Skocz do zawartości

Dekoder HD 3000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie mam dźwięku po HDMI. Dzisiaj jak włączyłem TV i dekoder obraz w dekoderze sam się przestawił z 1080i na 576p i nie było dźwięku. Po eurozłączu dźwięk jest. Przywracałem ustawienia fabryczne, próbowałem różne gniazda HDMI w TV wyłączałem z prądu, nic nie pomogło. Spotkał się też ktoś z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakupiłem niecały miesiąc temu ten dekoder CP. Dekoder podłączyłem do kabla satelitarnego. Właczyłem i wszystko śmigało, jakość sygnału bardzo dobra. Przy następnym uruchomieniu wyskakuje że nie ma sygnału, żeby sprawdzić kabel antenowy. Odłączyłem i jeszcze raz podłączyłem i wszystko śmigało. Znów na drugi dzień ten sam problem... Czasami dwa dni nie ma problemu, a czasem w ciągu dnia dwa razy to się pojawia.

 

Na początku wymieniłem końcówkę, ale problem nadal występował. Później wymieniłem od samej anteny sat cały kabel na nowy, i nadal ten problem występuje... :-(może to coś z dekoderem??? przywróciłem go do ustawień fabrycznych ale nadal nic... :cry: pomocy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich problemach najlepiej wziąć inny dekoder i podłączyć do anteny. Jeśli oba dekodery nie mają sygnału -> winna instalacja. Jeśli HD3000 nie ma sygnału, a drugi dekoder ma -> winny HD 3000.

Jeśli chodzi o antenę, to może konwerter ma jakąś awarię? Jednak najpierw sprawdź jak odbiera inny dekoder, by mieć pewność, że to antena, a nie dekoder polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przepraszam, że zadaję to pytanie bo pewnie dla Was odpowiedź jest oczywista, ale po prostu nie ma sensu i nie mam siły przekopywać wszystkie strony wątku. Czy na tym dekoderze jest możliwość układania własnych list, mam go od paru dni, i z tego co zdążyłem zauważyć to chyba nie. Wolę Was spytać, do tej pory miałem Echostara DSB-717 a tam... no wiadomo jak badziewnie było. A tutaj teraz to nawet nie wiem czy da się usunąć kanały z listy propozycji, a co dopiero ułożyć własną listę. Oby chociażby dało się od 501 tak jak na poprzednim jeśli nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mieć własne listy i układać w nich kolejność poszczególnych kanałów na tym dekoderze. List można mieć bodaj osiem.

Oglądając dany kanał który chcesz dodać do swoiej listy naciskasz: Strzałka w górę(ukaże się plansza z listą kanałów) i na dole masz wytłumaczone co dalej robić. W skrócie naciskasz zółty klawisz na pilocie(edytuj), podajesz kod PIN(domyślny 0000) potem dodaj(niebieski klawisz) i następnie za pomocą strzałek lewo/prawo wybierasz listę ulubionych i potwierdzasz wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio co jakiś czas podczas oglądania telewizji pojawiają się jakby artefakty na obrazie. Obraz wtedy jakby lekko szarpał, urywał, pojawiają się jakieś błędy. Jednak po przełaczeniu na inny kanał i z powrotem problem ustaje. Wczoraj nagrywałem pewien film i nagrał się cały z takim problemem. Myśle, że przyczyna leży w sprzecie, bo pojawia się to losowo, na szczęście na razie niezbyt często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go od lipca (wcześniej miałem HD 2K który poszedł do innego pokoju a ten jest sparowany pod Multiroom HD) i mam problem z listą ulubionych która wywala mi się po każdym odłączeniu dekodera od prądu. Czy u Was ten problem też występuję i czy jest jakieś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...