Jump to content
Liber

Big Brother

Recommended Posts

Oglądaliście? Którą edycję uważacie za najlepszą?

Aktualnie na TV6 po północy lecą powtórki piątej i jak na razie ostatniej polskiej edycji BB.

Pamiętam ten program najbardziej, mi się podobała I seria w której wystąpili min Gulczas, Klaudiusz, Manuela czy Dzięcioł. Jedynym moim ulubionym cytatem z tego programu to ''zapraszam cię do pokoju zwierzeń''.

Guest Anonymous

Pewnie, że oglądałem, to było wtedy na czasie podobnie jak Dwa światy i Bar. Najlepsze były pierwsze III edycje, potem już mniej mnie to ciekawiło.

Oglądałem wszystkie edycje, które były nadawane w TVN. Najlepsza była pierwsza - nieźle dobrana ekipa. Kolejne w TV4 mnie nie zainteresowały.

Kiedyś zdobyłem koszulkę "Big Brother'a" :P

Oczywiście że się oglądało ;) Wszystkie edycje na TVN oraz IV edycję na TV4 + Bar na Polsacie/ TV4

Ostatnio nawet myślałem o tym programie ,jak to się nie oglądało ,siadało się z mamą i siostrą i się oglądało na tvn chyba 1 seria była najlepsza z 2001 roku ,szkoda że TVN nie pomyśli o powtórce tego programu ,te edycje z TV4 to już nie było to samo ,ale też się oglądało .

Nie oglądałem reality-show na TVN. Moim zdaniem i tak najfajniejszy był Bar na Polsacie,bo przynajmniej był kontakt ze światem i można było nauczyć się czegoś pożytecznego.

Jak dla mnie to pierwsza edycja była najlepsza, potem trzecia edycja też była nawet nawet. Druga to wcale mi się nie podobała, nie mówiąc już o następnych robionyc przez TV4

Bar na Polsacie [...] można było nauczyć się czegoś pożytecznego.

Np. aktualnie obowiązujących przekleństw (tyle pamiętam jak przełączałem na tę audycję). A Big Brother to był koncept podglądania na żywo - obraz z kamer był transmitowany 24h na Cyfrze+. Na TVN były tylko relacje. W następnych edycjach pozostały już tylko relacje.

miałem na myśli pracę w Barze.. robienie drinków itp. Na TVN natomiast była rozmowa na poziomie rozważań Kołakowskiego:D A dzieci mogły zobaczyć jak wygląda seks.. no edukacyjny program..

Zdecydowanie pierwsza edycja, co ciekawe nie lubiłem tam wielu uczestników ale i tak do programu mam sentyment.

Od tygodnia dzięki stacji Sat1 po prawie 2 letniej przerwie Big Brother wrócił do Niemiec. Na razie jest to edycja z celebrytami, ale jeśli je wyniki będą zadowalające to istnieje duża możliwość kontynuacji tym razem z zwykłymi uczestnikami.

Dla mnie Polski Big Brother był czymś niezwykłym ponieważ to telewizja TVN osiągnęła dzięki temu programowi szczyty popularności, ja z radościa oglądałem trzy pierwsze edycje nie dlatego że nie musze się wychwalać lecz dlatego że polski big brother jest tak samo lepszy jak niemiecki Big Brother

Oglądałem z dużym zaciekawieniem pierwszą edycję, następne już coraz to mniej.

Moim zdaniem najlpesza egycja była I. W roku bodajze 2001 emitowana na TVN

Zgadzam się.

Pierwszą edycję oglądałem dość regularnie, nawet sobie koszulkę z logiem "Big Brothera" kupiłem :oops: W polskich realiach był to ciekawy eksperyment, ale późniejsze edycje już mnie tak nie ciekawiły.

W programie "Na Językach" nadawanym na antenie TVN było o dalszych losach uczestników 1.edycji programu BB

Miałem okazję to zobaczyć w TVNie niedawno.

Z pierwszej edycji to kojarzę Klałdiusza Manuele Monikę Sewiodlo :mrgreen: zwłaszcza jak w Playboyu była i Gulczasa kojarze z TVN piosenkę "Szukaj swego miejsca bo nie jesteś sam " kto to napisał .

Z pierwszej edycji to kojarzę Klałdiusza Manuele Monikę Sewiodlo :mrgreen: zwłaszcza jak w Playboyu była i Gulczasa kojarze z TVN piosenkę "Szukaj swego miejsca bo nie jesteś sam " kto to napisał .

De Mono "Poznaj Siebie"