Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OGLĄDALNOŚĆ KANAŁÓW MUZYCZNYCH W LIPCU 2014 (AGB NIELSEN, grupa 4+)

 

AMR

 

POLO TV - 45.035

ESKA TV - 42.369

DISCO POLO MUSIC - 10.590

4FUN TV - 10.000

ITV - 5.777

TV DISCO - 4.172

STARS.TV - 4.006

RBL TV - 3.695

KINO POLSKA MUZYKA - 3.217

VH1 POLSKA - 2.116

POWER TV - 1.677

 

RCH (ilość kontaktów ze stacją)

 

ESKA TV - 1 972 684

POLO TV - 1 952 939

4FUN TV - 633 463

DISCO POLO MUSIC - 569 970

ITV - 283 205

KINO POLSKA MUZYKA - 207 820

TV DISCO - 202 169

STARS.TV - 196 644

VH1 POLSKA - 181 397

POWER TV - 49 349

 

ATS (średni czas oglądania)

 

POWER TV - 00:54:51

POLO TV - 00:32:33

ESKA TV - 00:31:04

STARS.TV - 00:30:02

TV DISCO - 00:29:38

RBL.TV - 00:28:58

ITV - 00:28:38

DISCO POLO MUSIC - 00:25:23

KINO POLSKA MUZYKA - 00:22:52

4FUN TV - 00:22:50

VH1 POLSKA - 00:16:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie masz telemetra :lol2: To Ci z telemetrem pojechali :lol2:

 

Kolos, graliśmy TOP 77 SUMMER HITS który wykazał się bardzo przeciętną oglądalnością, więcej takiego topu nie robię :) Widzowie STARS.TV wolą "konkret" dlatego mocno planuję na wrzesień, październik, listopad i grudzień. Miesiąc bez topu to miesiąc stracony :) Ale.. czas zastosować poprawność językową. Będzie tylko jeden TOP WSZECH CZASÓW! Potężny, raz w roku na Boże Narodzenie. Reszta będzie nazwana w schemacie np. TOP 100 ROCK HITS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolos, graliśmy TOP 77 SUMMER HITS który wykazał się bardzo przeciętną oglądalnością, więcej takiego topu nie robię :) Widzowie STARS.TV wolą "konkret" dlatego mocno planuję na wrzesień, październik, listopad i grudzień. Miesiąc bez topu to miesiąc stracony :) Ale.. czas zastosować poprawność językową. Będzie tylko jeden TOP WSZECH CZASÓW! Potężny, raz w roku na Boże Narodzenie. Reszta będzie nazwana w schemacie np. TOP 100 ROCK HITS :)

 

 

TOP WSZECH CZASÓW powinien być jakoś z końcem roku lub 1 stycznia. Dacie TOP na święta i co wtedy z listą najlepszych świątecznych numerów? Fajnie się takie coś w święta ogląda. No tylko tym razem chociaż na Fejsie w jakiejś aplikacji powinni widzowie głosować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość ,żebyś zamieścił ten 70-cio sekundowy materiał wraz z muzyką w tym temacie.

Ja niestety po raz pierwszy od bardzo dawna "Godzinę W " przeżywałem w pracy.

Chciałem ten moment na Stars.TV nagrać z Internetu Camtasią, ale coś z proporcjami mi nawalało i nagrałem tylko Polsat :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś było od 18:00 do 20:00 BEST FACE PARTY. Niestety zapomniałem przełączyć na Stars.tv, bo leciał mecz Korona vs. Pogoń. Może mi ktoś wysłać zrzut z ekranu jak wygląda ta belka.

 

PS. Stars.tv mam od czwartku :D wcześniej nie miałem dekodera HD, w Świętokrzyskiem nie ma muxu lokalnego z najlepszą stacją muzyczną w Polsce, a Internet mam niestety bardzo słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ciekawe bo naczytałem się ostatnio wiele, że to jedna z najgorszych wydanych ostatnio piosenek. :D No, ale gusta są różne. ;) Rojka z "Syrenami" z chęcią bym u Was zobaczył. Ostatnio BEST NOW oglądam nawet często i jak na razie bida. Ni ma. :D Gracie już może? Big Day i "W dzień gorącego lata" to musi być nowy nabytek bo w zestawieniu 77 letnich hitów tego nie widzę. To piosenka na pierwszą dziesiątkę (jak dla mnie) w takim zestawieniu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do piosenki ostatnio pojawił się na Waszym Fejsie i zasugerowano tam, że macie ten klip. :P

 

Cieszy mnie, że "Syreny" się pojawią. To dla mnie najlepsza polska piosenka ostatnich miesięcy. Przyznam, że u konkurencji parę razy widziałem ten klip i oglądałem go z żalem, że na STARSIE jeszcze nie ma. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...