Skocz do zawartości

Big Brother


Liber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio nawet myślałem o tym programie ,jak to się nie oglądało ,siadało się z mamą i siostrą i się oglądało na tvn chyba 1 seria była najlepsza z 2001 roku ,szkoda że TVN nie pomyśli o powtórce tego programu ,te edycje z TV4 to już nie było to samo ,ale też się oglądało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie oglądałem reality-show na TVN. Moim zdaniem i tak najfajniejszy był Bar na Polsacie,bo przynajmniej był kontakt ze światem i można było nauczyć się czegoś pożytecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Bar na Polsacie [...] można było nauczyć się czegoś pożytecznego.

Np. aktualnie obowiązujących przekleństw (tyle pamiętam jak przełączałem na tę audycję). A Big Brother to był koncept podglądania na żywo - obraz z kamer był transmitowany 24h na Cyfrze+. Na TVN były tylko relacje. W następnych edycjach pozostały już tylko relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem na myśli pracę w Barze.. robienie drinków itp. Na TVN natomiast była rozmowa na poziomie rozważań Kołakowskiego:D A dzieci mogły zobaczyć jak wygląda seks.. no edukacyjny program..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Dla mnie Polski Big Brother był czymś niezwykłym ponieważ to telewizja TVN osiągnęła dzięki temu programowi szczyty popularności, ja z radościa oglądałem trzy pierwsze edycje nie dlatego że nie musze się wychwalać lecz dlatego że polski big brother jest tak samo lepszy jak niemiecki Big Brother

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam że piszę post pod postem ale chcę coś powiedzieć wszystkim fanom BB na TVN otóż:

Wszystkie informacje o tym co się wydarzyło przez trzy pierwsze edycje BB znajdziemy na stronach:

www.bigbrother1.reality-tv.pl

www.bigbrother2.reality-tv.pl

www.bigbrother3.reality-tv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Moim zdaniem najlpesza egycja była I. W roku bodajze 2001 emitowana na TVN

 

Zgadzam się.

 

Pierwszą edycję oglądałem dość regularnie, nawet sobie koszulkę z logiem "Big Brothera" kupiłem :oops: W polskich realiach był to ciekawy eksperyment, ale późniejsze edycje już mnie tak nie ciekawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...