Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra decyzja bo sam przyznam, że o ile lubię sobie posłuchać takich tandetnych tanecznych kawałków od czasu do czasu to już mi się codzienne BEST PARTY znudziło. Dyrektor robi tę ramówkę jakby pode mnie. ;)

 

Apeluję jeszcze o aktualizację BEST NOW. Nie tylko ja uważam, że zbyt często gracie to samo. Ktoś tam już kiedyś pisał. Sia z "Chandelier" ostatnio jest best now. ;) Dziewczyna z teledysku wymiata. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale żeby pasmo się nie znudziło to ja bym dodał trochę nowości. No w końcu to jedyne takie gdzie one mają rację bytu. ;) Jak ktoś już ogląda to liczy, że zobaczy coś co jest aktualnie na topie albo jeszcze przed chwila było. Teraz mamy wysyp fajnych nowych kawałków. Fajnych dla tych którzy lubią współczesną muzę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz uciekam spać, ale jutro podeślę kilka linków bo myślę, że koło 6-7 takich piosenek które teraz ładnie śmigają wszędzie znajdę. Będę się opierał głównie na zestawieniu najczęściej słuchanych na Spotify. Ostatnio oszalałem na punkcie tego serwisu. Może chociaż ze dwa się spodobają. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)jesteśmy w około 200 kablówkach a jest ich w Polsce około 400... więc jest jeszcze dużo pracy do wykonania. (...)

Tak, pracy jest dużo. Szczególnie należałoby zadbać, aby wszyscy klienci tych 200 kablówek mieli równy dostęp do Stars TV. I nie mówię tutaj o dążeniu do niskich pakietów, bynajmniej. Tylko o takich szaraczkach jak ja. Mimo posiadania maksymalnego pakietu w Multimedii Polskiej, twój kanał odbieram tylko dzięki MUX-L3 i nadajnikowi w Tomaszowie przy poczcie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam na to żadnego wpływu. Mogę błagać, prosić, cokolwiek. W odpowiedzi słyszę: nie mamy technicznych możliwości włączyć Was na tym terenie bo sieć jest przestarzała i wymaga wymiany. Jak kiedyś wymienimy to Was włączymy. Koniec dyskusji. Więc jak widzisz, nie podskoczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Matthiasowi wzięło się na marudzenie i powtarzanie. Nie lubisz nie oglądaj. Ja nie oglądam Powera, bo jest dla mnie tandetne i do tego disco polo, które jest już na niejednej stacji. Oglądając Power tv czuję się dyskryminowany, bo muszę przez disco polo przełączać kanał, oglądając Starsa nie muszę tego robić. Taka mała (a dla wielu pewnie duża) różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power, uprawiasz PR przez duże P i duże R. Widz który lubi jazz i muzykę poważną też jest dla Ciebie ważny? :) Ja nie ściemniam, mówię jasno: widz disco polo nie jest dla mnie ważny bo nie gram takiej muzyki i robię tv dla ludzi którzy nie chcą słuchać dp a przynajmniej nie chcą jej w STARS.TV. I żeby nie było, absolutnie nic nie mam do disco polo, wszystko jest dla ludzi. Po prostu przyjąłem taki format, zero dp. I nie jest to dyskryminacja kogokolwiek :) Są stacje grające dp i fajnie i są stacje w których dp nie ma i też fajnie :)

A co do oglądalności.. masz rację, byłeś w lipcu liderem w zakładce ATS ( w ostatnią sobotę chyba pobiłeś rekord wszech czasów w długości oglądania stacji przez jedną osobę, jeden telemetr do którego były zalogowane dwie osoby był włączony na Power przez 10 godzin i 9 minut, takich rzeczy jeszcze do tej pory w Ariannie nie widziałem :) ). Ale... bo zawsze jest jakieś ale, masz najniższy ze wszystkich kanałów muzycznych RCH czyli ilość kontaktów z kanałem. Co oznacza bardzo małą próbę, nie ma się kto podmienić. Dlatego właśnie trafiłeś w lipcu dwa zera. Mi brakuje zasięgu a Wam bardzo brakuje zasięgu.

 

I jeszcze taka ciekawostka na koniec: W Polsce na 38 milionów ludzi mamy próbę pomiarową w wysokości 1600-1700 gospodarstw domowych. Na Słowacji, 5 milionów ludzi próba pomiarowa wynosi 1200 gospodarstw domowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RCH się zgadza, bo mamy najmniejszy zasięg z kategorii programów muzycznych, ale pracujemy nad jego rozbudowaniem. Najlepsze jeszcze przed nami, bo bardzo mocno walczymy o TOP3 kablówek.

 

Stars TV też ma swoich widzów i jest ich naprawdę dużo, ale jak ktoś napisał kilka stron wcześniej: jeden i drugi kanał ma swoich fanów. Co najważniejsze nie konkurujemy ze sobą bezpośrednio przez zupełnie odmienny model muzyczny.

 

Ale czasem lubimy sobie podyskutować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromnie żałujemy. :D

 

Robiliście coś z obrazem? Chyba mi STARSA HD w kablówce włączyli, ale tak bez ostrzeżenia i to zamieniając kanał SD na HD? Zazwyczaj robią dubel. Mam wszelkie belki i logo za[beep]iście wyraźne. No nie wierzę. Ależ mam siłę przekonywania albo po prostu mieli mnie już dość i dla świętego spokoju włączyli. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, po reklamach tego akurat nie widziałem bo ich raczej słucham. "Chłopaki nie płaczą" (belka) rzucili mi się w oczy i to, że obraz się zacina co jakiś czas. Zgłosiłem już jednak usterkę i naprawili od ręki. ;) Nie chcą powiedzieć czy to HD. Może kradną Wam sygnał nielegalnie. ;):D Nie no miodzio jest. Akurat zaraz mam urlop i będę STARSA w HD katował. Nawet te same beli w HD lepiej wyglądają. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...