Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miętus, H-Blockx nie mamy i na chwilę obecną nie planujemy mieć.
Ale załatwicie, proszę??

W takim układzie zapytam... @Miętus jesteś ślepy czy po prostu nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Jeśli któraś z tych opcji wchodzi w grę, to chyba należy wziąć pod wątpliwość sens twojego dalszego udzielania się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael Jackson - Black or white

Ten teledysk Został oficjalnie ocenzurowany przez MTV powodem było... to temat na inne opowiadanie :>

 

Tym lepiej byłoby, gdyby STARS puszczał ten teledysk bez cenzury, bo nie wiem, czy jakakolwiek stacja telewizyjna to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypomnienie Heroes Del Silencio:) na youtube znalazłem i tak to ten klip. Nie widziałem go z 20lat - szok.

Co do Michaela Jacksona to na prawde moglibyście puszczać jego klipy od początku, a "Remember The Time" leciało u was i czy od początku? Bo początek jest najlepszy.

MTV Classic a później VH1 puszczało cały ten klip, nie wiem jak teraz, pewnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie dziwne tylko musisz zobaczyć to szerzej. STARS jest ( i założenia miał być ) kanałem towarzyszącym. To znaczy, że dużo osób nas włącza, my gramy w tle a oni robią w domu wiele różnych rzeczy. Nie siedzą i się nie gapią na ekran. Towarzyszymy muzycznie. A skoro tak to musi grać muzyka. Bo gdy przez 5 minut teledysku dzieje się sama fabuła a nie ma dźwięku to zaczyna się robić problem :) Ot i cała filozofia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo my bardzo podobnie jesteśmy przez ludzi odbierani, jak radio tyle że z obrazkiem. Nie, nie stanie się nic strasznego. Gramy taki klip jaki mamy, jak kiedyś się dorobimy całego to zagramy cały. Pokazuje jedynie mechanizm... granie 10 minutowego teledysku gdy pod całym teledyskiem jest muza nie stanowi problemu ( chociaż to bardzo niekomercyjne myślenie, powinno się grać jak najkrócej i jak najwięcej numerów w godzinie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było tak od razu - dostawca Wam pociął i tyle ;). Nie powinniście ingerować w "dzieło" jakim często bywa teledysk, edytując go, bo nie ma muzyki na początku czy końcu. Teledysk to nie tylko muzyka. Takie jest moje zdanie i na pewno nie tylko moje. Co do reszty na kanale, to naprawdę trudno się do czegoś przyczepić - co oznacza jedno: tak trzymać! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...