Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałeś słupki oglądalności? Kto nic nie robi ten ginie. Mam zacząć grać disco polo aby zarabiać czy wyświetlić dla fanu przez godzinę pozdrowienia fejsbukowiczów, podkreślam - całkowicie za darmo (taka była obietnica, żadnych płatnych śmieci na ekranie)? :) Wolę grać to co gram ale to uatrakcyjniać. Głosują niestety nieliczni z telemetrami, moje czy Twoje zdanie nie ma żadnego znaczenia.

Będzie się podobało i będzie widz to fejs tv będzie się pojawiał, nie to nie. Ale trzeba coś robić, badać i sprawdzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądalność... dzisiaj jakiś bzdurny komunikator, jutro smsy a pojutrze disco polo... o co się zakładamy, że w ciągu 5 lat pojawi się disco polo na antenie? Taki system komunikatów to pierwszy sygnał nadchodzących zmian. No cóż, słupki najważniejsze. Zgadzam się z tym. Biznes to biznes.

 

Szef faktycznie mówił o sms premium, nie wspominał o innych zasłaniaczach ekranu. :/:/:/

https://satkurier.pl/news/91740/star ... dziny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe "uatrakcyjnienie" dla widzów czytać jakieś bzdury na ekranie, naprawdę. :evil: Kto się tym jara, chyba tylko [beep]. :lol2: A z tego co pamiętam STARS.TV przeznaczony był dla innej grupy docelowej?

 

A tak przy okazji - @STARS dlaczego nie odpowiedziałeś na moją wiadomość PW odnośnie UPC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie szansę dyrektorowi. Przecież belka z przesuwającymi się na dole napisami nie jest jakąś tragedią. Co innego jakieś grafiki zasłaniające pół ekranu. Ja to widzę tak jak wyglądają życzenia od widzów na TVP 2 czy Polsacie podczas Sylwestra na dole ekranu. Przecież to będzie jak rozumiem jakieś jedno pasmo z godzinę dziennie na próbę. Naprawdę przeżyjecie. :) Tak w ogóle to z tym Sylwestrem trzeba to przemyśleć aby wtedy można było przesyłać życzenia na ekranie. Nie przez całego Sylwestra, ale ze dwie godzinki w okolicach północy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jedynie w tym, że dać szansę dyrektorowi nie muszą forumowicze satkurier.pl tylko posiadacze telemetrów :) A poważnie mówiąc, opinie są ważne, warto brać je pod uwagę ale nie samymi opiniami da się żyć. Czasem trzeba zaryzykować, czasem pójść trochę obok jednak nadal trzymając się swojego formatu. Prawda jest taka, że wszyscy te teledyski które można zobaczyć w każdej tv widzieli po dziesiątki, setki czy tysiące razy. I co się stanie jak w jednym paśmie na takim teledysku wyświetli się jakiś napis? :) Moim zdaniem nic się nie stanie. Ale to oczywiście, życie zweryfikuje. Jeśli się mylę, to pasmo zniknie szybciej niż się pojawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastekal, ależ nie czuj się gorszy. Jedziesz dokładnie na tym samym wózku co dyrektor, też nie mam telemetra i moje życie zawodowe jest uzależnione od "kliku" osób :) No ale takie są fakty, mogę napisać coś popularnego na tym forum czy jakimkolwiek innym, dostać tonę braw i zaliczyć zerową oglądalność w tv, tak to wygląda no..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV Chyba nie jedziemy na tym samym wózku, bo w moim wózku nikomu przez myśl nie przeszedłby pomysł z zaśmiecaczami ekranu. Naprawdę, bardzo Was ceniłem za brak takich [beep]ół na ekranie. Niestety, prawie każda choroba jest zaraźliwa i wymaga leczenia, i to czasami długotrwałego :)

P.S. Wczasy w Bułgarii nie służą, dlatego obieram inny kierunek na wakacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak wtrącę do dyskusji: skoro szef stacji mówi, że trzeba spróbować czegoś nowego (w tym wypadku wypowiedzi z fb) to wcale się nie zdziwię jak za 2-3 lata dostaniemy informację o disco polo na antenie, bo przecież trzeba będzie spróbować czegoś nowego. Oby nie, bo do DP kanałów jest już masa, ale nigdy nic nie wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trochę widzów stracicie. Nowi Wam nie przybywają, a wierni fani się do Was zniechęcą.

P.S. Pasowałoby podmienić dźwięk na ''Killer / Papa Was A Rolling Stone'' George'a Michael'a, gdyż jest bardzo cicho, a to fajny kawałek (i jeszcze bez tego śmietnika na ekranie, o który Was proszą wszyscy telemetrowcy i miłośnicy facebooka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam takie wrażenie, że moje pisanie jest jak grochem o ścianę, ja o pierniku a w odpowiedzi jest o torcie wiśniowym. Prosta matematyka, ko wie ile jest godzin w ciągu tygodnia? A ja z tych wszystkich godzin przeznaczę np. 2 na fejs tv. I co w związku z tym się pytam? Nic :) Po drugie dlaczego odbierasz mi kolego szansę na zdobywanie nowych widzów? To co, mam mieć tych których mam dziś i nic nie zmieniać bo nowi nie przyjdą a starzy odejdą? A może jednak przyjdą? Na te dwie godziny, żeby zobaczyć swoje zdjęcie w tv bo mają taką fantazję? Jedno jest pewne, wynik Nielsenowy szybko zweryfikuje mój pomysł, tak ja wszystkie do tej pory. Nie zrażam się, kombinowałem i będę kombinował bo kto stoi ten się cofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieram Ci kolego żadnej szansy na zdobywanie nowych klientów. Moje uwagi i tak nie mają dla Cíebie żadnego znaczenia i nie zmienią nieuchronnego. Ja po prostu krytykuję ten pomysł. Wiem też doskonale, że doba ma 24h, ale może być też i tak, że ktoś, kto lubi STARS.TV będzie mógł lub chciał oglądać Twoją stację w czasie emitowania tych twarzyczek w tv. No i wtedy d..a blada. A propos d.p, na niektórych stacjach (zwłaszcza FTA) zwiększają one oglądalność o kilkadziesiąt lub set procent ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie wiem czy u mnie zwiększy czy zmniejszy... chcę to sprawdzić a prawda albo uderzy mnie w twarz albo nie :) Mam jedynie obiekcje do takiego oto podejścia: zagram dwie godziny w tygodniu fejsa w tv a w odpowiedzi słyszę - STARS.TV się kończy. No i tylko do tego zgłaszam wątpliwości. Jak w STARS.TV pojawi się dp to wtedy STARS.TV się skończy ale jak mówię, nie będzie to za mojej kadencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...