Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Włączyłem Stars w usłudze Canal+ Online.

Dźwięk i obraz to jakiś dramat.

Mam wrażenie, że YouTube oferuje lepszą jakość dźwięku.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zuzia napisał:

STARS.TV w Canal+ online to istny potworek, straszący obrazem i dźwiękiem, rozdzielczość jakaś dziwaczna, bo 952x536.

Dźwięk był taki  jakby popsuł mi się soundbar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto się przypomnieć, by widzowie nie byli zdziwieni ;)

 

12 godzin temu, Falcon napisał:

Przecież na co dzień jest dość brytyjskich utworów więc jaki sens?

 

Taki, że w dniu pogrzebu Królowej ma lecieć blok z brytyjskimi utworami... Niestety, widzę że niektórym ciężko to pojąć.

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnych czasach gdzie niemal każdy telewizor podłączony jest do internetu możnaby było mieć wiarygodne informacje na temat oglądalności poszczególnych stacji TV. Jednak musi komuś zależeć na świecie aby takie przestarzałe pomiary oglądalności opierające się na jakiejś grupie osób były nadal praktykowane. Przeczytaj sobie coś na ten temat. Tylko cały artykuł, ok? https://satkurier.pl/news/220534/kanal-z-muzyka-country-opusci-sky-i-freesat.html Nie ma znaczenia, czy 100 tys. domów dostroi się do programu, jeżeli żaden członek BARB nie włączył kanału, więc uznaje się, że nikt tego programu nie oglądał

- powiedział Phil Mack, właściciel Spotlight TV

Edytowane przez emarti
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wiem jak to działa i że nie jest to pomiar idealny. Jednak najwyraźniej lepszego nie ma. Piszesz o internecie, i prawie każdym telewizorze z nim połączonym. Obstawiam, że jakbyś tak przeszedł po wszystkich domach i spisał ile z TV ma stały dostęp do internetu to wyszłoby ok. połowy. Masa starszych osób nie ma nawet internetu w domu, sporo ludzi mających dostęp w domu/mieszkaniu nie korzysta z czegoś takiego jak smart tv. Na razie moim zdaniem jest to niewykonalne. 

 

Co do narzekań właścicieli/prezesów stacji na pomiary. Zawsze jak te pomiary będą wychodziły niekorzystnie to się je kwestionuje.

Tak to już jest, że trzeba się wpasować, trochę jak z kluczem odpowiedzi na egzaminach. Dyrektor stacji o której jest niniejszy wątek jak widać wie co zrobić, żeby mieć oglądalność a START TV jest stacją, nie oszukujmy się, dość małą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...