Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba zainwestować w kablówkę bo tylko tam STARS w HD. :D Oczywiście klipy mają jakość taką jaką mają, ale lepiej się ogląda w HD bo naprawdę obraz mimo wszystko ostrzejszy, belki i logo nie są rozmyte. Teraz czekam na BEST NOW bo tam jak sądzę jakieś klipy w HD będę mógł zobaczyć. :)

 

Edit:

 

To sobie pooglądałem. Wrócili u mnie w kablówce do emisji SD. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może bym w tej nowości poprosił o pasmo, w którym będzie można (wysyłając odpłatnie sms-a) pobrać legalnie klip aktualnie emitowany na antenie. Coś w stylu Download Chart na dawnej VIVIE.

 

STARS.TV musiałby być zakodowany , by móc dać możliwość ściągania utworów na telefon , bądź komputer . Poza tym musiałby podpisać drogie umowy z wytwórniami muzycznymi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że na FB dodaliście post https://www.facebook.com/starstv.eu/pos ... 2498370741 z utworem Savage Garden.

 

Jak sytuacja u was wygląda z utworem "To The Moon And Back", bo ja widziałem w Stars.tv tą wersję >>>

A macie "To The Moon And Back" (Extended Version) >>>

w swojej bazie?

Właśnie, miałem pisać ostatnio. Podajecie rok wydania utworu 1997 a singiel został wydany w 1996. Wprawdzie w Australii a w Europie w 1997, ale puszczacie klip do wersji australijskiej. Wersja europejska to klip opublikowany przez agyza, istnieje też wersja nieextended. Co ciekawe, jest jeszcze trzeci teledysk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z australijskimi wykonawcami STARS.TV tak ma, że posiadają wersje właśnie australijskie, a nie europejskie. Już kiedyś pisałem o Vanessie Amorosi. U nas śmigało to do piosenki "Absolutley Everybody"

a STARS ma co zlepki z australijskich koncertów. Mnie to osobiście nie przeszkadza. Taka ciekawostka. To samo jest jeszcze z którymś ze starych klipów Kylie Minogue, ale nie chce mi się już szukać. :)

 

PS. Dziś mam znowu STARSA w HD. Nie wiem co ta moja kablówka kombinuje bo od 17 było w SD. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...