był w momencie pojawienia się po raz pierwszy Hołowni jako marszałka Sejmu. Teraz wszystko spowszechniało i nie ma efektu nowości.

 

Czy ktoś poza Republiką transmituje w nocy wszystkie konwencje Trumpa na żywo?

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, różnica w strukturze widowni pomiędzy TVN24 a Republiką to jedna dekada. W TVN24 najwięcej widzów zaczyna się od 50+ a w Republice od 60+. Jednak to 50+ obecnie zarabia pieniądze a 60+ już nie zarabia. Generalnie młodzi dla telewizji linearnej są straceni, dlatego w nich już nie ma co tu inwestować. Tradycyjna telewizja linearna będzie istniała do czasu aż umrą wszyscy którzy przy tradycyjnej telewizji się urodzili. Oczywiście cały czas po drodze do tej śmierci gubiąc udziały w rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Tradycyjna telewizja linearna będzie istniała do czasu aż umrą wszyscy którzy przy tradycyjnej telewizji się urodzili.

Wróżenie z fusów, o ile by potraktować tą opinię dosłownie. Prasa miała przestać istnieć, ale jakoś się trzyma (co prawda na kulawych nogach, ale większość dawniej znanych tytułów nadal jest dostępnych). Radio miało wymrzeć, ale istnieje i nawet w kółko się rozwija. Tak samo będzie z TV, za parę lat się zatrzyma w rozwoju, parę najsłabszych stacji upadnie, ktoś przejdzie do neta, ktoś zupełnie zmieni format, ale będzie się trzymać. "Internet to tylko chwilowa sprawa" "nikt nie będzie kupywać iPhonów" "Kiedy tylko nadejdzie 4K, HD przejdzie do historii". Ludzie przez lata mówili co chcą, a i tak wszystko zweryfikował czas.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wg Was będzie wyglądała ramówka na święto Wojska Polskiego 15. sierpnia, czy będzie transmisja z przemówienia prezydenta Dudy z okazji Święta Wojska, czy w tym dniu Republika pokaże jakiś film np czy będzie kiedyś na tym kanale film Smoleńsk o katastrofie Tu 154 M bo nie miałem jeszcze okazji obejrzeć tego filmu w całości. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kirk napisał(a):

Transmisja z obchodów będzie na pewno.

Nie byłbym taki pewien. Jak wiadomo w tym roku będą przemowy osób, których Republika nie transmituje na konferencjach, czy innych wydarzeniach. A też nie wiemy czy będzie obecny prezydent. Na święcie policji był nieobecny. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...