Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@sonik79 nie jeden montaż już poprawiałem po "Domokrążcach" Cyfrowego Polsatu (jak i innych operatorów) i wiem jak potrafią spartolić robotę. O reklamacjach już nie mówiąc. Po miesiącu okazuje się, że telefon nie odpowiada i klient płaci za usługę naprawienia spartolonej roboty innemu instalatorowi. Mi to pasuje, ale klient już nie koniecznie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. Tylko i wyłącznie o to chodzi.

W APS-ie powiedzieli 300zł całościowo za sprzęt i usługę. Podlicz koszty w wariancie internetowym (dekoder + przesyłka), dodaj koszty koniecznych elementów oraz potem przemyśl sprawę ryzyka reklamacji na usługę montażu. Teraz możesz podjąć decyzję.

 

@Piotrek87 - Musisz zgłosić pakiety do wyłączenia przed upływem 3 miesięcy (najpóźniej na 24h przed zakończeniem cyklu rozliczeniowego). Same się nie wyłączają.

 

@SuperSnajper - Ogólnie Cyfrowy Polsat daje zestaw satelitarny (w APS-ach masz za 60zł antenę satelitarną z konwerterem TWIN przy podpisaniu umowy). Ty wybrałeś sobie wariant, gdzie anteny nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dylemat: chciałbym telefonicznie przedłużyć umowę z CP i przejść na nowszą pakietyzację (z Familijny Max HD+Film HD+Sport HD na Familijny Max HD+Film HD z pakietem CineMax+Sport HD) i przy okazji wymienić stary moduł CI na CI+, ale nie jestem pewien, czy ten nowy moduł będzie wpełni kompatybilny z moim tunerem :roll: jak myślicie, czy istniała by taka opcja, żeby kurier dostarczył mi ten nowy moduł, a ja za 2-3 dni sam bym odniósł ten starszy, lub ewentualnie źle działający nowy moduł do najbliższego ASP-u? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dylemat: chciałbym telefonicznie przedłużyć umowę z CP i przejść na nowszą pakietyzację (z Familijny Max HD+Film HD+Sport HD na Familijny Max HD+Film HD z pakietem CineMax+Sport HD) i przy okazji wymienić stary moduł CI na CI+, ale nie jestem pewien, czy ten nowy moduł będzie wpełni kompatybilny z moim tunerem :roll: jak myślicie, czy istniała by taka opcja, żeby kurier dostarczył mi ten nowy moduł, a ja za 2-3 dni sam bym odniósł ten starszy, lub ewentualnie źle działający nowy moduł do najbliższego ASP-u? :roll:

 

Zobacz w instrukcj obslugi kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...