Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ StarsTV jest taką niekodowaną VH1 tylko bardziej taką Classic z mieszaną do nowości czyli taki Bliss The Vault.Brakuje wam jakości przypomina mnie się początki 4funTV tyle że 4:3 taka troche jakość szarości i cieni.Muzyka dobra leci podoba się mi brakuje tej stacji dance z lat 90 do dzisiejszych nie tego densu co leci esce czy 4funtv tylko takiego bardziej takiego techno trance.Tvdicso zapuściło się dość szybko te hity dance-owe i je niemitują.Power tv zaczyna puszczać te Hity eurodance lat 90 jakość mnimalnie lepsza przez ostatnie 4 miesiące tyle że gdy było mniej disco Polo to by było na bardziej na plus.Za dużo się narobiło tego.Mi brakuje stacji chillaut-towej trance a w telewizji niespotykanej.W radiu to tylko radiozet chili puszcza choć bedzie radio znikać a to niewina radia a zasiegu 0,10kw to kto to ma słuchać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak późno ale na plaży nie było neta :)

 

Wyniki kanałów muzycznych w czerwcu (AGB Nielsen, amr, grupa 4+)

 

POLO TV - 45.044

ESKA TV - 38.882

4FUN TV - 10.492

DISCO POLO MUSIC - 7.890

STARS.TV - 5.221

ITV - 5.026

TV.DISCO - 4.987

POWER TV - 2.977

KINO POLSKA MUZYKA - 2.826

RBL.TV - 2.310

VH1 POLSKA - 1.620

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPM wyżej niż Wy, ale nie jest to jakaś przepaść. Pisał dyrektor, że Power TV nie radzi sobie wcale aż tak źle i spodziewałem się, że powoli dogania STARSA. No jeszcze trochę jednak brakuje. Więcej disco polo i może się uda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądasz już bo za daleko? Przestań, jak wstawią Twój ulubiony kanał na 500 to będziesz oglądał. Miejsce na liście ma tak na serio tylko jedno znaczenie, im niżej tym większa szansa, że trafi na kanał ktoś przypadkiem, kto pstryka kanałami od jednego do.. no właśnie, do którego? I o to ta cała walka. A jak już ktoś wie, że jego granie jest na 346 to bez znaczenia, sobie pstryknie tak czy siak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLO TV - 45.044

ESKA TV - 38.882

4FUN TV - 10.492

DISCO POLO MUSIC - 7.890

STARS.TV - 5.221

ITV - 5.026

TV.DISCO - 4.987

POWER TV - 2.977

KINO POLSKA MUZYKA - 2.826

RBL.TV - 2.310

VH1 POLSKA - 1.620

I to jest najbardziej przerażające - prawie połowa kanałów to disco polo. Parę lat temu nie pomyślałbym, że tak będzie dziś wyglądał nasz rynek muzyczny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I brawo STARS TV za takie myślenie,bo nie wiem gdzie tutaj co niektórzy widzą problem,skoro STARS TV cały czas się pnie w górę,mimo tego,że niektórzy operatorzy rzucają im kłody pod nogi. Do wolnego kraju jak widać po niektórych opiniach jeszcze Nam daleko. Ja życzę wszystkim kanałom muzycznym jak najlepiej,nawet jeżeli jakiegoś w ogóle nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...