Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwróciłem się obcesowo bo na serio dość mam takiego bla bla bla bez żadnego zastanowienia oby tylko coś napisać. Nie masz pojęcia to nie pisz, najpierw sprawdź a później pisz.  A KRRiT może mnie rozliczać z tego co emituję w stacji a nie piszę na forach.

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, STARS.TV napisał:

Zwróciłem się obcesowo bo na serio dość mam takiego bla bla bla bez żadnego zastanowienia oby tylko coś napisać. Nie masz pojęcia to nie pisz, najpierw sprawdź a później pisz.

To może właściciel STARS TV powinien zatrudnić profesjonalnego PR -owca a niektórym pracownikom dać zakaz wypowiadania się  oficjalnego konta. Obrażanie widzów to zwykła knajacka amatorka.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.04.2022 o 14:35, STARS.TV napisał:

Zwróciłem się obcesowo bo na serio dość mam takiego bla bla bla bez żadnego zastanowienia oby tylko coś napisać. Nie masz pojęcia to nie pisz, najpierw sprawdź a później pisz.  A KRRiT może mnie rozliczać z tego co emituję w stacji a nie piszę na forach.


Od jakiegoś czasu ponownie zaglądam na to forum, zaglądałem na nie również kiedyś i po „jakości” postów widzę, że nie jest to już to samo miejsce. Było tu sporo pasjonatów, osób lubiących telewizję i media, interesujących się nimi, udostępniających sporo merytorycznych pytań i uwag, czasem krytyki, ale zdecydowanie z gatunku tej konstruktywnej. Obecnie widzę sporo bełkotu i czasem nie dziwię się @STARS.TV że puszczają lejce, bo niektórzy jadą tu po nim i po stacji jak po przysłowiowej sz*acie na temat rzeczy wyssanych z palca. Widzę, że już żadne miejsce nie może być wolne od hejtu, bo tak spokojnie można nazwać coraz więcej postów. Szkoda.

Edytowane przez rafal6549
  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2022 o 11:35, STARS.TV napisał:

Nocny relaks to zapewnia nam ustawa w postaci 33% polskiej muzyki. A w ciągu dnia trafić na to telemetrycznego klienta bardzo trudno.

 

Szkoda, nawet godzinka nocą w tygodniu to by było coś. Ale rozumiem że w telewizji internetowej jest na to szansa? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba fanklubu, żeby kilka piosenek Madonny było na topie. To na tyle powszechnie uwielbiana gwiazda, że taki wynik byłby prawdopodobny przy głosach niezwiązanych ze sobą ludzi.

To nie lista przebojów gdzie 1 artysta ma w danej chwili 1 piosenkę. Głosowanie odbywa się na historię muzyki, a ludzie mają inne podejście, jedni podchodzą do utworów jako do składanki przebojów różnych artystów, drudzy sympatyzują z danym/i artystą/ami, ci drudzy napędzają sytuację w której kilka piosenkę jednego wykonawcy jest w ścisłej czołówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...