Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Nadal mieszasz dwie sprawy. Nie dyskutujemy o tym czy kara powinna być nałożona za konkretną wypowiedź widza, bo stacja nie ma nad tym żadnej kontroli, ale za zdroworozsądkowe podejście stacji do braku akceptacji dla takich zachowań i słów i odpowiednia reakcja reżyserki i prowadzącego.

W przypadku TVN24 wyciszono dźwięk po 16 sekundach - reakcja prawidłowa.

W przypadku Republiki pozwolono na wypowiedź w tym tonie na ponad 2 minuty i prowadzący tego nie potępił a ze zrozumieniem przyjął emocje. Serio nie czujesz różnicy?

Czy Ty całymi dniami oglądasz TV i analizujesz TVN24 i TV Republika minuta po minucie? Jeżeli tak to masz bardzo ciekawe życie:-) Gratuluje :-)

Edytowane przez Kirk
Wycięto kłamliwe stwierdzenia w stosunku do moderatora. Radzę powstrzymać się od takich tekstów, w przeciwnym razie będzie to skutkowało kolejnym ostrzeżeniami.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec co @satmaniak2000 na te Twoje zaczepki szkoda mojego czasu, ale odpowiem Ci raz a dosadnie, bo od momentu kiedy wytknąłem Ci mijanie się z prawdą w związku z wirtualnym studiem i twórczym wnioskami bez sięgania do źródła linku GW widzę że masz jakieś urażone EGO i prowadzisz bardzo ciekawe życie polemizując z każdym moim wpisem :)

Zatem piszesz o rzekomej cenzurze a chcesz cenzurować co i kto pisze na tym portalu?

Wyobraź sobie że takich śmiesznych sytuacji jakie są w tym kanale opisuje mnóstwo portali i nie trzeba go oglądać aby na te rzeczy trafić. Przecież to nic innego jak cytaty z #wlaczprawde

Cytowana prawda Cię zatem uwiera?

A jak Ci mało takich przykładów, to proszę kolejny

źródło

452697722_1050158683142086_7618317204429

Mam nadzieję że zaspokoiłem Twoją ciekawość i zajmiesz się czymś bardziej twórczym niż ciągłymi zaczepkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś dokładnie czytał to forum tak jak się na to powołujesz to byś pewnie wiedział, że już to pisałem, że Republika przesadza z paskami i na pewno nie są to paski informacyjne, takich belek nie było nawet na starym TVP Info, a co do wirtualnego studia to napisałem, że się pomyliłem, radzę dokładnie czytać posty. Absolutnie nic mnie nie uwiera. Śledzę TVN24 i TV Republika wystarczająco by być zorientowanym  co się dzieje na tych kanałach(błagam nie używaj już tej pomyłki z tym studiem, bo nudne i słabe to), ale nie zajmuje mi to całego życia i dni jak chyba Tobie. Powoływanie się na linki do GW to słaby dla mnie argument, tak samo jako powoływanie się na marsz pełen wyzwisk. 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie je czytam. Od dwóch dni postanowiłeś sobie po mnie pojeździć i przypadkiem od momentu Twoich wtop ;) Mnie to tak naprawdę bawi, ale naprawdę nie szkoda Ci czasu? Nie masz nic lepszego do roboty? Sądzę że inni czytelnicy także nie mają chęci czytać Twoich twórczych wniosków o mnie, bo to forum nie jest o mnie. Czy to jasne? To ostatni post do Ciebie w tej sprawie. Inne będę zgłaszał do kasowania.

To co dla Ciebie jest słabe mnie nie interesuje. To forum dyskusyjne i nie Ty będziesz decydował co kto może napisać, jeśli jest w temacie. Czasy cenzury jak słusznie zauważyłeś już minęły.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, k05 napisał(a):

Serio ktoś za to płaci? 🤣😂

 

Jak widzisz, są wpisy.

 

4 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

A jak Ci mało takich przykładów, to proszę kolejny

źródło

Mam nadzieję że zaspokoiłem Twoją ciekawość i zajmiesz się czymś bardziej twórczym niż ciągłymi zaczepkami.

 

Za takie paski (szczególnie dwa ostatnie) to serio mogą coś mocnego dostać od nowej KRRIT. A nawet i w obecnym stanie mogą po prostu otrzymać pozwy co najmniej cywilne (nie wiem czy karne się łapią).

Chciałbym w tym momencie zapytać: czy "pisowskie" TVP Info posuwało się aż tak daleko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy Republika szkoli prezenterów/publicystów na wypadek podobnych sytuacji, byłoby to bardzo dobre zagranie, bo, jak widać owy pracownik stacji raczej nie zdałby egzaminu.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, G2000 napisał(a):

Fortelem ich podszedł. :D

 

 

Podobnie jak komentującym z platformy X (czyli dawnego Twittera) także i mi aż przypomniały się słynne „3 słowa do Ojca Prowadzącego" z Radia Maryja. Wypowiedź zacna :P

Edytowane przez Poland
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ministerstwo Sprawiedliwości złożyło skargę na program "Mówi się..." Jacka Sobali. Wpłynęły także skargi na wydanie programu o sądzie polowym dla Bodnara i Tuska. W poniedziałek o 9:00 na YouTube pojawi się odcinek programu "W ruchu" z byłym prezesem TVP Jackiem Kurskim.

 

 

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dobrze, że jest Republika i dobrze, że trochę urosła w siłę. Nr.1 jako stacja informacja raczej nie mają szans, więc niech Rachoń jednak zejdzie na ziemię, bo technicznie chociażby im do tego bardzo daleko. 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, satmaniak2000 napisał(a):

Moim zdaniem bardzo dobrze, że jest Rupublika i dobrze, że trochę urosła w siłę.

Oprócz Republiki jest jeszcze "konkurencyjna" stacja wPolsce.pl 

Pod takim względem, który opisałeś nie są monopolistami.

Ciekawe czy nadawcy będą mieć swego rodzaju sojusz, czy zaostrzy się rywalizacja o widza.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tym, kto kieruje oboma kanałami, to raczej na sojusz nie ma co liczyć, bo środowiska Sakiewicza i Karnowskich od wielu lat walczą o prymat w swojej grupie docelowej odbiorców. Poza tym nie do końca nawet sobie wyobrażam, jak ten sojusz miałby wyglądać? Mieliby się dzielić tematami? Ustalać, że na przykład jedna stacja może nadawać swój główny serwis o takiej godzinie, a druga o innej, by się nie nakładały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może po kolei:

1. TV Republika pod wodzą Tomasza Sakiewicza jest powiązana poprzez jedną ze spółek będących udziałowcami nadawcy ze spółką Srebrna której to właścicielem jest Instytut im. Lecha Kaczyńskiego w którego to radzie zasiada sam prezes PiSu Jarosław Kaczyński. Pełna siatka powiązań Republiki jest opisana w tych artykułach:

https://www.money.pl/gospodarka/tv-republika-oaza-niezaleznych-mediow-sprawdzilismy-jej-powiazania-6986411131652864a.html 

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/telewizja-republika-wladze-kto-jest-wlascicielem-telewizji-republika-st7727085

Pełna siatka powiązań Republiki jest dostępna pod tym linkiem: https://rejestr.io/krs/446368/telewizja-republika

2. Telewizja Media Narodowe kierowane obecnie jeżeli mnie pamięć nie myli przez Piotra Barełkowskiego są powiązane ze środowiskiem Stowarzyszenia Marszu Niepodległości a więc Obozu Narodowo-Radykalnego którego to członkiem był Robert Bąkiewicz będący do 14 lutego 2024 roku także prezesem Mediów Narodowych. 

W przypadku wspomnianej spółki pełna siatka powiązań jest przedstawiona pod tym linkiem: https://rejestr.io/krs/1015724/telewizja-media-narodowe

3. WPolsce 24 jest powiązane z inną telewizją WPolsce.pl. Właścicielem obu stacji jest spółka Fratria w której to prezesem jest Romuald Orzeł. Wspomniana spółka Fratria jest jednak najbardziej kojarzona jednak jest z braćmi Jackiem i Michałem Karnowskimi. 

Udzialowcy-Fratrii-Apella-SaltLux.png

Dodatkowo jak wynika z powyższej grafiki powiązana jest też z bankowymi SKOKami kierowanymi między innymi przez senatora PiSu Grzegorza Biereckiego. Co ciekawe w historii SKOKów są nawiązania do dwóch Prezydentów Polski czyli śp. Lecha Kaczyńskiego jak i Andrzeja Dudy. Więcej o Fratrii i SKOKach można poczytać pod tymi linkami: 

https://oko.press/piec-bitew-o-skok-jak-bierecki-kaczynski-duda-i-politycy-pis-blokowali-nadzor-nad-kasami 

https://oko.press/media-karnowskich-optymalizacja-podatkow

Dodatkowo pod tym linkiem jest pełna siatka powiązań Fratrii: https://rejestr.io/krs/429681/fratria

 

Edytowane przez Kirk
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2024 o 09:35, G2000 napisał(a):
 
 

Co się stało 15 lipca że tak im skoczyła oglądalność. W NTC to bym zrozumiał. Ludzie ruszyli do sklepów po nowe anteny, wzywali instalatorów i oglądalność wzrosła. :) Ale dlaczego skoczyła w cab/sat?

 

https://static.wirtualnemedia.pl/media/images/2013/imagesnew/tvrepublika-emisjanaziemna-dane-669987ee18e4e.png

Może po prostu badania telemetryczne są niewiele warte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...