Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez obrazy.Ale zachowanie takie przypomina mi o jednym.O psie ogrodnika.Sam nie ogląda, ale drugiemu oglądać też nie da.Co to znaczy nie wart oglądania :evil: ??? Czy ty oglądając Stars delektujesz się grafiką ekranową ,logiem czy zawartością, którą stanowi świetna muzyka.Stacja stara się zwiększać zasięg więc musi iść na pewne kompromisy.Ważne, że się rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. STARS dramatycznie potrzebuje zwiększyć zasięg. Nasze 21% obecnie to katastrofa. Wszyscy dookoła chcą na nas zarabiać, dostają kanał za darmo a wstawiają do najdroższych pakietów a wiadomo, że im droższy pakiet tym mniej abonentów. Tak więc kombinuję jak koń pod górę. Te 5 lokalnych naziemnych nadajników to dla STARS wielka szansa. W zasięgu tych nadajników jest ponad 4 miliony ludzi. Być może 3 miliony z nich ma kabel lub sat ale dotarcie do tego miliona to dla mnie duża wartość. tym bardziej, że nie ma w naziemnej takiego kanału muzycznego jak STARS, z taką ofertą. Mam szansę i nadzieję, walczę, staram się i kombinuję. Ale akurat do tego potrzebuję polskiej koncesji. jedynym minusem w porównaniu z czeską jest oznaczenie wiekowe. Tyle. Ale jeśli ktoś mówi, koniec starsa bo jest 12 na ekranie no to ok, koniec. Nie będę dyskutował bo nie mam argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Macie rację, denerwujcie ojca dyrektora, to jeszcze strzeli focha i nie będzie zaglądał na forum. Wtedy to dopiero będzie koniec Starsa :lol2:

 

Niektórzy to naprawdę zachowują się jak dzieci...

w sumie tak się zachowują bo nimi są

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie żartuje. Nie oglądam żadnych stacji, gdzie na ekranie pokazuje się badziewia typu oznakowania wiekowe czy inne konkursy lub sms-y.

A czy to wina tych stacji, że zmuszane są do wyświetlania oznaczeń wiekowych na ekranie :?: Poza tym jeśli omijasz wszystkie stacje z "12" tylko dlatego, że tą "12" wyświetlają to... nie mam więcej pytań. :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie żartuje. Nie oglądam żadnych stacji, gdzie na ekranie pokazuje się badziewia typu oznakowania wiekowe czy inne konkursy lub sms-y.

Poza tym jeśli omijasz wszystkie stacje z "12" tylko dlatego, że tą "12" wyświetlają to... nie mam więcej pytań. :woot:

 

Zgadza się. Oglądając film/serial lub cokolwiek innego chcę mieć to w należytej jakości. Niestety stacje dostępne w Polsce mi tego nie umożliwiają, dlatego tak mało ich oglądam. STARS był w nielicznej grupie kanałów, na które regularnie zaglądałem. Oglądając stację muzyczną zależy mi na obrazie i dźwięku. To nie radio, gdzie nie ma obrazu. W telewizji jest on równie ważny jak dźwięk i powinien być należycie ukazywany.

 

Potrzebujecie zasięgu i polskiej koncesji. OK! Nikt tego nie kwestionuje. Niestety po drodze czeka wiele negatywnych rzeczy, jak np. oznaczenia wiekowe. Nie ma zmiłuj i trzeba je emitować. Szanuje to i trzymam kciuki za dalszy rozwój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kolego, z tym że oznaczenie wiekowe na Starsie jest naprawdę małe. To nie wina Starsa, że mamy "myślących inaczej" w tej KRRiT i każą wyświetlać te oznaczenia przez cały czas trwania audycji. Sam Stars chce się rozwijać, a do tego polska koncesja jest niezbędna. Moim zdaniem zawartość programu jest ważniejsza, aniżeli jakiś znaczek na ekranie. Poza tym, chyba tylko kanały TVP w HD ma mniejsze oznaczenia wiekowe na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak szybko Stars odpadł jako kanał "warty" oglądania.

 

Chyba sobie żartujesz.

 

Nie, nie żartuje. Nie oglądam żadnych stacji, gdzie na ekranie pokazuje się badziewia typu oznakowania wiekowe czy inne konkursy lub sms-y.

 

No to już twój problem, że nie oglądasz polskich stacji (bo zazwyczaj polskie stacje mają polską koncesję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...