Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę produkował swojego streamu bo to duże koszty a zarobku żadnego. Dopóki oglądanie on-line nie będzie przekładało się na płatną oglądalność to dla mnie nie ma żadnego sensu. Niestety jest jak jest, 2022 rok a na necie zarobić można tylko za sprzedaż subskrypcji. Problem w tym, że za coś takiego zapłaciłaby garstka. Bo kanał muzyczny ma być za darmo! Bo i tak wszystko jest na YT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2022 o 13:35, danielpes5 napisał:

Jeszcze porządny grad pikseli i można się poczuć jak we włoskiej stacji muzycznej.

 

 

Zupa pikseli to jest wina po części Twojego odbiornika (dekoder, telewizor).

Wiem co piszę. Kanały SD inaczej wyglądają np. na Fergusonie a inaczej na takim Cryptoboxie (dużo lepiej że da sie normalnie oglądać i słuchać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, STARS.TV napisał:

Nie będę produkował swojego streamu bo to duże koszty a zarobku żadnego. Dopóki oglądanie on-line nie będzie przekładało się na płatną oglądalność to dla mnie nie ma żadnego sensu. Niestety jest jak jest, 2022 rok a na necie zarobić można tylko za sprzedaż subskrypcji. Problem w tym, że za coś takiego zapłaciłaby garstka. Bo kanał muzyczny ma być za darmo! Bo i tak wszystko jest na YT. 

Cóż, nie ma wszystkiego za darmo na YT. Bo teledyski, zwłaszcza w dobrej jakości znikają. Ja chcę zapłacić i mieć kanał Premium, a nie bawić się w szukanie po YT. 

Ale rozumiem przeszkody obiektywne.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, DanielK napisał:

Zupa pikseli to jest wina po części Twojego odbiornika (dekoder, telewizor).

Wiem co piszę. Kanały SD inaczej wyglądają np. na Fergusonie a inaczej na takim Cryptoboxie (dużo lepiej że da sie normalnie oglądać i słuchać).

Mam w swoim arsenale kilka odbiorników różnego typu min. VU+,Opticum,Technisat i na każdym STARS TV w wersji HD wygląda tak sobie.

O wersji SD z muxa lokalnego nawet już się nie wypowiadam .bo to rozbój w biały dzień.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo, po nacieszeniu się reklamami na wstępie - jakość 360p.

 

wppilot.jpg

 

Na tym samym urządzeniu mam też Stars.TV w HD, ale już nie za darmo, od innego dostawcy.

Na WP Pilot jakość kanałów muzycznych nie odpowiada mi nawet po wykupieniu pakietu.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze raz  do nowego logo na  kanale Stars.tv to myślałem że to chwilowe  niedopatrzenie i  nowe logo po pewnym czasie będzie  półprzezroczyste jak poprzednio.Intensywność świecenia logo  czyli przezroczystość i kolor można przecież dowolnie ustawić.Takie   chwilowe pomyłki czyli   100 % białe  logo pojawiło się w przeszlosci nawet na kanale brytyjskim BBC  HD.Telewidzowie napisali  skargi   na nowe logo i po kilku dniach szefowa BBC Danielle Nagler  zmieniła logo na transparentne.

Drugi ważny argument do zmiany logo  to  w sprzedaży jest coraz więcej telewizorów OLED.Tez mam taki telewizor czyli OLED .

 

Zaglądamy do instrukcji telewizora i  na internetowa stronę Sony

cytat..

Cytat z  instrukcji  telewizora OLED Sony  i  internetowej strony Sony.

Poniżej podano przykłady obrazów, które mogą spowodować wypalenie matrycy:

Paski z napisami służące do wyświetlania wiadomości, nagłówków itp.

Menu ekranowe, przewodniki po programach, logo kanałów itd.

Unikaj wyświetlania na dowolnej części ekranu statycznych obrazów o jaskrawych kolorach (włącznie z białym), zegarów i logo.

 

https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00173479

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda , logo znika z ekranu  co kilkanaście  minut.Takie same wytłumaczenie ma kanał tvn 24 a paski  i logo   znikają w czasie trwania reklam. Na kanale tvn 24 bardzo często sa  reklamy  a  logo i logo  kanału tvn 24 niszczy telewizory.

Proszę zajrzeć na    forum hdtv Polska i   stronę SONY  sa tam zdjęcia i przykłady.

 

https://hdtvpolska.com/forum/topic/53168-niebezpieczne-logo/

 

https://community.sony.pl/t5/smart-tv/niech-opatrznosc-was-chroni-przed-sony-oled/td-p/3679585

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Zuzia said:

Za darmo, po nacieszeniu się reklamami na wstępie - jakość 360p.

 

wppilot.jpg

 

Na tym samym urządzeniu mam też Stars.TV w HD, ale już nie za darmo, od innego dostawcy.

Na WP Pilot jakość kanałów muzycznych nie odpowiada mi nawet po wykupieniu pakietu.

 

To jest wyłącznie problem urządzenia z którego korzystasz bo przekaz jest dostępny w 1080p. Reklam z adblockiem żadnych nie ma :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bgmnt napisał:

To jest wyłącznie problem urządzenia z którego korzystasz bo przekaz jest dostępny w 1080p.

W wersji darmowej tylko w 360p, też tak miałem na darmowych kanałach z WP Pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kisiel95 napisał:

W wersji darmowej tylko w 360p, też tak miałem na darmowych kanałach z WP Pilot.

 Obiecują "słabszą rozdzielczość" i tak jest, dorzucę jeszcze brak aplikacji dla Apple TV.

 

wppilot3.jpg

 

Na tym samym urządzeniu mogę odtwarzać STARS.TV z UPC w Full HD. Nie zamierzam zamieniać PC na coś innego dla WP Pilot. Aż tak ekskluzywna usługa to nie jest pod względem jakości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na macbooku w wersji darmowej, bez konta może i można wybrać 1080p (podobnie zresztą jak na tablecie z androidem) ale potem wyskakuje komunikat o końcu możliwości dalszego oglądania bez zalogowania i to by bylo tyle z oglądania :)

Po zalogowaniu  natomiast, przy koncie bez żadnych wykupionych pakietów jest już 360p ;)

Edytowane przez Delta21
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...