Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Opisze swoją sytuację. Przez parę lat byłem na starej umowie, płaciłem 35 złotych za pakiet Familijny i miałem Thomsona DSI50PO. Podpisałem teraz nową umowę i wziąłem pakiet Relax Mix Film za porozumieniem 67.80 zł\miesiąc, skorzystałem też z obecnej promocji i mam 5 miesięcy za darmo. Ostatnio jednak CP upomina się o stary abonament. Na infolinii dowiedziałem się że obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, trzeba wysłać do nich pismo i jednak muszę zapłacić za ten jeden miesiąc. W punkcie CP sprzedawca nie wspominał o takich zobowiązaniach i mówił że wszystko jest załatwione. Napiszcie co należy w mojej sytuacji zrobić Question

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozyskałem CP. Jestem ponownie ich abonentem.

 

Zdecydowałem się na pakiet Relax Mix. Promocja wpadła, więc mam 5 miesiecy za FREE.

 

ale ile się na stałem to moje. 5 osób prze de mną brały CP, w tym dwie pakiety Mini jedna familijny i dwie Relax mix Podpisywanie jednej umowy trwało ok 10 minut. Miła ładna pani bezproblemowo radziła sobie z tym trudnym zadaniem ;)

Za mna ustawiła się kolejka 5 osób ale było widać że to były 2 rodzinki w jedej 3 osoby w drugiej 2.

 

Nie ma co po tych kolejkach wierze w to że CP ma te 1,7 mln. abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi ilu byloby chetnych na HBO w CP.Jak na razie sredni dochod z 1 abonamentu to kwota rzedu 25-30 zl(prawdopodobnie).Zysk z tego moze byc potezny :oops: Niech sobie maja i 3-4 mln abonentow.Z taka polityka i tak nie beda wiodaacym graczem na rynku,jesli chodzi o oferte i zaspokajanie potrzeb klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałam się zapytać odnośnie dekoderów hd ten z antena kosztuje 370 zloty plus oplata 99 jak sie zapłaci od razu to niby wychodzi najtaniej i ma sie dekoder na własność tylko czy jest sens bo np jak sie zrezygnuje z CP to co zrobić z dekoderem :roll:

 

Swoją drogą mógłby Polsat wprowadzić jakąś promocje aby dekodery były tańsze bo wydać jednorazowo 500 złoty to trochę dużo.

 

Czy już wiadomo ile mniej więcej będą kosztowały programy HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos powie czy w cyfrowym Polsacie abonament placi sie za miesiąc przyszly czy za ten co akurat jest ??

 

Bo mam wypowiedzenie zlozone i do 1 stycznia mam aktywne miec konto i wlasnie nie wiem czy placic jeszcze teraz w grudniu czy zaplata w listopadzie byla juz na grudzien ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

mam pytanko mam rmfilm, płace 59,80 czy ta cena przy podwyżeniu może ulegnąć zmianie ??

na formularzu mi pisze bym dalej wplacał tą samą kwotę ale martwi mnei jedno na blankietach nie są nadrukowane ceny a przedtem były ;/

Jak na razie oficjalnej informacji o podwyżkach dla obecnych abonentów nie było. Tak więc jak na razie dalej będziesz płacił 59,80. Jeśli będzie podwyżka to zawsze przecież można zerwać umowę :wink: A co do blankietów to spokojnie - nie drukują cen, bo za dużo bałaganu by było. Drukować dla 1,8 miliona osób to trochę czasu by zajęło :D A tak dają Ci czyste, sam sobie wypełniasz i przy okazji możesz wpisać kwotę np. za 3 miesiące. Wtedy nie musisz płacić 3 razy prowizji w banku tylko jedną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może tak:

 

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY

 

Informuję, że z dniem data rozwiązuję umowę o nr (numer umowy) zawartej w dniu (data zawarcia umowy) pomiędzy mną tj.

(dokładne dane adresowe) legitymującym się dowodem osobistym o nr (nr i seria dowodu osobistego wydanym przez (nazwa organu wydającego dowód) a Polsatem Cyfrowym z siedzibą (adres siedziby polsatu cyfrowego)

 

Z poważaniem

(osobisty czytelny podpis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umowę zawarłeś 2 listopada 2006, to aby być tylko 17 miesięcy powinno wpłynąć wypowiedzenie do 2 stycznia 2008r. i od 2 kwietnia byś został już "wolnym człowiekiem"

 

a tak od 2 kwietnia twoja umowa przejdzie na czas nieokreślony.

 

Wypowiedzenie tylko i wyłącznie wysyła się listownie i do tego najpewniej z "potwierdzeniem odbioru" ale to troszkę więcej kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...