Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak pozbyć się dekodera multiroom zachowując możliwość negocjacji kolejnej umowy?

Obecnie mam 7 miesięcy do końca umowy - pakiet familijny max hd +sport+film+eleven+ jeden dekoder multiroom - płacę za to 75 zł/mc

Przy przedłużeniu chciałbym zejść na pakiet familijny i skorzystać z opisywanych tu promocji. Nie potrzebuję też dodatkowego dekodera multiroom (bo w niższych pakietach cena za niego wynosi już 10 zł/mc co pozbawia niejako sensu samo obniżanie pakietu). 

Parę miesięcy temu czytałem tutaj, że najlepiej jest zgłosić chęć rezygnacji z multiroom i odesłać go do CP na Łubinową, i że taka procedura (zanim to zarejestrują) trwa około 6 tygodni - więc należy to wykonać odpowiednio wcześniej przed chęcią przedłużenia umowy (oczywiście odesłanie dekodera multiroom nie wpływało na ciągłość umowy i dalszą konieczność płacenia czynszu - zdawało się jedynie sprzęt). Taki manewr miał pozwolić na negocjację w DUK nowych warunków umowy bez konieczności kontynuacji umowy z dekoderem multiroom (oczywiście po wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia).

Wczoraj próbowałem potwierdzić tą procedurę i konsultant powiedział że nie ma takiej możliwości - albo dotrwam do końca umowy i zawrę nową już na jeden dekoder, albo będę przedłużał na dwa dekodery...

Czy ktoś jest w stanie potwierdzić jego słowa? Czy nie mogę wysłać wypowiedzenia umowy (z jej rozwiązaniem na koniec okresu obowiązywania i jednocześnie odesłać im jeden dekoder multiroom?)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie do obeznanych posiadaczy CP

 

place 60zl miesięcznie za te pakiety a sama telewizje mam od 6 miesięcy

 

podstawowy Pakiet Familijny Max HD

dodatkowy Pakiet Sport HD

dodatkowy Pakiet Film HD

dodatkowy Pakiet Cinemax HD

dodatkowy Opcja On The Go

 

czy to normalne ze mogę oglądać HBO2 i HBO3 bez wykupionego HBO? a na samym HBO1 jest informacja ze nie mam wykupionego

nie wiem co z tym robić ;/ zostawić czy pisać/dzwonić do CP by to wyjaśnić ?

 

co jakiś czas znika mi tez kilka kanałów z rożnych pakietów na kilka godzin i później same wracają :Z jak włączę taki kanał jest tylko czarny ekran z informacja co aktualnie leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO kiedyś zgaśnie, a póki jest, korzystaj - opłat z tego tytułu nie będzie.

 

Co do czarnego ekranu - może być słabo ustawiona antena, może wysiadać konwerter, może być problem po stronie dekodera. Jaki jest poziom sygnału, gdy tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2019 o 19:22, rsw napisał:

HBO kiedyś zgaśnie, a póki jest, korzystaj - opłat z tego tytułu nie będzie.

 

Co do czarnego ekranu - może być słabo ustawiona antena, może wysiadać konwerter, może być problem po stronie dekodera. Jaki jest poziom sygnału, gdy tak się dzieje?

 

dzięki za odpowiedz

 

HBO2 i HBO3 nadal działa a na nowym rachunku bark opłat heh ^^

 

 

co do czarnego ekranu i znikających kanałów po telefonie do supportu okazało się ze to z ich winy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Sytuacja jest taka. Abonent od jedenastu lat. Trzy miesiące do końca umowy - Familijny MAX HD + FILM HD + HBO HD + Cinemax HD + Sport HD + Multiroom HD za 100 złotych bez kilku groszy. Chciałbym dobrać do tego w nowej umowie (max 24 mies.) PSP i Eleveny możliwie jak najtaniej, a najlepiej w obecnej cenie. Da radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Misiekkk789 napisał:

Witajcie.

 

Sytuacja jest taka. Abonent od jedenastu lat. Trzy miesiące do końca umowy - Familijny MAX HD + FILM HD + HBO HD + Cinemax HD + Sport HD + Multiroom HD za 100 złotych bez kilku groszy. Chciałbym dobrać do tego w nowej umowie (max 24 mies.) PSP i Eleveny możliwie jak najtaniej, a najlepiej w obecnej cenie. Da radę?

Życzę ci tego jak piszesz, ale może być drożej - zechcą 110 + piątka za MR.

W cenie HBO GO i On The Go z umową 24/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Misiekkk789 napisał:

Witajcie.

 

Sytuacja jest taka. Abonent od jedenastu lat. Trzy miesiące do końca umowy - Familijny MAX HD + FILM HD + HBO HD + Cinemax HD + Sport HD + Multiroom HD za 100 złotych bez kilku groszy. Chciałbym dobrać do tego w nowej umowie (max 24 mies.) PSP i Eleveny możliwie jak najtaniej, a najlepiej w obecnej cenie. Da radę?

100 zł bez Eleven? Twój pakiet z Eleven kosztuje teraz 100 zł. Do tego trzeba doliczyć multiroom za 5zł i PSP za 10 zł. Możesz się spodziewać rachunku w kwocie 115 zł. Do negocjacji tylko długość umowy i darmowe miesiące.

P.S Pakietu PSP nie dadzą w krótkiej umowie. Od razu wyskakują z ofertą na 3 lata.

Edytowane przez the cable guy
P.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli nie przyjmiesz żadnej propozycji to umowa zgodnie z twoją wolą zostanie rozwiązana z ostatnim dniem jej obowiązywania, po czym masz miesiąc na zdanie sprzętu.

Teoretycznie jeszcze po tym terminie mogą z DUK zadzwonić,ale już raczej z propozycją zupełnie nowej umowy na nowych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanie z innej beczki, mianowicie o moją nową umowę z CP.

 

Mam obecnie Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On The Go za 80 zł lub Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet VOD, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On The Go za 90 zł (opcja elastyczna).

 

Obecnie z CP GO mam dostęp do bogatej biblioteki, również HBO (m. in. dostęp do serialu Czarnobyl). Rozumiem, że to jest właśnie opcja On The Go, tak? A co to takiego pakiet VOD? Bo nie rozumiem póki co różnicy. Dzięki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jaszek napisał:

 

 

Obecnie z CP GO mam dostęp do bogatej biblioteki, również HBO (m. in. dostęp do serialu Czarnobyl). Rozumiem, że to jest właśnie opcja On The Go, tak? A co to takiego pakiet VOD? Bo nie rozumiem póki co różnicy. Dzięki.

 

 

A masz tą opcję w swoim abonamencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familijny jeśli ma być w ssd jako p2 wyjdzie Ci 30 zł. Przed rabatem 40 zł. Chyba że w opcji specjalnej 24/3 za 20 ale wtedy bez smart domu. 

@xut2zsVOD to 205-208.

@jaszek OTG to wybrane kanały z Twojego pakietu. Z tego co kojarzę to przedluzales ostatnio umowę więc możesz mieć zrobione nadanie na wyższy pakiet ale w ciągu kilku dni zniknie. 

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ARTIPAPK napisał:

A masz tą opcję w swoim abonamencie?

Wygląda na to, że tak:

 

s4_2.png

 

To kanały dostępne w CP GO w moim abonamencie (80 zł). Info z tej strony:

 

https://www.cyfrowypolsat.pl/cpgo/

 

Oczywiście opcję On The Go mam w abonamencie. Zdziwił mnie jednak dostęp do biblioteki HBO, skoro kanałów satelitarnych HBO a abonamencie nie mam.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w umowie mam,że pakiet ON THE GO jest nieaktywny.Po zalogowaniu na komputerze na:https://www.cyfrowypolsat.pl/cpgo/

kanały mam nie aktywne,czyli to tak na logikę.Natomiast,jeżeli się zaloguję w aplikacji CP GO na telewizorze,lub urządzeniu MiBox android,to wszystkie te kanały online u mnie działają.Nawet kanały HBO,których nie mam wykupionych.I to od X miesięcy,być może i od samego początku.

I sam nie wiem czy to tak ma być,że są one aktywne na jednym urządzeniu,zaś na innym nie działają wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pogubiłem. Na komputerze jeszcze się nie logowałem, nie pobierałem tez żadnej aplikacji. Jedynie wchodziłem w CP GO z menu dekodera. I tam jak wspomniałem mam dostęp m. in. do biblioteki HBO (np. wspomniany przeze mnie serial Czarnobyl, czy film "Jak pies z kotem". 

 

Opcję On The Go na pewno w abonamencie mam.

 

Tak czy inaczej rozumiem, że nie ma to kompletnie żadnego związku z kosztującą mnie 10 zł (po 9 miesiącach promocji) usługą Pakiet VOD?

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To wygląda na to, że za 85 zł/mc (+5 zł jest za multiroom) mam dostęp do HBO, czyli w  zasadzie wszystkiego poza ofertą erotyczną. Miłe zaskoczenie. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _Artek_ napisał:

Dlatego trzeba stąd uciekać konkurencja już dawno ma multiroom po wifi dekoder 4k i zmiany pakietów na zasadzie włącz/ wyłącz a nie aneksów i  ppv . 

To uciekaj,ale wytłumacz mi co te wodotryski  mają wspólnego ze zmianą konta CP :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...