Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od sierpnia ubiegłego roku mam podpisaną umowe z CP na Pakiet Relax Mix

 

W styczniu przyszło pisemko o zawarciu umowy (niby jej potwierdzeniu) podpisałam odesłałam.

Za kilka tyg pojawiły się kanały Cinemax i Cinemax2. Zdziwiłam się ale na poczcie nadal wpłacałam 50 zł za Relax Mix

no i kilka dni temu dostałam telefon że rachunek został nie wpłacony...

 

Teraz nie mam połowy kanałów. O co w tym wszystkim chodzi? Czy moge płacić normalnie 40 zł za pakiet familijny bez żadnych konsekwencji jeżeli nie mam więcej kanałów? Co mam w takiej sypuacji robić? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisales umowe na pakiet Relax Mix Film. CP wyslal go do wszystkich gdyz jak ktos by byl nim zainteresowany to moze podpisac. cena pakietu Relax Mix Film wynosi 29,90 dlatego masz nie doplate. Na przyszlosc czytaj to co podpisujesz. A i mozesz rozwiazac umowe na Relax Mix Film z 3 miesiecznym czasem wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro podpisałaś umowę to musisz płacić. Jak? przelew na konto CP - to samo, na które dokonywałaś wpłat. Nawet jak napiszesz wypowiedzenie to ono potrwa 3 miesiące zapewne, więc musisz zapłacić za te miesiące, w których miałaś niedopłatę i jeszcze przez okres wypowiedzenia. Zajrzyj na stronę iCOK - zaloguj się na swoje konto i sprawdź ile masz zaległości i ile musisz płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszisz zaplacic tyle ile wynosi cala twoja nie doplata za ten okres od kiedy podpisales. w wypowiedzeniu napisz wiadomo swoje dane oraz numer karty, a w tresci ze uprzejmie informujesz ze chcesz wypowiedziec porozumienie na pakiet relax mix film z zachowaniem aktywnyego pakietu Familijnego i Relax Mix. i podpisujesz sie pod tym i wysylasz najlepiej listem poleconym na adres:

Biuro Obsługi Klienta

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

 

i za 3 miesiace od najblizsego okresu rozliczeniowego to porozumienie zostanie rozwiazane (przez te 3 m-ca dalej musisz oplacac Relax Mix Film). Po jego rozwiazaniu placisz juz normalnie za Familijny + Relax Mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od zakupu zestawu CP na potrzeby niemieckich mistrzostw świata, minął umowny okres (plus 3, a w zasadzie 4 miesięczny okres wypowiedzenia; przespałem datę miesięcznego wypowiedzenia). Wcześniej dokonałem zakupu dekodera i anteny na własność, co z perspektywy czasu było niegłupim posunięciem.

Teraz jednak, mam ochotę podpisać nową umowę, być może skorzystać z jakiejś specjalnej propozycji. Tutaj szybkie pytanko: czy podobnie jak w przypadku Cyfry, moge liczyć na jakiś telefon proponujący określone profity za fakt przedłużenia umowy??

 

Obecnie Pol-Solorz-Żak-sat Cyfrowy oferuje pakiet Familijny Relax Mix za 57,80zł. Ideałem byłoby wzięcie dekodera HD Samsung DSB-H370G, ale nie mogę się doczytać warunków (info o cenie od 199zł, co wydaje się wręcz niedorzecznie tanio). Czy z Polsatem można się domawiać np. zostawiam antenę, zostawiam stary dekoder (starego Samsunga SD sprzedam na wolnym rynku), biorę dekoder HD i podpisuję umowę na dłuższy okres? Czy tak, to tylko w Erze?

 

Na dziale poświęconym cyfrze również poruszam ten problem, ale tam jest nieco łatwiej. Jestem ich abonentem od początku, i z każdym rokiem można liczyć na jakiej wsparcie.

 

Czy do nowych dekoderów HD (zarówno polsat, jak i cyfry) potrzebna jest nowa, np. większa, antena? Czy można odbierać na dotychczasowej, bodajże 60-ce (centrum PL)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dek Samsung DSB-H370G za 199 tylko na wynajem za 20 zl mieśiecznie do 12 mieś.potem Twoja własnosc.Chcąc zkupić odrazu na własność to 399zł.Kupując ten dek podpisujesz nową umowe na 24 mieś.,a tamten dek sd jeśli był na własnośc a pewnie byl, zostaje u Ciebie

Jeśli chodzi o antene -nie polecam 60 tke kiepski odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to abonent rezygnuje to on wysyła pismo do CP a nie odwrotnie!

 

Chodziło mi o to czy dostanę potwierdzenie takiej rezygnacji z wyrazami ubolewania ze strony CP że opuściłem ich szeregi. Tak przy okazji listu nie dostałem za to w prezencje dostałem od nich nową karte abonencką wysłana przez CP w dniu 20.02.2008r. a rezygnacja z CP jest zarejestrowana u nich z datą 16.01.2008r. Nie ma jak CP. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinieneś dostać takie pismo. Kilka lat temu dostałem takie pismo gdy zrezygnowałem z CP.

W styczniu tego roku wyslalem rezygnacje z CP i na razie nic mi nie przyszło oprócz porozumienia do podpisania, które wywaliłem do kosza :] Dodatkowo przysłali mi nową kartę do starego tunera :shock: ciekawego czy do nowego też przyślą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dek Samsung DSB-H370G za 199 tylko na wynajem za 20 zl mieśiecznie do 12 mieś.potem Twoja własnosc.Chcąc zkupić odrazu na własność to 399zł.Kupując ten dek podpisujesz nową umowe na 24 mieś.,a tamten dek sd jeśli był na własnośc a pewnie byl, zostaje u Ciebie

Jeśli chodzi o antene -nie polecam 60 tke kiepski odbiór.

Promocje - opcje - są jeszcze lepsze i bardziej interesujące. Wystarczy poszperać na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl

Naprzykład za dekoder HD - miesięcznie po 5 zł/24 miesięcy lub 12 miesięcy + opłata jednorazowa 99 zł. i dekoder po upływie umowy (12 lub 24) przechodzi na Twoją własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocje - opcje - są jeszcze lepsze i bardziej interesujące. Wystarczy poszperać na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl

Naprzykład za dekoder HD - miesięcznie po 5 zł/24 miesięcy lub 12 miesięcy + opłata jednorazowa 99 zł. i dekoder po upływie umowy (12 lub 24) przechodzi na Twoją własność.

 

To ja chyba szperać nie umiem, możesz linka podrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiedzenie wysłałem w styczniu zarejestrowali je u siebie 16.01.2008r. pakiet familijny mam aktywny do 22.03.2008r. Na inforlinie pracujacą osoby nie kompetentne i nie douczone nie potrafiły określic kiedy kończy mi się umowa czy 31.03.2008r. czy 22.03.2008r. Na ICOK sprawdziłem że od 22.03.2008r. mój Echostar zaczyna odbierać tylko kanaly FTA. Tak przy okazji jeszcze nie konic niespodzianek ze strony CP. Tak 2 dni temu dostałem nową kartę kodowa nagravision 3 nie chce się zabardzo zainstalować więc nie wiem co z nią zrobic w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...