Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś Esce i kanałom Viacomu nie psuje biznesu. Jak oglądam coś w TV, czy na necie, to tam gdzie nie da się zablokować reklam i jest zegar, to oglądam z chęcią, bo widzę, że jestem szanowany. Tam gdzie nawet nie ma info nawet ile reklamówek do końca. to karta w tle, albo nawet olewam oglądanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Cię proszę, nie podnoś argumentu braku szacunku bo akurat ja mam tyle szacunku do swoich widzów jak nikt! Czy na wspomnianych przez Ciebie stacjach zegar masz od początku bloku reklamowego? NIE. Pojawia się na 3 minuty do końca bloku. A dlaczego nie jest od początku? Bo jak widz zobaczy wynik 6 lub 5 minut to mato gdzieś i zmienia stację. Zegar który pokazuje dużo kładzie biznes. Nie tylko mi, wszystkim.

Ja mam to szczęście, że reklamy w STARS.TV oglądają się tak samo jak teledyski. Mam po prostu wiernych widzów telemetrycznych którzy wiedzą, że przełączanie podczas reklam nie służy stacji którą lubią bowiem ta stacja tylko z tego się utrzymuje. Dlatego tym wszystkim którzy nie przełączają STARS.TV podczas bloku reklamowego na inną stację serdecznie dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jakoś ESCE TV to biznesu nie psuje - mało tego, przynajmniej dla mnie jak widzę ile do końca reklam to już oglądam je do końca a nie przełączam gdzie indziej, np. Polsat, gdzie bloki trwaja jak stąd do Londynu. Dla mnie to jest ciekawe rozwiązanie, ale nie dla tych co mają bloki o długości kilkudziesięciominutowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się pytam, czy na Esce zegar odliczający reklamy wyświetla się od pierwszej sekundy bloku reklamowego??? Proszę o odpowiedź :)

 

p.s.

dyskusja generalnie na temat zegara jest zbędna. Chcieliście żeby był... no i był! Efekt był taki, że gdyby był dalej to STARS.TV już by nie było. I więcej go nie będzie! Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jakoś ESCE TV to biznesu nie psuje - mało tego, przynajmniej dla mnie jak widzę ile do końca reklam to już oglądam je do końca a nie przełączam gdzie indziej, np. Polsat, gdzie bloki trwaja jak stąd do Londynu. Dla mnie to jest ciekawe rozwiązanie, ale nie dla tych co mają bloki o długości kilkudziesięciominutowej

Myślałem, że tylko ja czepiam się pier....ół. A widzę, że tu są lepsi artyści. :D Po jakiego grzyba zegar na reklamie. Mnie to bez różnicy czy reklama trwa 2 minuty czy 6 i tak przełączam na inny kanał. No chyba, że akurat mam ochotę po oglądać batoniki czy inne używki, to nie przełączam do czasu aż mi się znudzi. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanałach Viacomu również zegar jest cały czas :D

 

Co Ty gadasz? :lol2: MTV zrezygnowało totalnie z zegara i loga na ekranie podczas reklam, chociaż fakt, że jak był to pojawiał się od początku, na VIVIE już od X czasu zegar pojawia się w połowie, CC Family i CC również zrezygnowało, jest tylko logo, a reszta kanałów chyba zegara nawet nigdy nie miała, także jedynym kanałem Viacomu, który ma zegar od początku jest VH1, któremu i tak już nic nie zaszkodzi, więc może sobie mieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...