Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może tak:

 

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY

 

Informuję, że z dniem data rozwiązuję umowę o nr (numer umowy) zawartej w dniu (data zawarcia umowy) pomiędzy mną tj.

(dokładne dane adresowe) legitymującym się dowodem osobistym o nr (nr i seria dowodu osobistego wydanym przez (nazwa organu wydającego dowód) a Polsatem Cyfrowym z siedzibą (adres siedziby polsatu cyfrowego)

 

Z poważaniem

(osobisty czytelny podpis)

 

Tak króciótko ? Myślałem ,że jakiś powód ,czy coś tam jeszcze ,ale jeśli tak to OK.dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dajmy na to: jutro wysyłam (8 stycznia) więc teoretycznie umowa kończy mi się 8 kwietnia. Czyli muszę zapłacić za okres rozliczeniowy 2 kwiecień - 2 maj i dopiero 2 maja kończy mi się umowa. Dobrze rozumiem?

Jeśli poczta dostarczy pismo do CP do 2 lutego to tak ;p A z tą pocztą to ostatnio bywa różnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy post, więc witam.

Google mnie tu przyprowadziły.;)

 

Zawarłem dziś umowę na pakiet familijny, miał być pierwszy miesiąc za darmo (jest) i następne 4 m. pakiet familijny również za darmo, ale patrząc na wydruk widzę tylko pierwszy miesiąc za darmo...

 

3b60471e37880c8bm.jpg

 

Pani, która sprzedawała mi Cyfrowy Polsat zapewniała, że pierwsze 5 miesięcy nic nie płacę.

Zostałem oszukany ?

 

Teraz nasuwa mi się pytanie, czy mogę zerwać umowę?

W umowie jest coś napisane o odstępowaniu od umowy w ciągu 10 dni...

Jak to działa?

Mogę coś na to poradzić?

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Działa to tak, że w ciągu 10 dni od daty zakupu możesz bez żadnych konsekwencji zrezygnować z CP, czy innego cudu jaki zakupiłeś... Takie jest nasze prawo... Jednak, nie wiem jak teraz udowodnisz, że obiecano Ci 5 miesięcy gratis, skoro dostałeś cennik... Nieuwaga... Panie kolego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Powiem szczerze, że nie znam regulaminu CP, ale teoretycznie możliwość zmiany pakietu być powinna, choć zejście na niższy może coś kosztować jak w C+... Jak znajdę informacje na ten temat, to dam znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem sie w w BOK-u miesiąc temu i zejście na mini jest niemożliwe.Otrzymałem taką odpowiedź:

 

"Uprzejmie informuję, że możliwość zakupu Pakietu Mini w aktualnie obowiązujących promocjach jest ofertą skierowaną do nowych Klientów nabywających zestaw Cyfrowego Polsatu poprzez podpisanie Umowy. Wysokość stawek abonamentowych dla obecnych Klientów wynika z warunków podpisanej Umowy oraz rodzaju promocji w jakiej został zakupiony zestaw Cyfrowego Polsatu. W związku z powyższym nie ma możliwości zmiany Pakietu Familijnego na Pakiet Mini."

 

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy post, więc witam.

Google mnie tu przyprowadziły.;)

 

Zawarłem dziś umowę na pakiet familijny, miał być pierwszy miesiąc za darmo (jest) i następne 4 m. pakiet familijny również za darmo, ale patrząc na wydruk widzę tylko pierwszy miesiąc za darmo...

 

3b60471e37880c8bm.jpg

 

Pani, która sprzedawała mi Cyfrowy Polsat zapewniała, że pierwsze 5 miesięcy nic nie płacę.

Zostałem oszukany ?

 

Teraz nasuwa mi się pytanie, czy mogę zerwać umowę?

W umowie jest coś napisane o odstępowaniu od umowy w ciągu 10 dni...

Jak to działa?

Mogę coś na to poradzić?

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

 

Tak, zostałeś oszukany.

Swoją drogą "gratulacje" dla sprzedwcy !

Nikt nie da tyle, ile dystrybutor obieca :)

 

Pytanie, czy czytasz zawsze to co podpisujesz ?

Przecież można było zwrócić uwagę sprzedawcy, że coś jst nie tak i kontrakt poszełby do anulacji.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

@MKD - sprzedawczyni wprowadziła Cię w błąd. Promocja 5 miesięcy gratis już została zakończona, podpisałeś umowę na innych warunkach promocyjnych. To nie wina Cyfrowego Polsatu, tylko tej pani. Nic nie poradzisz - jedynie możesz delikatnie porozmawiać z tą sprzedawczynią CP :) A co do zerwania umowy - masz czas do 22 - możesz zerwać bez podania przyczyny i wziąć np. Mini :wink:

 

Edycja do poniższego: hehe, sam się trochę zakręciłem. Sorry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam umowę z CP pakiet RM do 23.08.2008 chcę podpisać lojalkę na HBO już teraz ale po wygaśnięciu okresu podstawowego przejść na Familijny.Wiadomo że aneks podpisuję na rok ale pewnie przyśla mi na RM+HBO więc jak to rozwiazać żeby do 23.08 mieć RM+HBO a po tym okresie FAM+HBO. Może już teraz wysłać im zanim przyśla aneks wypowiedzenie umowy ale tylko z pakietu RM na FAM od 24.08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy post, więc witam.

Google mnie tu przyprowadziły.;)

 

Zawarłem dziś umowę na pakiet familijny, miał być pierwszy miesiąc za darmo (jest) i następne 4 m. pakiet familijny również za darmo, ale patrząc na wydruk widzę tylko pierwszy miesiąc za darmo...

 

3b60471e37880c8bm.jpg

 

Pani, która sprzedawała mi Cyfrowy Polsat zapewniała, że pierwsze 5 miesięcy nic nie płacę.

Zostałem oszukany ?

 

Teraz nasuwa mi się pytanie, czy mogę zerwać umowę?

W umowie jest coś napisane o odstępowaniu od umowy w ciągu 10 dni...

Jak to działa?

Mogę coś na to poradzić?

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

 

Tak, zostałeś oszukany.

Swoją drogą "gratulacje" dla sprzedwcy !

Nikt nie da tyle, ile dystrybutor obieca :)

 

Pytanie, czy czytasz zawsze to co podpisujesz ?

Przecież można było zwrócić uwagę sprzedawcy, że coś jst nie tak i kontrakt poszełby do anulacji.

 

pozdrawiam

nie zostal oszukany :?:) co najwyrzej przez sprzedawce ale to nie jest powod zo zrywania umowy

sporzcie na date podpisanej umowy ...

rzeczywiscie masz ustawowe prawo do odstąpienia umowy w ciagu 10 dni od daty jej podpisania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocja 5 miesięcy bez abonamentu skończyła się 11 stycznia ,i tak została przedłużona o 11 dni bo miała się skończyć na początku nowego roku...

rzeczywiście dziwnie wyszło ,bo ulotek nowych nie ma jeszcze ,a oferta się zmieniła w ciągu dnia ,np rano można było podpisać jeszcze na promocje" 5 miesięcy"a popołudniu już nie :/

możesz umowe wypowiedzieć jak już było wspomniane do 10 dni

myśle ,że sprzedawca nie chciał Cię oszukać ,tylko po prostu nie dostał odpowiednich informacji na czas :],a swoją drogą rozumiem ,że regulaminu nikt nie czyta od razu ,ale na cennik to by wypadało rzucić chociaż okiem .dla takich którzy m.in. nie-doczytali jest właśnie te 10 dni na odstąpienie

 

ceny też się zmieniły po nowym roku

dekoder do mini 149 zł

od familijnego w góre -99 zł

antena + konwerter -50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak:

 

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY

 

Informuję, że z dniem data rozwiązuję umowę o nr (numer umowy) zawartej w dniu (data zawarcia umowy) pomiędzy mną tj.

(dokładne dane adresowe) legitymującym się dowodem osobistym o nr (nr i seria dowodu osobistego wydanym przez (nazwa organu wydającego dowód) a Polsatem Cyfrowym z siedzibą (adres siedziby polsatu cyfrowego)

 

Z poważaniem

(osobisty czytelny podpis)

 

Mam pytanie dotyczące treści wypowiedzienia umowy.

Jesli chce juz jutro np wysłac wypowiedzenie to w tym miejscu: "Informuję, że z dniem data rozwiązuję umowę" date podaje jutrzejsza??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...