Skocz do zawartości

Big Brother


Liber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Ostatnio o ''Big Brotherze'' wypowiadał się dla portalu wirtualnemedia_pl prezes firmy producenckiej Endemol Shine Polska Ryszard Sibilski (przy okazji osoba, która wprowadziła na rynek polski format ''Big Brothera''), który zapowiadając utworzenie centrum produkcyjnego ''Big Brothera'' w Polsce dla innych krajów powiedział, że jest zainteresowanie powrotem ''Big Brothera'' do Polski.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/endemol-shine-polska-wyniki-finansowe-w-2017-roku

 

Moim zdaniem kontynuacja ''Big Brothera'' w Polsce byłaby możliwa, ale już raczej jako ''Celebrity Big Brother'', czyli coś co już było w 2008 roku jak ''Big Brother'' był emitowany w TV4, i to się nazywało jako ''Big Brother VIP''.


Jeszcze mnie zastanawia jedno: która stacja telewizyjna w Polsce by emitowała ''Big Brothera'', jakby faktycznie wrócił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kolejna edycja przeszłaby bez echa. Ludzi jużby to nie ciekawiło. Faktycznie pierwsza edycja była najlepsza, bo była jakaś nutka ciekawości, niepewności, coś nowego. Teraz wszystko byłoby ustawione, kolorowe i plastikowe. Wtedy nawet jak coś było ustawione to jednak wyglądało to w miarę naturalnie. Pamiętam jak kumpel wykupił subskrypcję sms za chyba 9 złotych miesięcznie i raz albo 2 razy dziennie przychodziły wiadomości z Domu Wielkiego Brata. Na przerwach w szkole rozkmina co i jak. :P Mam wrażenie, że wtedy z 3/4 Polski śledziło BB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy ''Big Brother'' z czasów TVN-u był bardzo popularny, ponieważ było to coś nowego w polskiej telewizji. Cała moja rodzina oglądała pierwszą edycje ''Big Brothera'' z zachwytem, jednak drugą edycje to już tak nie za bardzo oglądała (nawet pamiętam że jak byłem u cioci, to również oglądała ''Big Brothera'' ale na kanale CANAL+ Żółty, który przez 24h pokazywał dom Wielkiego Brata).

 

''Big Brother'' TV4 też pamiętam, jednak był on zbyt słaby i niepopularny, a najbardziej promowano ten program za sprawą niejakiej Joli Rutowicz - uczestniczki czwartej edycji ''Big Brothera'', gdzie nawet TV4 dała jej program z Jarosławem Jakimowiczem.

 

''Big Brother'' w dzisiejszych realiach raczej nie ma szans - no chyba, że dadzą wersje z celebrytami, tak jak to było w przypadku kontynuacji ''Agenta'' która się sprawdziła, ale raczej byłby to cień starego, dobrego ''Big Brothera''.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...