Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Delta21 napisał:

Na macbooku w wersji darmowej, bez konta może i można wybrać 1080p (podobnie zresztą jak na tablecie z androidem) ale potem wyskakuje komunikat o końcu możliwości dalszego oglądania bez zalogowania i to by bylo tyle z oglądania :)

Po zalogowaniu  natomiast, przy koncie bez żadnych wykupionych pakietów jest już 360p ;)

 

2 godziny temu, Delta21 napisał:

Trzykrotnie teraz sprawdziłam - po 3-4 minutach wyskakuje komunikat i  nie ma możliwości dalszego oglądania 

 

To ja jeszcze dorzucę do kompletu zrzut z Androida z Adblockiem, bez trybu incognito.

 

wppilot4.jpg

 

 

@STARS.TV pytanie do Ciebie, jakie bitrate dajesz do tego 1080p dla niezalogowanych? Czy przypadkiem nie jest to 4 Mb/s z audio 64  kbps?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując. Tak dla przeciętnego usera. Dobrze, aby miał coś z MacOS i opanował sztukę konfiguracji Adblocka pod WP Pilot. Audiofili od razu ostrzegam, że jakość dźwięku jest nieszczególna delikatnie mówiąc, obrazu też zresztą.

 

 

9 godzin temu, STARS.TV napisał:

Oni pobierają od nas full, dokładnie to samo co np UPC a później sami sobie przycinają. Ja nie mam na to żadnego wpływu.

 

Szkoda, że nie wziął tego ktoś inny, żeby nadawać w lepszej jakości, zwłaszcza audio.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bgmntzacznij czytać ze zrozumieniem ;) podane masz czasy bez i z adblockiem, a najważniejsze w tym jest to, że nie ma możliwości oglądania bez zalogowania i już nie mówię o 1080p jak to Ty tutaj przedstawiłeś, chyba że przez oglądanie rozumiesz 1-1,5 piosenki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ze zrozumieniem. 3-4 minuty podbiłaś już do 4-5. Czyli czynisz postępy.

Jak napisałem możliwość ogladania dłużej jest i nie ma żadnych blokad w ogóle.

To, że nie potrafisz z niej z koleżanką skorzystać (wczoraj @Zuzia w ogóle nawet z adblockiem nie potrafiła zacząć odtwarzania) to nie mój problem.

Akurat Was nie będe wtajemniczał. Bez odbioru. Dziś są ciekawsze rzeczy do robienia :).

PS. Pilnujcie exifów na foteczkach.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale brakuje mi najbardziej was i konkurencje power 😉 reszta przynajmniej większość jest a przynajmniej miałbym możliwość odpalić was na boxie c+online 😉 dobrze że chociaż na sat mam możliwość was oglądać bo na DVB-T niestety u mnie brak

Edytowane przez Bunio Bunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...