Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... Ludzie nie dajmy się zwariować, grudzień to miesiąc świąteczny i niech tak pozostanie, trochę magii :) Gdy się zaczyna za wcześnie to całą magię szlag trafia.

Dokładnie.

 

Dawno, dawno temu jak mtv było jeszcze porządną stacją muzyczną to w wigilie cały dzień grali piosenki świąteczne aż się chciało choinkę ubierać. Fajnie jakby Stars zrobiło taki dzień specjalny. Do tego jeszcze kolędy i piosenki świąteczne w wersji karaoke to można by z rodzinka pośpiewać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Robiło mi się nie dobrze, jak kilka dni przed 1. listopada ludzie ganiali i kupowali znicze, a kilka dni później już kupowali prezenty na święta. Sklepy nas kuszą, aby już teraz zacząć wydawać, a wydaje mi się, że media dodatkowo nas do tego nakręcają. A pomysł merxa z graniem cały dzień piosenek świątecznych w wigilię fajny. Odpalasz STARS z rana, biegasz po całym domu, przygotowujesz potrawy, ubierasz choinkę etc i gasisz dopiero przed kolacją :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w przyszłym roku trzeba zacząć grać świątecznie 2 listopada?? :lol2:

 

Ludzie nie dajmy się zwariować, grudzień to miesiąc świąteczny i niech tak pozostanie, trochę magii :) Gdy się zaczyna za wcześnie to całą magię szlag trafia.

 

Popieram, nie ma co się z piosenkami świątecznymi za szybko wyrywać. Mikołajki to dobry moment do startu christmas songów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w przyszłym roku trzeba zacząć grać świątecznie 2 listopada?? :lol2:

 

Ludzie nie dajmy się zwariować, grudzień to miesiąc świąteczny i niech tak pozostanie, trochę magii :) Gdy się zaczyna za wcześnie to całą magię szlag trafia.

 

Grudzień to w dużej części miesiąc adwentowy. Okres świąteczny zaczyna się pod koniec miesiąca. No, ale komercha na to nie zważa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert, Nie raz w ciągu ostatnich 2 tygodni miałem podobny problem, chociażby przy Best Now, gdy pisałem post, co by powinno pójść do poprawki w zasobie Starsa z nowych piosenek.

 

Tak swoją drogą. Wymyśliłem nowe pasmo: BEST SMART. Puszczane by w nim były piosenki z drugim dnem, morałem, jakimś przekazem. Do nich m. in. należą: Eminem "No Love", Will.I.Am z kimś tam "Hall of fame", Michael Jackson "Black or White", czy "They Don't Care About Us" co by można było zaśpiewać w wersji polskiej pod polskim Rządem, i inne. Wystarczyło by się przyjrzeć tekstowi piosenki, i ocenić, czy ma w sobie przesłanie. Byleby nie puszczać w tym paśmie piosenek miłosnych (co innego o piosenkach krytykujących nieco masową twórczość miłosną, jak w piosence Ne-Ya "So Sick"), no chyba, że takowa piosenka by czegoś więcej uczyła, poza wkuwaniem na pamięć "Kocham cie kochanie moje i nie mogę bez ciebie żyć". Dobry pomysł na pasmo? :D Jak myślicie, byłby pociąg na nie? :D Bo po mojemu, to byłby pewien przełom na rynku, bo większość stacji puszcza przeboje nie patrząc w ogóle na tekst, tylko na nuty i popularność (a szczególnie to drugie), a tekst czasem też ma jakieś przesłanie.

Aha, i czy przypadły do gusto moje "arcydzieła" (oznaczenia wiekowe) ze strony 360? :D Najlepiej wyglądają na ciemnym tle. ;) Wiem wiem, 16-tka mi trochę nie wyszła, bo taka jakaś koślawa na krawędziach jest, ale reszta jest dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Times Square: nikt nie napisze o Starsie, bo po prostu nikomo to nie przeszkadza.

Stars a jakie klipy En Vogue macie? Bo jeszcze nie natrafiłem. A z chęcią posłuchałbym "Free Your Mind", "My Lovin' (You're Never Gonna Get It) ", "Don't Let Go (Love)",

"Riddle" (ale wersję Stargate Mix). Bardzo brakuje u was dobrych hitów soul & r'n'b z lat 90-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą. Wymyśliłem nowe pasmo: BEST SMART. Puszczane by w nim były piosenki z drugim dnem, morałem, jakimś przekazem. Do nich m. in. należą: Eminem "No Love", Will.I.Am z kimś tam "Hall of fame", Michael Jackson "Black or White", czy "They Don't Care About Us" co by można było zaśpiewać w wersji polskiej pod polskim Rządem, i inne. Wystarczyło by się przyjrzeć tekstowi piosenki, i ocenić, czy ma w sobie przesłanie.

 

Popieram ten pomysł w całości.

 

PS: Dzisiejsze reklamy (15:00-16:00) trwały 11 minut i 56 sekund, więc zmieściliście się w limicie :lol:

 

EDIT: BTW, jeżeli wysłałem zgłoszenie do Best Decision około 20:30 to kiedy mogę się spodziewać piosenki (dokładniej Eltona Johna)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jestem w dziwnym małym kraju i muszę się tu ogarnąć, jak powrócę to wszystko posprawdzamy, poprawimy itp :)

 

Ciekawostka:

Według SpotLight (badanie Atmedia na sieci UPC Polska - 5000 czujników) w październiku STARS.TV przegrała jedynie z Eską :) I tylko żal, że Nielsen twierdzi inaczej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jestem w dziwnym małym kraju i muszę się tu ogarnąć, jak powrócę to wszystko posprawdzamy, poprawimy itp :)

 

Ciekawostka:

Według SpotLight (badanie Atmedia na sieci UPC Polska - 5000 czujników) w październiku STARS.TV przegrała jedynie z Eską :) I tylko żal, że Nielsen twierdzi inaczej!!

 

Ciekawe, co to za dziwny mały kraj :-P

 

Gratuluję wyniku, może w listopadzie Stars TV na tronie? Za to trzymam kciuki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...