Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Odpaliłem w końcu Vectrę na Firestick 4K Amazona. No nie powiem bo śmiga aż miło. Stars.TV jest tam dostępne tylko w SD :(. Na grupie otrzymałem info, że nie mają zgody waszej licencyjnej na udostępnienie wersji HD na innych kanałach dystrybucji oprócz ich dekoderów z androidem. Mają to jeszcze sprawdzić. Czy Admin coś może zaradzić w tym temacie? Większość ich kanałów (dostępnych w Vectrze) ogląda się dużo lepiej na Fire Sticku niż na dekoderze :/

Edytowane przez Rafiusz
błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rafiusz napisał:

Stars.TV jest tam dostępne tylko w SD :(. Na grupie otrzymałem info, że nie mają zgody waszej licencyjnej na udostępnienie wersji HD na innych kanałach dystrybucji oprócz ich dekoderów z androidem. Mają to jeszcze sprawdzić. Czy Admin coś może zaradzić w tym temacie?

@STARS.TV prawda to? Wersja HD w ich usłudze online bardzo przydałaby się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, STARS.TV napisał:

Jak mnie to wkurza. Co znaczy, że nie mają zgody? Jeśli umowę podpisywaliśmy tak dawno temu, że nie było tam jeszcze mowy o on-line to niech przyślą aneks i ja go podpiszę. Krótko mówiąc: odpowiadamy, że nie mamy zgody i niech klient spada. 

 

Nie do końca tak napisali. 

Napisali zgodnie ze stanem faktycznym i dodali, że to sprawdzą. Akurat człowiek, który to pisał raczej wykazuje chęć pomocy co jest wyjątkiem jeżeli chodzi o Vectrę. To może Admin porozmawia na spokojnie z Vectrą i wszyscy będą szczęśliwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, STARS.TV napisał:

Ale chwila, jeśli nadają gdzieś sd to mogą również hd bo w każdej umowie było to wpisane. Więc całkowicie odpowiedź z tyłka, po prostu szkoda im miejsca.

 

 

 

 

 

W wątku o Vectrze jest link do tego posta. Człowiek z Vectry napisał, że to sprawdzi. Ja dopuszczam myśl, że z różnymi nadawcami mogą być różne umowy i że in nie zna ich wszystkich na pamięć. Zresztą on zajmuje się aplikacją a nie umowami licencyjnymi. Równie dobrze mógł odpisać że to nie jego sprawa i że proszę zrobić zgłoszenie. Także nie ma ci się wnerwiać na gościa.

7 minut temu, STARS.TV napisał:

Powtarzam, jeśli nadają sd to mogą również grać hd, było to w każdej umowie. Do decyzji operatora. Więc już masz temat wyjaśniony :)

Aha czyli tobie wszystko jedno i nie zamierzasz tematem się zainteresować...? Powiem tak od dobrobytu poprzewracało się niektórym w głowach... Poważnie teraz piszę. Ech.. A człowiek chciał dobrze.

Nie to nie. Łaski bez. Nie będziemy uszczęśliwiać na siłę. Skoro samej tv na tym nie zależy to telewidzom ma zależeć bardziej? 

Edytowane przez Rafiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, STARS.TV napisał:

Tak, wszystko mi jedno jakiej jakości jest sygnał w aplikacji. 

Weź pod uwagę, że jakość Twojego kanału w SD w wersjach online może w ogóle odstręczać, moim zdaniem powinieneś na nich wymusić bardziej przyzwoity profil, zwłaszcza dla audio. Wideo minimum 720p. Gdybym nie miała w HD w UPC, po prostu nie oglądałabym w Vectrze, czy Canal+, bo to jest zarzynanie dźwięku. Nie idzie słuchać, ani oglądać. Wersje SD są antyreklamą STARS.TV.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lakiman napisał:

Przypuszczam, że i tak za to extra nie płacisz 😉

Nie rozumiem takiego zaglądania komuś do portfela. UPC TV Go jest tylko dodatkiem do telewizji, a ta swoje kosztuje. Podobnie pakiet Vectry, czy Canal+.

 

Gdybym miała wybór między UPC, a Vectrą, wolałabym STARS.TV w HD z Vectry z bitrate 8 Mbps, bo ma lepsze ustawienia dla kodeka niż UPC.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Zuzia napisał:

Weź pod uwagę, że jakość Twojego kanału w SD w wersjach online może w ogóle odstręczać, moim zdaniem powinieneś na nich wymusić bardziej przyzwoity profil, zwłaszcza dla audio. Wideo minimum 720p. Gdybym nie miała w HD w UPC, po prostu nie oglądałabym w Vectrze, czy Canal+, bo to jest zarzynanie dźwięku. Nie idzie słuchać, ani oglądać. Wersje SD są antyreklamą STARS.TV.

I bardzo dobrze, nie oglądaj w aplikacjach, oglądaj normalnie. Nie chcę żebyś oglądała przez aplikacje bo to działa na moją szkodę :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, STARS.TV napisał:

I bardzo dobrze, nie oglądaj w aplikacjach, oglądaj normalnie. Nie chcę żebyś oglądała przez aplikacje bo to działa na moją szkodę :)

Postępu nie zatrzymasz próbując niejako wymusić, aby ludzie tradycyjnie w domu siedzieli przed telewizorem. Usługę online mogę zabrać wszędzie, kanałów muzycznych słuchać również na słuchawkach na urządzeniu mobilnym. Kiedyś pytałam Cię o uruchomianie kanału premium, bez reklam - nie opłaca się. Wersje online też psują Tobie interes. Jestem w stanie to zrozumieć w sensie biznesowym. Ale i tak słucham tak jak chcę i pomijam reklamy także jestem dość dobrze dostosowana do realiów :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...